Jump to content
poyebongo

Skarga na admina msk Zbych1

Recommended Posts

Twój nick: : ) 
Godzina i data zdarzenia: 2:10
Mapa: nie pamiętam już tego i jest to nie istotne
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: msk
Jego IP/Steam ID:-
Opis sytuacji: Ban na 7 dni za powiedzenie w jego stronę "frajerze" i użycie jednego wulgaryzmu wcześniej wobec jednego z użytkowników. Bez jakiego kol wiek upomnienia dostaję bana na 7 dni. Chyba kogoś zabolało, że go wszyscy bili na arenie

Dowody: W logach sprawdźcie na ile był ban i jeśli admin jest ogarnięty to powinien się przyznać że trochę chyba go poniosło z banem na 7 dni za coś takiego

Świadkowie: pół serwera 

jakies dziecko sie odezwalo a ty powiedziales "zamknij jape" czy tam "morda"  wiec powiedzialem ci , zebys sie ogarnal bo nie jestes u siebie na wiosce zeby sie tak zachowywac, wiec musiales dodac cos w stylu " u ciebie jestem ty je##ny frjerze" . dla mnie byla to obraza. jesli nie umiesz sie zachowac na servie to sie nie udzielaj na wiecej razy, nie ty odpowiadasz za spokoj i nie do ciebie nalezy uciszanie ludzi lub dzieci. chlopak odezwal sie jednym slowem a ty go od razu zjechales i pokazales swoj poziom kultury osobistej ktory jest wg mnie zerowy.  czy ban zostanie zmniejszony czy nie mam nadzieje ze ukształtuje twoj charakter.

przyznaje,ze dalem bana na 7 dni

przyznaje, ze sie nie pomylilem i mial taki byc

w mojej ocenie byles zbyt agresywny

Edited by msk Zbych1

Według Ciebie jest to zwrócenie uwagi? Po co dorzucałeś tą "wioskę"? Dla mnie jest to prowokacja. Nie wiem kim ty jesteś na tym serwerze i ile tam tego "stażu" masz. Może i nie potrafiłem się zachować, ale chyba ty też nie zachowałeś się profesjonalnie na swoim stanowisku. Tak ciężko jest dać muta za wyzywanie? Tylko bana na 7 dni? Mój charakter już dawno się ukształtował i nie szukam psychologów w internecie, ale mam nadzieję, że też zaczniesz podchodzić jak normalny człowiek do swojej roli i przestaniesz wykorzystywać to, że jesteś ponad innych. 

Co to jest za odpowiedź? "w mojej ocenie byłeś zbyt agresywny"? Jeżeli lecimy już tym tokiem myślenia to twój poziom administracji i podejście do graczy jest dla mnie zerowe. Nie potrafisz wykorzystać opcji wykluczenia z rozmowy na vc, która też może wpłynąć uspokajająco.   

Edited by poyebongo

nie bede dyskutowal tu z kims kto wyzywa mnie od "[email protected]@nych frajerow" jesli nie znasz znaczenia slow to ich nie uzywaj, dla mnie to byla duza obraza i dlatego dalem taka a nie inna kare + to jak sie odezwales do tego dziecka. tyle ode mnie czekaj na werdykt. bez pozdrowien

Byłem świadkiem i uważam, że taki szybki ban bez niczego był nie słuszny. Co do dziecka, to gra jest chyba +18 hmmm....

Urażona duma administratora... przykro mi, ale pełniąc taką rolę powinieneś chować dumę do kieszeni i podejść profesjonalnie do sprawy

Cyt. regulamin:

Komunikacja:

16. Zabronione jest celowe prowokowanie do zachowań mających na celu łamanie regulaminu w szczególności nakłaniania osoby małoletniej do nadużywania chatu głosowego. Przez prowokację należy rozumieć również kwestionowanie decyzji admina, oraz wdawanie się w nim w dyskusję. (mute/gag do tygodnia).

Ogólne:

3. Każdy gracz, grając na serwerze ma obowiązek znać regulamin serwera i jego przestrzegać.

Zasady Administracji:

7. Administrator ma prawo do udzielenia kary bez ostrzeżenia w przypadku gdy gracz narusza swoim zachowaniem w sposób rażący kulturę i prawidłowy tok funkcjonowania serwera.

Zdajesz sobie sprawę, że wystarczyło nie robić patoli i żadnej kary by nie było? Admin zareagował prawidłowo.

Jako że nigdy nie byłeś karany dostajesz mute na tydzień zamiast bana.

Skarga niesłuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.