Jump to content
NexT7331

ZBANOWANYNiesłuszny Perm

Recommended Posts

Nick w grze NexT

nick admina: Lawek

Dzień dobry wczoraj dostałem bana na only awp przez administratora o nicku Lawek.

Gdy grałem z Lawkiem oląokej i Elfiarzem Lawek wkońcu lawek zaczoł mnie wyzywać i odpowiedziałem mu że na turniejach mnie nie zbanuje i powiedział zobaczymy dostałem bana na ts i po meczu chciałem wejść na wasz serwer only awp patrze a tam permanętny ban za niby wyzywanie admina,wyzywanie graczy których nigdy nie wyzywałem nawet można ich sie śpytać gram na tym serwerze od 3 lat i nigdy nikogo nie wyzwałem i za vaca na starym koncie i po 1 nie ma dowodów a po 2 vac był za skin channgera.

Więc prosze o odbanowanie mnie na serwerze Soplica Only awp.

Z góry Dziękuje.

23 godziny temu, NexT7331 napisał:

za vaca na starym koncie i po 1 nie ma dowodów a po 2 vac był za skin channgera.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198370085805

Skinchanger czy nie, vac to vac.

Masz tutaj temat, jak chcesz ub tam znajdziesz odpowiedź. Co do reszty nawet nie warto się wypowiadać :) //decyzja opiekuna

Edited by LaweK

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...