Skocz do zawartości
DetonatoReK

To już są jakieś żarty [GRACZE brak Admina]

Rekomendowane odpowiedzi

1.
Nick na serwerze

--_Weekendowy_-- { PUBG }

Rafonix Rafonix Key-Drop.pl

rucham ci matke |

godzina i data : 12:30  09.02.2019

am_ramps_soplica 12:30-12:43 ->To już przegięcie.

oraz podam cheaterów z godzin miedzy jedną godziną a drugą bo,ze względów awaryjnych zapis nicków mi się usunął.

1 nick na serwerze

Jan ..... ->MultiHack nowe konto na demku będzie normalnie widać jak się kręci.
Michaś ->Używanie Wallhack dzieciak poniżej 13 lat sądził,że nikt się nie zorientuje.
jeszcze jednego miałem ale nie pamiętam nicku Black czy jakoś tak miał w nicku zresztą oglądniecie demka ,które podam to wysłuchacie co tam mówiłem.

Zaczeło się od Michasia -> 9:55 mapa am_towers2_w następnie Pojawił się gracz o nicku Jan końcówki nie pamiętam ale bez obaw kręcił się jak rudy z głową w bigosie on pamiętam,że pokazał to na mnie na mapie 100% pewny jestem am_krafwerk_sc 10:07,a mapą am_plain2_d 10:20 oraz ten trzeci osobnik Miał nick Początek pierwszego słowa B i drugiego również B i on pokazał,że ma wallhack'a na mapie am_krafwerk_sc 10:07.

Miłego banowania pozdrawiam DetonatoreK aka Dycha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga jest chaotyczna - nie bez powodu podajemy wzór. Proszę użyj go żebyśmy mogli sprawnie zapoznać się z tematem.

Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.