Skocz do zawartości
Whytti

DR vs Arena - Wyniki!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie!

Przed chwilą zakończyliśmy potyczki między deathrunem i arenkami. Zagraliśmy w 3 różnych rozgrywkach.

I. Pojedynek BH - 4vs4.

Tutaj zagraliśmy 20 minut. Mapa była dość długa i trudna, więc ten kto przez 20 minut najdalej doszedł, wygrywał. Przez ten okres czasu najdalej doszedł @VanKuis i to dzięki niemu DR wygrał pojedynek BH.

II. AWP 3vs3

Zagraliśmy 2 mapy. Pierwszą z nich była awp_india. Niestety Arenki okazały się lepsze i przegralismy 16-7. Następnie zagraliśmy awp_bridge. Tutaj ze strony DR poszło lepiej, choć rezultat spotkania ten sam. DR przegrał 16-13.

III Mecz 5vs5 BO3.

Pierwszą mapę jaką zagraliśmy był Mirage, wybrany przez Arenki. Zaczęliśmy po stronie CT. Cały mecz zakończył się wynikiem 16-13 dla Arenek.

Drugi mecz rozegraliśmy na mapie wybranej przez nas i był to Cobblestone. Ciężki mecz, ale dzięki pomocy @Lolus92, wygraliśmy 16-14.

Wspólnie podjęliśmy decyzję, aby zagrać Cache jako 3 mapę. Totalnie nam nie szło i przegraliśmy 16-5.

Dziękuję za wspólną grę. Dzięki @Wonder za stream.

Edytowane przez Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla nas!! I dla was :P Ktoś z oglądających pragnie coś dodać? :mole:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kolejny raz:
https://imgur.com/a/yUHCAva 
autor: @vMateo

Na poważnie: Fajnie się oglądało, pomijając brak delaya na mirage i drukowanie ... "D

Edytowane przez PatolEcho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Whytti napisał:

Niestety Arenki okazały się lepsze i przegralismy

Jakie niestety ?

To było obvious, że przegracie, graty dla Aren, DR niech dalej skilla szlifuje

PS. Mydełko

Edytowane przez `izcoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo Arenki, Dzięki za świetną grę, fajnie było.

Następnym razem bardziej się postaramy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie niestety xD 

Oczywiste było, że arenki wygrają! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Dobrze Ania! chciałbym coś dodać, obrazek opisuje całe wydarzenie https://imgur.com/a/yUHCAva. <3 vMateo

Edytowane przez Wysoki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gratulacje Areny 8) #mydełko

@PatolEcho zostajesz od dzisiaj moim agentem do spraw marketingu moich prac artystycznych xDDD

Edytowane przez vMateo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Lolus92 posiadając gorączkę (46 stopni jak sam to opisał XD) strzelał wyśmienicie, dzięki niemu dr ugrał cobblestone’a.

Bh, chyba było wiadome kto wygra.

Awp, emocje jakich mało (moim zdaniem), najlepiej mi się tam grało no ale co tu dużo mówić - wygrali lepsi i gratulacje dla nich! ;) 

Edytowane przez V3nomX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, V3nomX napisał:

@Lolus92 posiadając gorączkę (46 stopni jak sam to opisał XD) strzelał wyśmienicie, dzięki niemu dr ugrał cobblestone’a.

Bh, chyba było wiadome kto wygra.

Awp, emocje jakich mało (moim zdaniem), najlepiej mi się tam grało no ale co tu dużo mówić - wygrali lepsi i gratulacje dla nich! ;) 

a ty spać nie musiałeś iść ?

btw, 40 i 6 czyli 40,6 jak coś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^ izcon to chyba sie poczul ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽

gz arenki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co by tu dużo mówić. Wygrali lepsi. A raczej najlepsi ;) . Ale przyznać muszę że były momenty gdzie trzeba było się postarać żeby coś ugryźć :D . Wielkie dzięki dla @Wonder za chęć streamowania naszych potyczek. Oraz wszystkim ogladajacym jak i uczestnikom. Wygraliśmy wojnę, ale czuję że to jeszcze nie koniec. Jak nareszcie to my jesteśmy koroną Soplicy, ale kto wie może znajdą się śmiałkowie którzy zechcą spróbować nam te koronę odebrać.

PS: sory za niektóre zwroty które rzucałem podczas meczu ale właśnie to jest powód dlaczego nie grywam mm'ów xD budzi się we mnie wtedy bestia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, PatolEcho napisał:

pomijając brak delaya na mirage i drukowanie

Wypowiem się bo już mnie to wkurza. Jaki brak delayu? Przy streamowaniu zawsze jest opóźnienie, a żeby go nie było, to musiałbyś mieć jakiś mega szybki upload i twitch by musiał nie nadawać opóźnienia. Wasz argument, jest taki, że nagle gdy do nas izcon i streepy wbił, to przestaliśmy grać. (Poza tym myślałem, że info dają igdy VanKuis wbijał z całą resztą A, ja szedłem z paką B). Po TT w ogóle nam nie szło. Mówiliśmy, że idziemy A, a szliśmy zupełnie gdzieś indziej. Pominę już fakt, że przed samym meczem zawodnik mi się wykruszył, który był zawodnikiem kluczowym :). Dalej mówicie, że Olaf spalił underwood i skanował, tak jakby wiedział, że Ania tam stoi. Skoro poskanował i spalił i nic się nie wydarzyło, to chyba logiczne, że nie poszedł i nie sprawdził pozycji. Poza tym rotował na B, bo tam szedł VanKuis z paką. Gdyby Olaf widział, że tam stoisz, czy nie byłoby bardziej opłacalne, aby wszedł ci na plecy, ewentualnie wyeliminował od razu? Trochę śmieszny jest też argument, że nagle z 31 osób na stream zrobiło się 28. Loluś poszedł wtedy do żabki po coś sobie, to masz już 1. Ja od czasu do czasu zerkałem na stream, bo Loluś mi pisał, że podobno sami siebie obrażaliście itd. (Nawet później o tym mówili na chatcie). Hmmm.... A może poprostu ktoś sobie wyszedł ze streama, bo mu się oglądać nie chciało? Szczególnie, że oglądali ode mnie ludzie z serwera? Zdziwił mnie też fakt, że Wonder dała fake info, że niby się przyznaliśmy do oglądania streama. że niby V3nom na chatcie napisał, że "na początku coś tam było". Te słowa odnosiły się do obrażania adminsitracji. A co do samego delaya, Gdy my zaczynaliśmy rundę 11, Loluś miał rundę 9/10 :).

14 godzin temu, `izcoN napisał:

Jakie niestety ?

14 godzin temu, Wericzita napisał:

Jakie niestety xD 

A co? Mam pisać, że całe szczęście? Chyba logiczne, że nasza porażka na AWP nie jest dla mnie powodem do radości.

12 godzin temu, Bawolek napisał:

Wygraliśmy wojnę, ale czuję że to jeszcze nie koniec.

Masz rację. Rewanż wkrótce :).

Edytowane przez Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Whytti a ty bredzisz :) moja wypowiedź na streamie trwała 6sekund, a w trakcie wypowiedzi słyszałem siebie xD Faktem jest że mam bardzo niski ping, ale po stronie terro mieliście info kto jaka ma pozycje.. Przyklad: typ od was na starcie rundy wylatuje na mida i nie sprawdzając kompletnie nic przebiega aż do kranu, po czym celuje w szorta zlewajac okno.. nawet goldy tak nie robią xD

Dodatkowo Sv cheats 1 na serwerze... XD Po wpisaniu przez Wonder komendy Boga, konsola nie wyświetla odpowiedniego komunikatu hehe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

He, to mnie pomału tez denerwuje, opisze sytuacje tak jak wam tłumaczyłem na streamie.

Streepy wszedł na nasz kanał nie będę kłamał, że nie bo tak było. Whytti chciał go przerzucić z naszego kanału ale nie mógł - myśleliśmy, że daje info. Po czym zmienił nick na „ja tylko coś sprawdzam” coś w tym stylu, włączył opcje na ts „Oddalony” coś takiego, wiec jak mógł dać info skoro na tej opcji nie da się używać mikrofonu (dawać nam info)? Izcon również wszedł niewiadomo po co, ale siedział cicho. Ale mógł wam podpowiadać co jak sam powiedział „po co miałbym to robić” i tyle.

”Vankuis dostał info”, z tego co whytti napisał, opóźnienie na streamie było przykład: Vankuis jest na shorcie (z naszej perspektywy), a na streamie jest na A XD

Wiec za nim nawet miałby dostać info, że Ania jest pod drewnem (na streamie), to w grze z naszej perspektywy ona mogłabyc nawet na midzie. Wiec info jakby było, byłoby one opóźnione. 

Osobiście nic do was nie mam, ale takich bajek jeszcze nie słyszałem, wygraliście? Wygraliście nie wiem czemu szukacie dziury w całym. 

/EDIT

Nie mieszam, nawet nie mam ochoty, wiem że wypisałem twoją osobę tutaj, ale musiałem napisać kto był na ts, i że nic nam nie mówiłeś ;) 

Van był na A, wiedzieliśmy bo sam wtedy chyba został oglądając go wiemy gdzie on jest, prawda? Po chwili poszedł na shorta, czyli krótko mówiąc na streamie on nadal jest na A. :P

Edytowane przez V3nomX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hola hola, ale proszę mnie w to nie mieszać. Dostałem wiele informacji, że najprawdopodobniej ghostujecie, więc postanowiłem wejść na ts z nickiem "streepy[ja tylko coś sprawdzam". Byłem tam kilka minut, i w tym czasie dowiedziałem się że mam wypier.., że daję im info itd. No sorka, ale osądzać [email protected] Sieci o takie coś.... trochę źle to świadczy o was. W pewnej chwili wyglądało to tak, jakbyście się czegoś...wstydzili, ukrywali? Nie mi oceniać. Ale porzućmy ten temat, bo to nie czas ani miejsce na to :)

Fajnie się oglądało wszystkie meczyki. Rozgrywki były na wysokim poziomie.

Już niebawem będziecie mieli okazję do rewanżu na bardziej wyrównanej płaszczyźnie:pilot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie się wtrącę na chwię do tej dyskusji xD

8 minut temu, V3nomX napisał:

Vankuis jest na shorcie (z naszej perspektywy), a na streamie jest na A XD

Czyli w sumie mieliście odpalone streamy podczas gry na to wychodzi, bo jednak skąd byście mieli takie informacje podczas gry, gdzie na waszej perspektywie ktoś z Was jest na shorcie, a na streamie nagle jest na A, w tym samym momencie? :DD Bez jednoczesnej gry i oglądania streama, nie dasz rady tego wychwycić na delayu chyba o: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może ja powiem ze swojej strony odnośnie opóźnienia. Na samym początku opóźnienie było wyłączone, co prawda dochodzi opoznienie z twitcha ktore jest ok 5 sekund czyli jakby go nie bylo. Dopiero po stronie ct na mirku dodalam ok 30 sekund opóźnienia. Ale jak dla mnie to nie jest miejsce na takie rozmowy więc skończmy ten temat, co bylo to bylo. Amen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, PatolEcho napisał:

Sv cheats 1 na serwerze

wut? I niby na cobble to zmieniłem? Zobacz sobie cobble, że gdy wonder wpisuje sv_cheats to w konsoli pokazuje się wartość 0, a ona próbuje zmienić na 1.

5 minut temu, PatolEcho napisał:

typ od was na starcie rundy wylatuje na mida i nie sprawdzając kompletnie nic przebiega aż do kranu

Toć napisałem, że nie wychodziło nam kompletnie nic. Nie wiem gdzie jest kran, ale domyślam się, że chodzi o tą rundę, gdzie miałem rzucić smoke na przedłużenie i ktoś na mida, a smoke poleciały pod okno.

8 minut temu, PatolEcho napisał:

Po wpisaniu przez Wonder komendy Boga, konsola nie wyświetla odpowiedniego komunikatu hehe.

a jak wpisała tego goda, to przecież ją zabili? Więc miała goda, czy nie miała? Bo bez sv_cheats nie włączysz goda. Pod - mam binda na Noclipa i jakoś musiałem używać /p od shavita, aby polecieć i ustawić strefy na bhop_RAW. image.pngMasz kiedy ostatnio był modyfikowany plik autoexec. Jak chcesz to mogę ci dodać jeszcze co jest w nim wpisane.

35 minut temu, LaweK napisał:

Czyli w sumie mieliście odpalone streamy podczas gry na to wychodzi, bo jednak skąd byście mieli takie informacje podczas gry, gdzie na waszej perspektywie ktoś z Was jest na shorcie, a na streamie nagle jest na A, w tym samym momencie? :DD Bez jednoczesnej gry i oglądania streama, nie dasz rady tego wychwycić na delayu chyba o: 

Czyli delay był. I trochę śmieszne, bo niby v3nom miał oglądać streama i dawać info, gdzie nie grał z nami na cobblu, bo na mirku miał ping i go lagowało.

48 minut temu, PatolEcho napisał:

Przyklad: typ od was na starcie rundy wylatuje na mida i nie sprawdzając kompletnie nic przebiega aż do kranu, po czym celuje w szorta zlewajac okno.. nawet goldy tak nie robią xD

Loluś wyjaśnił mi gdzie jest kran. Tak jak pisałem wyżej, prawdopodobnie miał wlecieć smoke na mida i przedłużenie, ale wleciały pod okno. Poza tym. Nawet bez smokeów na mmach tak robię, a jestem goldzikiem ;p. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dla mnie sprawa ghostowania w takiej sytuacji nie jest ważna. Jeśli to robiliście spoko przynajmniej nie przegraliście do zera i stawialiscie jakiś opór :D jesli byście tego nie robili to mecze nie były by tak ciekawe :p . A jeśli faktycznie tego nie robiliscie, to nie jesteście tak źli w te karabiny jak mi się wydawało ;D i chylę czoła dla was. Mi osobiście nie chce się drążyć czy to robiliście czy nie. Było minęło. Tak czy inaczej jesteśmy najlepszym serwerem sieci Pozdro :D

Edytowane przez Bawolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz dziękuję za świetny pojedynek. Mam nadzieję że go wkrótce powtórzymy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.