Skocz do zawartości
SILHOUETTES

Kuriozalny ban, prośba o UB

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SILHOUETTES

Data bana: 08-02-2018 22:40

Mapa: de_inferno

Powód bana: rzekomo Wyzywasz / przeklinasz / prowokujesz!

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare): nie ma, niepotrzebne

Opis sytuacji: Krótko. Można sprawdzić, że ani nie przeklinałem, ani nie wyzywałem, ani nie prowokowałem. Konsola prawdę powie. Nie wiem co sobie ubzdurał Wasz kolego OTTO, który mnie zbanował, ale widać kumoterstwo w czystej postaci. Z jakiegoś powodu (sam jestem ciekaw) miał jakiś problem do mnie Wasz kolega Hokus Pokus, a OTTO nie zagłębiając się od razu walnął mi bana, bo co by innego zrobić.

Krótka historia jeszcze z konsoli. Kolega Hokus Pokus wbija sobie sam na mały na inferno, gdy paka leży na dużym i jest tam większość TT, więc mu napisałem:

(Terrorist) SILHOUETTES :  a widzsiz pake?

na to kolego mi po rundzie:

HOKUS POKUS :  SILHOUETTES badz milym graczem bo strasznie nie lubimy tutaj niemilych graczy :)

SILHOUETTES :  a gdzie bylem nimly? czlowieku ochlon albo nie graj

SILHOUETTES :  bo na razie masz ciagle problem

oTTo-supertramp :  Spokoj
oTTo-supertramp :  Skoro zwraca uwage
SILHOUETTES :  a co to jakis pan?
oTTo-supertramp :  Na razie grzecznie pisze

SILHOUETTES :  ze ja nic nie moge powiedziec

SILHOUETTES :  a on tak?
SILHOUETTES :  a czy ja cos napisalem niegrzecznie?
SILHOUETTES :  badz obiektywny

I gdzie ja tutaj przeklinam, wyzywam, prowokuje? Bo ja mu zwróciłem uwagę w trakcie rundy? A że to jest admin to nie można? To było na temat gry i to ja miałem rację, bo nawet nie grał TP.

Bądźcie poważni, bo to są jakieś jaja już. Dla pewności sprawdźcie sobie konsolę, demo, czy cokolwiek. To już nie pierwszy raz u Was, gdzie się dostaje bana za nic, a kolego OTTO to chyba pierwszy, który je sypie jak mu się podoba. Może weźcie pod uwagę, że niektórzy chcą po prostu pograć, a nie się użerać z kimś i jeszcze dostawać bana za to, że ktoś ma do Ciebie problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, nie bezpodstawnie dostałeś ode mnie bana. Wszystko tak jest jak piszesz. Za jednym wyjątkiem.
Otóż dostałem info od gracza, screen będziesz miał na dole w którym wyzywasz. Pozwolę sobie ukryć nick gracza, lecz będzie widoczny dla administracji.
Jeżeli było to kłamstwem to ta osoba dostanie na dłuższy okres. 

01.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co jest na tym screenie? ja tam gdzies wyzywam? może jestem ślepy, ale nie widzę... pokaż mi dowód, a nie że ktoś sobie coś napisze, a Ty od razu banujesz... jak ja bym napisał na kogoś tak, o, bo mi się podoba to też od razu bana dajesz? proszę o dowód, bo póki co brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli prosisz o sprawdzenie "konsoli" to polecam sprawdzenie na mapie de_mirage. Tam to się zaczęło.

De_mirage

Gracz HOKUS POKUS z łamiącym się głosem, pełnym bólu powiedział do gracza SILHOUETTES, że jest rozczarowany, iż ten zamiast patrzeć mu pochę na A to wpuścił gościa chowając się za skrzynkami. Trochę słabo, bo gracz HOKUS spoglądał mu domek a, ale słysząc tupnięcie na pochylni odwrócił się, a tam TT dochodził już do skrzyneczek :) 

Wcześniej ten sam gracz podczas odbijania we wcześniejszej rundzie bs-b również robił to w ślimaczym tempie, czekając w górnych żelkach aż zdobędzie fraga. Jeśli w ogóle nazwać to grą TP to na alibi, bo pewnie gdyby gracz HOKUS padł wtedy podczas odbijania on szybko pobiegłby chować broń. Więc po drugiej takiej akcji gracz HOKUS POKUS zwrócił po prostu uwagę, by zagrzać kolegę do boju. Ten poczuł, że została urażona jego duma i zaczął odzywki zaczepne zamiast przyjąć konstruktywną krytykę na klatę i dalej cieszyć się grą.

Ja osobiście kolegi nie banowałem, bo w niego powiedzmy jakoś wierzyłem. Ale to, że rzucałeś teksty mające na celu prowokacje jest faktem.

Pozdrawiam, HOKUS POKUS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, sprawdźcie od razu demo z mirage, może się kolega obudzi ze snu.

Chcesz mi powiedzieć, że będąc na mirage na A pod kładką, przy drabinie, kryjesz domek? Masz mnie za idiotę, czy tych co to przeczytają?

Dla Twojej wiadomości, byliśmy tam we 2 i nie patrzyłeś nic, ja natomiast patrzyłem sobie domek i łącznik, odpuszczając świadomie pochylnie. Wiem, że Ty potrafisz kryć wszystko, ale jakoś Ci nie wyszło. Pudło, nie trafiłeś.

Co do jakiejś wcześniejszej rundy, o ile pamiętam byłem w żelkach i miałem gościa na plecach od kuchni, stąd wolniej odbijałem BSa. Było Nas więcej, ale w 2-3 sekundy kilku padło, pech, miałem to przewidzieć? Jeśli już tak się czepiamy TP to pragnę zauważyć, że jakbyście tak pilnowali tego TP, czy też tak konstruktywnie krytykowali każdego, kto jakieś minimalne błędy popełni (oczywiście w mniemaniu Pana Adminia) to serwer stały pusty.

Co do tej konstruktywnej krytyki, może jakiś cytat, bo nie przypominam sobie, żeby takową od Ciebie usłyszał,  chyba, że nie zdajesz sobie sprawy co to w ogóle oznacza?

Udajesz tutaj nie wiadomo jak elokwentnego gościa, a prawdę powiedziawszy mijasz się nie tylko z prawdą ;) Mogę napisać to samo co na serwerze, ochłoń i zagraj coś poza FFA to czasami będziesz wiedział jak się ustawiać, żeby coś kryć. Uznaj to za bonus ode mnie dla Ciebie, może zaprocentuje w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, SILHOUETTES napisał:

Co do jakiejś wcześniejszej rundy, o ile pamiętam byłem w żelkach i miałem gościa na plecach od kuchni, stąd wolniej odbijałem BSa

Nie wiem czy taką akcję można nazwać wolne odbijanie BS'a do paki dopiero pobiegłeś jak było słychać dźwięk rozbrajania bomby, tak nie było? - O jezu na twoją niekorzyść został nagrany szybki materiał z twojej gry dot. odbijania BS'a.. TT nawet nie miał zamiaru do ciebie iść dlatego rzucił flesza, a potem jak dobrze pamiętam smoke ale ty nadal siedziałeś w żelkach czekając na fraga - postawa godna gry FFA i pewnie z takiego serwera tutaj przyszedłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Fragusiek napisał:

postawa godna gry FFA i pewnie z takiego serwera tutaj przyszedłeś.

Hahahahaa, dobre! Oskar dla Ciebie. Może faktycznie kilka miesięcy temu grałem na jakimś FFA (czyli na tego samego typu serwerze co ten, nie oszukuj się, nie ma to nic wspólnego z TP :) ). TP to sobie możesz pooglądać, a w zasadzie mogłeś na np. ESLu, gdzie się grało o coś, a nie tutaj. Dzięki za filmik, widzę, że warto było się pofatygować, żeby napisać trochę bzdur ;) CS to nie wszystko Panowie, jest jeszcze życie. Także życzę powodzenia w realu. Ban już minął, ale widzę, że Ci faktycznie winni jak zawsze nie zostaną ocenieni, tak trzymać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.