Jump to content
MalaMi.

[ADMIN] MałaMi.

Recommended Posts

Nick na serwerze: MałaMi.

Imię: Ewa

Znajomość SourceMod: 8
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1700h na stałym koncie
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2279177
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198090845035/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt: Steam/pw
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 10
Na serwerze grywam w godzinach: nocnych, wieczornych
  • Lubie to! 3

Agresywna, wulgarna i w głębokim poważaniu ma to co mówią admini na serwerze. Lubi wyzywać graczy oraz najchętniej to by wszystkich rozstrzelała. Mało tego lubi się rządzić i wszystko wie najlepiej(pomimo iż tak nie jest...)

Wielkie nie!!!!!!

Teraz na poważnie xDDD.

Były opiekun Only AWP, do tego dochodzi "moc przebicia" wśród graczy na serwerze. Odróżnisz czitera od gracza(mam nadzieję ;) ) oraz bardzo pozytywna i pomysłowa osoba.

Na minus(i to dość spory) jest Twoja aktywność na serwerze, gdzie sesje zaczynają się dopiero od tego roku, co wiąże się ze słabą rozpoznawalnością wśród graczy(mam na myśli tych niedawno przybyłych).

Pomimo tego jestem jak najbardziej na TAK!!!!!!!!

O.o what is going on? Mała na areny? I'm not believin' you!

Sesje kruche, w dodatku mało ich, ale myślę, że Ewa jest osobą której raczej można zaufać jeżeli chodzi o wykonywanie obowiązków na serwerze.
Była opiekunka only awp + pełni rolę moderatorki forum także na pewno potrafi zachować kulturę. 

Myślę, że można tutaj przymknąć oko i dać kredyt zaufania. Ja jestem na TAK.

@Wie Wiur aS jeżeli chodzi o rozpoznawalność wśród graczy to stali bywalce raczej szybko złapią kontakt z nowym adminem. Większość randomów to się dziwi, że jak to admin ludzi muteuje i banuje. Dzisiaj miałem sytuację, że gościu się wściekał, że jak ja to tak moge dbać o porządek na serwerze XD 

Edited by Shrimp
  • Lubie to! 1

No to chyba żart..... Wulgarna, arogancka, złośliwa, wredna, nieokiełznana, nieuporządkowana, apodyktyczna, totalitarna, uzurpatorka, poza tym sesje, rozpoznawalność. Na Tak

Nigdy nie widziałam Cię na tym serwerze, praktycznie, jak widac, na nim nie grasz. Na nie.

Edited by Bojowka

Mamy najlepszych adminów, w tym groźnych i przyjaznych, więc ciebie też nie może zabraknąć xD 

13h spędzonych na serwerze to trochę mało, sesje też tragiczne, gdybym cie nie znał byłbym na nie, ale wiem, że możesz spiąć dupę :P 
Jeśli obiecasz, że nie przyniesiesz nam wstydu sesjami jak moje to jestem na TAK XDDD

PS. I oddaj "nasze" twarze soplicy z czaszka team!!! xD Edited by PatolEcho
  • Lubie to! 2

Jeżeli chodzi o zachowanie na serwie czy sesje, czat - nie ma za bardzo do czego się odnieść :D Jednak wiem że jesteś osobą doświadczoną, przyjaźnie nastawioną, pracowitą i znasz temat. Ty sobie na pewno poradzisz :)

Na TAK

Nadrób sesje, pokaż się na dłużej. Masz u mnie kredyt zaufania za działalność w sieci, na tak.

znana, lubiana, agresywna, zadziorna blondyna.... potrafi się oddać dla servera. pamiętaj, że masz być grzeczna ! kulturalnie i z rozsądkiem dysponować władzą, bo to nie tylko władza ale przede wszystkim odpowiedzialność, a na Naszym servisie, który jest mega popularny wszystkie ewentualne złe decyzje oceni społeczność servera :) dziś bede na TAK.

• Lubie to! 1

Na TAK, 

Wszystko wyjasnione w poprzednich postach :cheese:

na małe tak bo rzadko widywałem Cie na serwerze, powody wyżej

Witaj w sekcie. Podanie przyjęte. Zgłoś się do mnie na PW

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.