Jump to content

Recommended Posts

Niestety decyzja o tym, że Shomek został opiekunem wpłynęła negatywnie na nasz kochany serwer. 
Shomek nie dojrzał do tej funkcji, popełnia błedy i olewa niektóre sprawy. 
Nie potrafi podejmować decyzji, zauważyłem, że każdy wchodzi mu na głowę... Nie ma szacunku wsród graczy, a co gorsza u administracji niestety też go brak.
W momencie, gdy streepy jest niedostępny Shomek nawet się nie odzywa. Mamy wrażenie, że jego funkcja jest nadana mu na siłę. 
Przy wyborze [email protected] kierował się własnymi upodobaniami, a nie dobrem serwera, posiadamy w administracji takie osoby, które zasługują na tą range jak mało kto, grają na JB od kilku lat.
Przykładem takiego administratora jest Origen- człowiek ogarnięty, dojrzały, panujący nad wszystkim i cieszący się szacunkiem, przykro mi to mówić, ale został on najzwyczajniej "OPLUTY".
Kolejnym argumentem mówiącym o tym, że Shomek nie powinien mieć owej rangi, mianowicie, jego wiek... Nie mamy u nas osób od niego młodszych, to smutne, ale prawdziwe, że ciężko, aby nami kierował. 
Usłyszałem od niektórych osób, iż po prostu współczują nam jako administracji, że musimy słuchać, kogoś kto całą swoją karierę (Tutaj uwaga drastycznie) był podnóżkiem i (przepraszam za to, ale nie mogę inaczej tego nazwać) lizodupem.

Dlatego zadaję jedno proste pytanie.
Czy ma to sens?
Nie mam ochoty patrzeć na to jak administracja zacznie skakać sobie to gardeł, przez jego decyzje... Streepy włożył w ten serwer serce, godziny pracy, przemyśleń, udoskonaleń i wiele innych, nie tylko po to, aby zostało to od tak zepsute. 
Nie chce pozwolić na to, żeby mój ukochany serwer znowu zaczął się staczać za dużo razy już to widziałem. :(

Edit: Olałeś sprawę związaną z nowym regulaminem, miałeś go napisać ostatecznie i tak wyręczyła cię reszta administracji. ;)

Pragnę dodać, że było to twoje pierwsze zadanie, co śmieszniejsze sam je sobie dałeś, a i tak spieprzyłeś. To była prosta rzecz, a co będzie z trudnymi?

A łajti jak zwykle błyszczy... Co typie porownujesz dr'a do JB to są dwa różne mentalności. Co do wyboru [email protected], słyszałem, że jeden ostatnio kicknal gracza na freedayu za afka. Shomek i Łajtek czekajcie jeszcze raz powtórzę, żebyście napewno zrozumieli NA FREEDAY. Macie wspaniały wybór działający z korzyścią na serwer, ale ten regulamin to jednak wypadałoby znać jako prawa ręka opiekuna.  Tak z ciekawości, whytti usprawiedliwasz te błędy początkującego z autopsji? 

@Rozgrzewkaa idź sobie piątkę z czołem przybić, a nie udzielasz się w tym w czym nie masz pojęcia. 

- to osoba, która opiekuje i zajmuje się serwerem jej przypisanym, stara się go rozwijać i udoskonalać w ciągłym okresie czasu.

- ma obowiązek aktywnej gry na serwerze, aby znał jego graczy i kontrolował swoich Administratorów, a także sprawdzał jakość gry na serwerze.

- powinien dbać o dobrą atmosferę wśród swoich graczy, w tym celu powinien organizować różne wydarzenia czy konkursy.

- kontroluje prawidłowe działanie serwera, wszelkie nieprawidłowości zgłasza Supportowi.

- odpowiada za egzekwowanie regulaminu serwera.

- motywuje i zachęca graczy oraz administrację serwera do aktywności na kanale serwera na TeamSpeaku

w przypadku niewypełniania obowiązków lub niesatysfakcjonującego prowadzenia serwera, zostaje zdegradowany ze stanowiska.

Edited by Linx
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2
  • Replies 5
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Jak ta decyzja mogła źle wypłynąć na serwer, gdy rangę posiadam z tydzień? Co do [email protected] Został przeprowadzony konkurs, w którym każdy miał równe szansę. Jedni podeszli do tego bardziej poważnie, a jedni

WoW, po tak krótkim okresie czasu na nowej randze jest to normalne, że ktoś popełnia błędy. Można być ogarniętym, ale nawet najbardziej "dojrzali" ludzie by mogli popełnić błąd.   Jest bar

Shomek dostał opiekuna dosyć niedawno, dajcie się mu wykazać. Chłopak ma jakiś pomysł na serwer, to niech go realizuje i podtrzymuje/polepsza dobrą passę serwera. Jak się pogorszy, pomyślimy nad zmian

Jak ta decyzja mogła źle wypłynąć na serwer, gdy rangę posiadam z tydzień? Co do [email protected] Został przeprowadzony konkurs, w którym każdy miał równe szansę. Jedni podeszli do tego bardziej poważnie, a jedni zrobili sobie z tego żarty. Origen wcale nie został "opluty", po prostu nie przekonał nas do siebie. Wybieranie [email protected] ze względu na staż to szczyt głupoty. Kogo byś wybrał na [email protected]? Osobę która ma pomysł na serwer czy osobę która siedzi i czeka na gotowca? Opowiedz sobie na to sam. 

2.1.12. Junior Admin Serwera:

a. może zostać wybrany drogą konkursu bądź decyzją Opiekuna Serwera. Musi on zostać zaakceptowany przez Support serwera. 

Oby dwoje zostali zaakceptowani przez Support'a czyt. Streepie'go.

2 godziny temu, Linx napisał:

popełnia błedy i olewa niektóre sprawy. 

Może powiesz o jakich sprawach masz na myśli? Sam chciałbym wiedzieć. 

Nie potrafi podejmować decyzji, zauważyłem, że każdy wchodzi mu na głowę... Nie ma szacunku wsród graczy, a co gorsza u administracji niestety też go brak.

Nikt mi nie wchodzi na głowę, dałbym sobie wejść na nią,gdybym dał się zastraszyć Tobie. Tak bardzo boli Cie pupa o to, że musisz się starać o awans, że [email protected] dostał supergościu? Zamiast się z tym pogodzić starasz się mnie pogrążyć i udowodnić swoje. Kiepsko Ci to na razie wychodzi. W większościach decyzji obchodzi mnie również wasze zdanie, bo jednak jesteśmy administracją, która składa się z kilkunastu osób, a nie samego mnie. To, że ktoś mnie nie lubi, to lata mi koło tyłka. Liczy się dla mnie to, żeby serwer był pełny, a nie to, żeby wszyscy wokół mnie lubili. 

był podnóżkiem i (przepraszam za to, ale nie mogę inaczej tego nazwać) lizodupem.

Niestety, przeszłości nie cofnę, ale staram się to nadrobić teraźniejszością. 

Wiek? Co ma wiek do zarządzania serwerem? Gdybym nie był kompetentny,to nie dostałbym awansu, logiczne raczej. W administracji mamy sporo osób młodszych odemnie, powinieneś raczej sam o tym wiedzieć. 

Nie mam ochoty patrzeć na to jak administracja zacznie skakać sobie to gardeł

Nie masz ochoty, a cały czas starasz się tylko doprowadzać do sprzeczek, kłótni. 

Nie sądziłem, ze tak bardzo boli Cię ten młodszy admin, że postanowiłeś napisać skargę o to... 

Mówisz o tym regulaminie, który czeka u support'a? Administracja dopina go teraz tylko na ostatni guzik, by wszystko grało jak powinno. Ciężko jest napisać tak obszerny regulamin samemu bez omyłki. 

Edited by Shomek
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Shomek nie dojrzał do tej funkcji, popełnia błedy i olewa niektóre sprawy. 

WoW, po tak krótkim okresie czasu na nowej randze jest to normalne, że ktoś popełnia błędy. Można być ogarniętym, ale nawet najbardziej "dojrzali" ludzie by mogli popełnić błąd.

Jest bardzo krótko na randze, na wyrobienie autorytetu jest jeszcze czas.

Przy wyborze [email protected] kierował się własnymi upodobaniami, a nie dobrem serwera

Przede wszystkim Opiekun oraz [email protected] mają tworzyć zgrany zespół. Jeżeli xShom uważał, że są najlepszym wyborem, to była to jego decyzja, a podważać jej nie powinno się po tak krótkim okresie czasu od podjęcia wyboru.

posiadamy w administracji takie osoby, które zasługują na tą range jak mało kto, grają na JB od kilku lat.

KoKo gra na DR od 2015, VanKuis od 2014, a wziąłem lisa. Przypomnę ci ganza, który [email protected] dostał po miesiącu bycia adminem, a awansował na [email protected] z zwykłego gracza. I co? Okazał się naprawdę dobrym [email protected]

Kolejnym argumentem mówiącym o tym, że Shomek nie powinien mieć owej rangi, mianowicie, jego wiek... Nie mamy u nas osób od niego młodszych, to smutne, ale prawdziwe, że ciężko, aby nami kierował. 

Bobik - 2x opiekun w wieku 14 lat. Jakoś pod jego rządami DR i administracja bardzo dobrze sobie radziła.

Nie mam ochoty patrzeć na to jak administracja zacznie skakać sobie to gardeł, przez jego decyzje... Streepy włożył w ten serwer serce, godziny pracy, przemyśleń, udoskonaleń i wiele innych, nie tylko po to, aby zostało to od tak zepsute. 

Gdyby nie administracja, to nawet największe starania streepiego by poszły na marne.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
W dniu 9.03.2019 o 17:25, Rozgrzewkaa napisał:

Gościu robisz z siebie debila na każdym możliwym kroku, jak ci nie pasuje to zrezygnuj z rangi i tyle

imo skarga nie słuszna 

Mocne słowa jak na osobę która jeszcze nie dawno przeniosła się na inną sieć po to żeby zapłakana wrócić do nas.

Co do [email protected]:

Po co się wypowiadają osoby które nie grają na serwerze od kilku miesięcy? Shomek wybrał sobie gościa który jeszcze jakiś czas temu grał na zombiemodzie i odwalał różne rzeczy. Fakt, miał prawo na wybór ludzi którzy mu pasują ale powód dzięki, któremu wybrał tych ludzi jest śmieszny. Rodzyn został wybrany bo miał dużo pomysłów i podszedł do tego na poważnie. To trzeba być poważnym żeby dostać [email protected]? Trzeba mieć milion pomysłów, żeby zaistnieć? Pewnie połowa z tych rzeczy jest bezużyteczna.. Moim zdaniem wybrał tych ludzi gdyż oni będą się go słuchać jak pachołki i sie go boją. Oczywiście do chłopaków nic nie mam. Niech pokażą na co ich stać i przyszłość pokaże. 

Od awansu na opiekuna:

Po otrzymaniu awansu no po prostu sytuacja sie zmieniła drastycznie. Wszyscy zaczęli skarżyć się na nowego opiekuna. Shomek tłumacząc się że masz dopiero opiekuna od tygodnia sam siebie zakupujesz, gdyż jakieś 2 dni temu mowiles ze masz takie same prawa jak na [email protected] Sytuacja dla mnie jest śmieszna i nie powinno nawet do niej dojść. @Streepy mógłby to sam wyjasnic z nami na jakims zebraniu no ale najwyraźniej wolał żeby skarga była. 

@edit

Opiekun nie przyszedł na zebranie, na ktore przyszło 3/4 administracji. To ma być zachowanie godne głowy serwera?

salvete.

Edited by LOREK.
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Shomek dostał opiekuna dosyć niedawno, dajcie się mu wykazać. Chłopak ma jakiś pomysł na serwer, to niech go realizuje i podtrzymuje/polepsza dobrą passę serwera. Jak się pogorszy, pomyślimy nad zmianami.

Co do wyboru [email protected] Był przeprowadzony konkurs i tylko kilku kandydatów wykonało zadania w zadowalający sposób a ostateczne zdanie o wyborze miałem ja. Będzie dobrze, zobaczysz.

Wyjaśniałem to Tobie tyle razy na ts, a ty dalej swoje :D

Skargę odrzucam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...