Skocz do zawartości
ObjectZero

Cześć Radek5142

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, nie było go na serverze, nie widział całego zdarzenia tylko kolega go zawołał.

Po drugie dał mi mute na chat i na chat głosowy na 6 dni.

Po trzecie jego kolega centralnie mnie wyzwał i nic mu nie zrobił.

Po czwarte nawet skovrona nie obraziłem a że jest płaczkiem i bierze takie rzeczy do Siebie to nie moja wina.

Po piąte nie rozumiem skąd ten ban na chat głosowy skoro wszystko toczyło się na chacie. 

Skargę na tego pana, który banuje jak mu się żywnie podoba bo kolega go prosił. Dziękuję ale nie jestem leszczem a mam dużo wolnego czasu także odwołanko jest pisane byczku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak cie zabiłem napisałeś że życzysz mi śmierci "żebym zdechł"  ja do ciebie napisałem  "masz bana śmieciu" i zacząłeś pisać ze śmieć to mój stary i coś tam jeszcze mnie obrażałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xDDDD napisałem że tak sobie możesz do ojca mówic a nie do mnie i, nie nie życzyłem Ci śmierci powiedziałem abyś w końcu zdechł z tym augiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary, jesteś chory psychicznie? Nie dodawaj sobie ani nie przekręcaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 - Prawda, wystarczy mi ,,cynk" od dobrego znajomego który jest na pewno bardziej ogarnięty niż Ty ;)

2 - No tak dałem za taki piękny czat http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2729564

3 - jaki kolega bo nie wiem czy chodzi nam o tego samego kolegę

4 - .. dobra zdechnij z tym augiem tam" nie obraziłeś ? Sam zacząłeś i za ten tekst ode mnie od razu dostałbyś mute+gaga :P 

5 - Czemu ban na czat głosowy ? Myślisz, że może będę czekał, aż przez mikro zaczniesz kogoś obrażać jak adminów nie będzie na serwerku ? Mam nadzieje że się nauczysz na przyszłość  (co to jest ,,kultura") :)

Pisz pisz ile Ci dusza zapragnie masz do tego prawo, a tymczasem adios

Ps: Odwołanie od bana - ten dział polecam https://cs-soplica.com/forum/872-prośby-o-odbanowanie/  :declare:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekaj czekaj bo czegoś nie rozumiem, dałeś mi bana na mikro choć niczego jeszcze nie zrobiłem ? Śmieszne xD i skoro ja zacząłem go wyzywać to on nie powinien odpowiadać tylko od razu do ciebie przybiec ale oczywiście on od śmiecia wyzwać mnie może ale Ja powiedzieć żeby w końcu zdechł z tym aguiem już nie ? Totalnie nie rozumiem twojego rozumowania Panie kolego. 

A poza tym nie groziłem i nie życzyłem mu śmierci w życiu realnym bo chyba nie siedzi w domu z augiem w ręku a w grze, z tego co wiem w grze się zabija wrogów czyli życzenie śmierci w grze komputerowej swojego przeciwnika jest normalne ale widać osoby takie jak Ty nie potrafią rozróżnić tych dwóch światów. Chyba za dużo rafonixa i tibii się naoglądałeś. Pozdrawiam serdecznie nie żadne adios bo rozmawiamy jak ludzie a z tego co widzę masz 0 kultury osobistej i strach w oczach skoro boisz się kontynuować naszej rozmowy. Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalszy rozwój wydarzeń, oraz sprawiedliwą ocenę sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

btw. zastanawiam się dlaczego tylko moje teksty znajdują się w tym linku. A tak poza tym jebać to, to gram na tym serverze pan z takim nickiem dlatego tak pisałem i oczywiście, że stawia mnie to w złym świetle jeśli nie wiadomo z kim pisałem, w jaki sposób, do kogo, i o co chodzi w tych tekstach. Tak samo jakbyś powiedział że Piłsudzki jest zły bo zabijał ludzi a prawda jest taka że zabijał bo sytuacja go do tego zmusiła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ObjectZero napisał:

Czekaj czekaj bo czegoś nie rozumiem, dałeś mi bana na mikro choć niczego jeszcze nie zrobiłem ? Śmieszne xD

Nie no wiesz będę może czekał na to, aż zaczniesz wyzywać przez mikro :)Wystarczy mi to co napisałeś na czacie, ale co tam czasami trzeba coś powtórzyć, aby ktoś zrozumiał 8)

A poza tym nie groziłem i nie życzyłem mu śmierci w życiu realnym bo chyba nie siedzi w domu z augiem w ręku a w grze, z tego co wiem w grze się zabija wrogów czyli życzenie śmierci w grze komputerowej swojego przeciwnika jest normalne ale widać osoby takie jak Ty nie potrafią rozróżnić tych dwóch światów. Chyba za dużo rafonixa i tibii się naoglądałeś.

A co ma do tego życie realne? Obraziłeś go, jako pierwszy. Chwile po tym odpowiedział Ci ,,dostaniesz bana śmieciu" - a Ty musiałeś kontynuować tą dyskusje i napisać, że do Taty może mówić ,,śmieciu". Gdybyś po jego odpowiedzi, nie napisał, że tak może mówić do Taty - muta+gaga byś nie dostał, ale jak widać jesteś ,,arogancki" w internecie i musiałeś dodać na koniec swoje 2 grosze.

Tak dla Twojej wiadomości w tibie nie gram, a rafonixa nie słucham, więc coś nie wyszło :crying:

rozmawiamy jak ludzie a z tego co widzę masz 0 kultury osobistej i strach w oczach skoro boisz się kontynuować naszej rozmowy

0 Kultury ? kurde hehe pokaż mi przykład gdzie jestem wielce niekulturalny znawco z gwiazdki :D tak boje się kontynuować  i mam strach w oczach oczywiście, a tak na serio ? Nie chce mi się dalej ciągnąć tej rozmowy bo z tego co zauważyłem nie ma to większego sensu

zastanawiam się dlaczego tylko moje teksty znajdują się w tym linku

Uświadomię Ci to bo z tego co widzę jesteś leciutko ciemny w tych sprawach. Twoje teksty znajdują się w tym linku ponieważ dałem link do Twojego czatu z serwera, już jasne ? ;)

A tak poza tym jebać to, to gram na tym serverze pan z takim nickiem dlatego tak pisałem +  Tak samo jakbyś powiedział że Piłsudzki jest zły bo zabijał ludzi a prawda jest taka że zabijał bo sytuacja go do tego zmusiła. 

To skomentuje jedną emotikoną, wybaczcie WTF :taunt:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ObjectZero napisał:

masz 0 kultury osobistej

I wytyka to osoba z takimi czatlogami? Oh ale hipokryzja. http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2729564

Kara odpowiednia do twoich czynów. Opiekun miał prawo, ba, wręcz obowiązek ukarać Ciebie za takie zachowania.

Skargę odrzucam.

Jeśli chcesz uzyskać odpuszczenie grzechów, masz od tego dział serwera https://cs-soplica.com/forum/872-prośby-o-odbanowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.