Skocz do zawartości
NarY

Skarga eXety

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: NarY
Nick oskarżonego: eXety

Opis sytuacji:Witam sytuacja wygląda tak że Młodszy Admin eXety ma zerowe doświadczenia z cs:go i on jest adminem on sie pyta graczy czy inny gracz np ma wh nie rozumiem tego admin sie pyta graczy czy gracz ma haxy bo on sam tego nie wie.

Żądania:Prosił bym o zdjęcie rangi eXety ponieważ admin z rangą s2 i pytanie się graczy czy osoba ma haxy jest idiotyczne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze: Nie pytam się czy dany gracz ma wh                                                                                                                                                                                                                        Po drugie: Sam przeklinasz, wyzywasz na czacie i na czacie głosowym a później masz pretensje że masz muta                                                                                                                     Po trzecie: Jeśli masz coś do mojej rangi to twój problem bo ja się bardzo w tej randze dobrze czuję i nic ci do tego                                                                                                                  Po czwarte: Uważam, że twoja skarga jest bezpodstawna ale ja nie mam nic do gadania niech starsza administracja się wypowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poproszę o demko z tego zdarzenia lub dokładną godzinę i date

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że się nie doczekam.

A wiec jutro 20 Zapraszam was na ts-soplica.com ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.