Skocz do zawartości
Darxx

Głośniki i słuchawki jednocześnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemka.

Co zrobić żeby głośniki i słuchawki działały jednocześnie? 2 dni temu wszystko działało normalnie czyli słuchawki działy jednocześnie z głośnikami.

Teraz działają tylko słuchawki i są one wykrywane w systemie jako głośniki, a głośnik podłączony pod wejście liniowe nie działa w ogóle.

W taki sposób mam wszystko podłączone:

MUnTqyE.png

fNCdsxE.png

I też tak wszystko działało kilka dni temu.

Reinstalowałem już sterowniki do karty dźwiękowej, próbowałem ustawiać urządzenie na domyślne nawet doszedłem do momentu w którym działały słuchawki (ale na przednim panelu) i głośniki ale tylko jedno z nich mogło odtwarzać muzykę - to które było ustawione jako domyślne. 

Słuchawki: Creative Fatality

HELP :<

@EDIT

Dzięki @Avenlay  słuchawki i głośniki działają jednocześnie. Dziękuje :)

OH8IPHv.png

Teraz został tylko problem z wykrywaniem słuchawek w systemie jako słuchawek, a nie głośników.

Edytowane przez Darxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey. Problem rozwiązany w 75%

To co zrobiłem:

Reinstall sterowników do najnowszej wersji i zmiana ustawień zaawansowanych w Realtek HD Audio na "Równoczesne odtwarzanie dwóch różnych strumieni audio na przednim i tylnim panelu" 

Teraz żeby korzystać ze sluchawek ustawiam je jako domyślne no i to samo robie kiedy chce korzystać z głośników. Co wciąż samo w sobie jest trochę problematyczne bo wcześniej nie musiałem tego robić. 

Temat zostawiam otwarty bo być może ktoś znajdzie rozwiązanie na ten ostatni problem.

Dziękuje @Avenlay za pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi