Skocz do zawartości
Rudzia

ZBANOWANYBan za nick

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Rudzia ♛
Steam ID: 
STEAM_1:0:115370055
Data/godzina bana: 02-11-19 19:24 (wg sb) 
Mapa: am_nuke_64
Nick Admina: MateuszRR
Powód bana: reklama
Dowody: -
Opis sytuacji: nie było tematu, zmieńcie godzinę w sb bo pokazuje o godzinę za wcześnie ^^

Edytowane przez Rudzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Rudzia proszę Cię nie pogrążaj sie. 

Wysyłasz zaproszenia na pv zeby grac na tej sieci którą reklamujesz. Jak już chcesz zapraszać kogoś z innego serwera do siebie to nie wysyłaj tego adminom owej sieci. 

Edytowane przez Wonder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, Wonder napisał:

Rudzia proszę Cię nie pogrążaj sie. 

Czemu niby się pogrążam? Tylko chcę sobie pograć a z tego co wiem to inni np dostaja ostrzeżenia o banie jak wejdą z linkiem w nicku a ja nawet nie zdążyłam się połączyć z mapa :/ 

Ale czekaj, nie zbanował mnie admin z moich znajomych, tylko jakiś inny, którego nie znam także coś tu jest nie tak w twojej teorii 

Edytowane przez Rudzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^.image.thumb.png.1bb574bd1423e44a59d0c5861c399992.png  To wiadomość którą ja otrzymałem, po czym powiedziałem Mateuszowi aby patrzył czy wbije Pani z reklamą w nicku. http://soplica.gameme.com/playerinfo/2539971 11min na nicku z reklamą i to dzisiaj.image.thumb.png.d2a952ecc74ccb4ff15ec9db16d3b29e.png

Edytowane przez Wysoki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wam pokazuje 11 minut a mi serwer nawet się nie załadował ;-; Także pozdrawiam. Plus wychodzi na to, że dostaje się tu bany za wiadomości prywatne w takim razie, także trochę nie bardzo :/ 

Jak wyszedl Wysoki? Nawet go nie było w cs w tamtym momencie, czyli wychodzi, z tego co piszesz, że dostaje bana za wiadomość prywatną. Także fajnie

Nawet jemu? Znam go dłużej niż gram na soplicy, także to chyba bez różnicy komu reklamuje, po prostu był w znajomych i tyle. Szkoda, że wyszlo jaki jest :)

Edytowane przez Rudzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Zakaz reklamowania stron innych sieci / serwerów oraz adresów IP od cs-SopliCa.com. (ban na tydzień, ban permanentny).

Jest, jest :)

Tyle powinno wystarczyć.

Ps. Po 1. Jeśli chcesz coś dodać to proszę edytować posta.

Po 2. Bana dostałaś za złamanie regulaminu nie za wiadomości pisane na steam. 

Edytowane przez Wericzita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Powiem to raz, nie ma czegoś takiego jak ''błąd steam'a bo nie załadował''. Dostałem info że reklamujesz inny SWÓJ serwer arenek i ''dziwnym'' trafem jak wyszedł Wysoki od razu wbiłaś. Jak widać masz go w znajomych i nawet jemu reklamowałaś ten serwer X D. Reklama była? Była, ban jest? Jest, tyle ode mnie see ya.

EDIT: Czytaj ze zrozumieniem, to co wysyłasz sobie na pw do ludzi kompletnie mnie nie obchodzi. Lecz wbiłaś z reklamą na serwer, było też info że wcześniej go reklamowałaś stąd taki werdykt a nie inny. Nie było go bo dosłownie 5 minut przed wyszedł zanim wbiłaś.

Edytowane przez MMateuszRR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

regulamin to regulamin. jestem uzytkownikiem steam od 12 lat i nigdy nie mialem  czegos takiego jak "niekompatybilność steam z cs "   xD

ban zostanie , w sumie ciesz sie ,ze na tydzien ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, Rudzia napisał:

Wam pokazuje 11 minut a mi serwer nawet się nie załadował ;-; Także pozdrawiam. Plus wychodzi na to, że dostaje się tu bany za wiadomości prywatne w takim razie, także trochę nie bardzo :/ 

Jak wyszedl Wysoki? Nawet go nie było w cs w tamtym momencie, czyli wychodzi, z tego co piszesz, że dostaje bana za wiadomość prywatną. Także fajnie

Nawet jemu? Znam go dłużej niż gram na soplicy, także to chyba bez różnicy komu reklamuje, po prostu był w znajomych i tyle. Szkoda, że wyszlo jaki jest :)

Tak na szybko... 
Ban za wiadomości prywatne? Jasne, że tak.
Sprawdziłem twoją listę znajomych, masz w niej osoby, które dobrze komunikują się z graczami na serwerze i twoim celem jest zabranie ludzi na swój serwer, a że znasz regulamin robisz to tak, żeby go "niby" nie naruszać. Próbujesz wyciągać ludzi z Soplicy na kilka sposobów. Otóż moja droga, zapraszanie ludzi z serwera do swoich znajomych i wysyłanie im wiadomości prywatne z zaproszeniem na serwer to działanie na niekorzyść sieci, do tego dochodzi nick i steam lag (xD) ...
Nie chce mi się biegać po takim padle, ale obstawiam, że mapy też zostały od nas wykradzione... 
Jak dla mnie ban permanentny. 
Amen

PS. Jedyna możliwość jest taka, że wbiłaś na serwer i zmieniłaś nick, wtedy mogło się zdarzyć, że tabela tego nie zmieniła, ale jak sama wspomniałaś "nie zdążyłam nawet dołączyć do serwera" - także historie wstawiamy między baśnie, a bajki. :P

Edit: "
tylko proponowanie innych możliwości" - faktycznie dałaś ludziom wybór, albo grasz na soplicy 30+, albo solo. IKS DE

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, PatolEcho napisał:

Tak na szybko... 
Ban za wiadomości prywatne? Jasne, że tak.
Sprawdziłem twoją listę znajomych, masz w niej osoby, które dobrze komunikują się z graczami na serwerze i twoim celem jest zabranie ludzi na swój serwer, a że znasz regulamin robisz to tak, żeby go "niby" nie naruszać. Próbujesz wyciągać ludzi z Soplicy na kilka sposobów. Otóż moja droga, zapraszanie ludzi z serwera do swoich znajomych i wysyłanie im wiadomości prywatne z zaproszeniem na serwer to działanie na niekorzyść sieci, do tego dochodzi nick i steam lag (xD) ...
Nie chce mi się biegać po takim padle, ale obstawiam, że mapy też zostały od nas wykradzione... 
Jak dla mnie ban permanentny. 
Amen

PS. Jedyna możliwość jest taka, że wbiłaś na serwer i zmieniłaś nick, wtedy mogło się zdarzyć, że tabela tego nie zmieniła, ale jak sama wspomniałaś "nie zdążyłam nawet dołączyć do serwera" - także historie wstawiamy między baśnie, a bajki. :P

Wyciąganie ludzi z Soplicy? Czy ty myślisz, że tylko tam grają? XD Proszę Cię bo to jest już śmieszne. Zapraszam swoich znajomych, na 200 osób może z max 10 jest z Soplicy.  A z tego co wiem to ludzie mają wolna wole i mogą sobie wybierać gdzie chcą grać także nie jest to wyciąganie tylko proponowanie innych możliwości. Plus ja nikogo nie namawiam ani nic, nikt nie dostał więcej niż 1 wiadomość, jeśli chce to zajrzy jeśli nie to nie, to jest chyba proste.

Mamy całkowicie inne mapy, może tylko z 1 jedna jest podobna, bo mimo wszystko to są arenki, jak się zrobi mamy inny niż wszędzie to się nie zachęci ludzi. Jeśli nie wierzysz to się Pr, przekonaj a nie padają fałszywe oskarżenia ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Argumenty oraz dowody przeciwko tobie są znaczące. A twoje próby bronienia się są marne. Jak dla mnie zrobiłaś to (i pewnie będziesz to robić dalej) z pełną premedytacją. Jest to czyste działanie na szkodę serwera jak i sieci. Zostajesz ode mnie permanentnie zbanowana na naszym serwerze, szukaj sobie innego miejsca na reklamę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz odwołał się od bana.

W ciągu 24-48h postaram się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11 min dochodziłaś (:kappa:)   niby do gry i dalej taki miałaś nick z reklamą? Sory, ale mój komputer mający 10 lat nawet taki słaby nie jest, a migracja danych steam-csgo trwa max. 60 sekund (Gdzieś w necie był o tym artykuł). A co do wiadomości prywatnych... generalnie to tam ma prawo się dziać wszystko i nic nam do tego, ale jak ktoś próbuje zabrać/reklamować się do stałych graczy bądź administracji,  to trzeba reagować.

Mi to śmierdzi, i za takie coś permban zostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.