Jump to content
Sign in to follow this  
ObjectZero

Ub na chat głosowy.

Recommended Posts

Nck*: ObjectZero
Data bana*:
02-03-19 15:17
Mapa*:Cache
Nick admina*:Radek5142
Powód bana*:
Inappropriate Language
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com:
Opis sytuacji*: Cała sytuacja wyglądała następująco: Ziomek siedział przez parę rund z augiem w jednym miejscu, chciałem go zabić i podchodziłem do tego zadania parę razy, nie udało się w końcu napisałem na chacie, aby w końcu zdechł z tym augiem a w zamian otrzymałem odpowiedź że już mam bana śmieciu poszedł po admina i dostałem bana na chat na 6 dni i na chat głosowy też na 6 dni choć na chacie głosowym nic nie powiedziałem ale admin napisał mi iż woli mi teraz dać bana na chat głosowy aby później nie musiał wchodzić i tego robić. Żenada... Skoro na chacie głosowym nic nie zrobiłem to jakim prawem dał mi na niego bana? Rozumiem znajomości znajomościami ale bez przesady.

1: poproszę dowód zaistniałej rozmowy, a mianowicie chodzi mi o to co odpisał Ci gracz "że masz bana..." albo chociaż kto Ci tak odpowiedział to jakoś znajdę. 

2: link do demka. 

@Sajsek tu jest ładnie wyjaśnione wszystko :P

@Streepyiego tekst pozwolę sobie zacytować: ,,Kara odpowiednia do twoich czynów. Opiekun miał prawo, ba, wręcz obowiązek ukarać Ciebie za takie zachowania."

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...