Jump to content
.willY

MJUSIK -> wiecznie żywy ♥

Recommended Posts

Witajcie ! :)

Większość z was pewnie mnie nie zna, ale widząc nicki niektórych łepków - część powinna kojarzyć moją skromną osóbkę a mianowicie ... przez większy okres mojej 'kariery forumowej' pomagałem rozwijać sieć serwerów GoServ. Wstępnie jako grafik, moderator, junior admin etc. Od czasu upadku sieci, nigdzie nie zagrzałem miejsca, wiadomo - studia, dom, praca, rodzina. Każdy ma swoje priorytety.. 

Udało mi się dużo spraw poukładać, więc myślę, że znowu mogę pobawić się w forumowicza na poważnie ! 

Na serwerach raczej grał nie będę, moja rola ograniczy się do próby wspierania forum w szeroko rozumianej wartości :)

Ale do meritum ... 

Mam na imię Jakub,

pochodzę z 15tyś. miejscowości oddalonej o 80 km od Poznania w stronę Gorzowa Wielkopolskiego - tj. Międzychodu, tam mieszkam, pracuję, żyję (godnie lub bardziej godnie)

mam 22 lata, od 6 lat związany jestem ze swoją lubą Michaliną ♥♥ (lovv 4ever i takie tam) :D

w miejscowej firmie mam swój dział na magazynie, czyli wicie, WZ, PZ, MM i tak dalej.. 

Interesuje się grafiką komputerową, i tu myślę, że będę mógł wam conieco pomóc w wolnym czasie :) 

.. a także sportem i szeroko rozumianym esportem.

co to PC - jestem wiecznym dzieckiem, uwielbiam popylać w gierki, jako kinomaniak nie gardzę dobrym seansem.

Pozdrawiam was wszystkich - MJUSIK aka willY ! ♥♥♥

to stąd mam Cię w znajomych na steam,

siema mordo

Hej!

Jakoś nie znam, ale elo.

O coraz więcej starych znajomych :D

Siemka! 

Hej, zapraszam na JB :D

Siemanko ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...