Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, mam takie zapytanie do Was, moze ktos zna odpowiedz. Na necie sa tematy ale bardzo stare, wiec proba tutaj. Mianowicie od jakis 2 tygodni mam problem z lagami po killu. Jest to lag okolo 1-2s sekundy, na ekranie nic sie nie dzieje, ale postac sie fizycznie porusza z tego co zauwazylem, potem wszystko wraca do normy do nastepnego fraga. Jedyne co pomaga to podczas mm wyjscie calokowite z gry do steama i ponowny reconnect. Dziala to na mecz, czasami dwa i jest strasznie upierdliwe bo laczenie troche trwa i mozna nie zdarzyc na kolejna runde. Spojnosc sprawdzona, format odpada (brak partycji..), nic sie nie aktualizowalo od tego czasu. Moze ktos tez to mial i jest skory podzielic sie ta tajemna wiedza na naprawe? :)

Edytowane przez mandejo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenoszę do odpowiedniego działu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa to czy zredukowałeś grafikę? Miałam podobne problemy po jednej z aktualizacji Windy (update na procesor) i pomogło lekkie obniżenie detali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafike zawsze mialem na low z pewnymi wyjatkami juz chyba nizej sie nie da ;), fps max mam na 144 wiec to raczej nie jest przez spadek, bo ciezko by az tak spadly, dla pewnosci sprawdzilem tez ustawienia w nvidi ktore zostaly tak jak byly. Jedyne co mnie dziwi, to ze czesto po polaczeniu z cs nie moge nic w menu kliknac, myszka dziala ale gra wyglada jakby pracowala w tle, dopiero po minimalizacji i powrocie mysz smiga. Dobija mnie kiedys te bezmyslne aktualizajce w cs-ie gdzie potem sa nagle problemy/bugitak jak np. z czcionka (wiem wiem, trzeba jezyk zmenic na angielski).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak aktywności, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.