Skocz do zawartości
ScreaM1

ZBANOWANYScreaM Banned 5 minut temu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ScreaM
Steam ID: 
STEAM_1:1:461269285 
Data/godzina bana: 03-15-19 00:21
Mapa: ramps
Nick Admina: wonder
Powód bana: "odpal"
Dowody: Czekam na demko, moim zdaniem kobiety nie powinny mieć dostępu do banów, a przynajmniej za to się nie brać bo gość wczoraj pare map siedział i sprawdzał czy jestem odpalony i jakoś nie zbanował mnie. A kobiety chyba pojąć nie mogą że ktoś jest lepszy, bez urazy. I przez jakiś ban który sobie wymyślilaś straciłem czasu aby to napisać i się tu rejestrować. Mam nadzieje ze jestem dumna z siebie ale DETEKTYW IZAK to z CIebie nie będzie bo na to trzeba mieć lata doswiadczen zeby pojąć fizyke gry. Smiesznie troche bo podswiadomosc ze mam konto F2P to musze być odjebany, a nie mam z tym problemu zeby grac tak samo na mainie wiec daj UB i wjezdzam :)
Opis sytuacji: Strzelam se na luzaku dla funu a tu pach ban - KTO? Kobieta XD

Tyle osób mnie sprawdzalo i tylko ty jestes taka szybka ze po 20 moich killach 100% hs stwierdziłaś ze odpalony jestem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Usun tą gre, lub przynajmniej nie zajmuj się CHEATERAMI chyba ze obv 100%. :) 

Nie miałem na celu nikogo urazic ale straciłem czas, bo ktoś nie jest pewny czy jest odjebany ale gra dobrze i ma 100% hs na mapie to go banuje XD

JAK TAKI ODJEBANY, Z CHĘCIA OGLĄDNE DEMKO ROZPISANE.

PEACE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do oglądania demka, niezła komedia: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190315-0058-am_nuke_64.dem.zip (od ok 9 minuty)

Jesteś perfidnie odpalony - masz wh z którym nawet nie próbujesz się kryć.

Wkurzyło Cię że kobieta Cię zbanowała? To kolejna zadecyduje o odrzuceniu twojego odwołania. xD

Ban zostaje, Tobie podziękujemy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.