Jump to content
Sign in to follow this  
pjkesc

FootballTeam Reaktywacja Gry Piłkarskiej Serdecznie Polecam! :)

Recommended Posts

Witam chciałem was zaprosić do wspólnej gry footballteam. Stwórz swojego piłkarza i wybierz pozycję na boisku. Dołącz do zespołu i graj w drużynie składającej się z realnych graczy. Rozwijaj swoją postać trenując umiejętności oraz losując unikalne przedmioty dzięki, którym Twój zawodnik gra lepiej. FootballTeam to więcej niż menadżer piłkarski online.

 

Przebieg meczu zależy od Ciebie i Twoich kolegów z zespołu.
Dopasuj taktykę i rodzaj formacji, która pozwoli Wam odnieść zwycięstwo.
Walcz w czołowych ligach oraz rozgrywkach pucharowych - zdobywając puchary i medale.

Jeżli ktoś jest chętny na wspólne granie serdecznie zapraszam
Link normalny: https://footballteam.pl/
Refflink: https://game.footballteam.pl/join/ref/6012Dzięki rejestracji z mojego linku dostajecie dodatkowe punkty energi 200! 
Dodatkowo pomogę dla swoich poleconych w rozwoju swojej postaci, podpowiem co warto trenować, jaką pracę wykonywać, jak wygrywać pojedynki na tricki, pomogę znaleźć odpowiedni zespół dla siebie. 

ftb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

news-zmiany.jpg

 

W najbliższym roku 2019 Football Team czeka wiele istotnych zmian dotyczących nowej zawartości oraz ulepszania istniejących modułów. Swoją uwagę skupimy na długoterminowym planie rozwoju gry poprzez regularne aktualizacje.
Otrzymaliśmy od graczy wiele pomysłów i propozycji, które poddaliśmy wnikliwej analizie.

Część z nich była bardzo pomocna podczas tworzenia planu rozwoju.

Naszym głównym celem jest urozmaicenie aktualnej rozgrywki tak, aby był ona interesująca na rożnych etapach rozwoju Waszych postaci. Poniżej przedstawiamy część z nich (kolejność losowa)
WYMIANA MINI BOOSTINGÓW NA RYNKU
Zbieranie mini boostingów to ważny element rozwoju umiejętności każdego zawodnika. Kompletowanie zestawów Boostingów będzie teraz zajmowało mniej czasu!
Planujemy umożliwić ich wymianę na rynku między graczami.
KALENDARZ Z WYZWANIAMI
W aktualizacji 1.1 pojawiło się Codzienne Wyzwanie - chcemy rozwinąć ten moduł w formie Kalendarza! Różne Wyzwania - codziennie inna nagroda. Dodatkowe bonusy za serię wykonanych wyzwań!
TYPER MECZÓW FOOTBALL TEAM
Wielu z Was pytało o typowanie meczów. Tak! Zdecydowanie jest to moduł, który chcemy wprowadzić. Przy aktualnym silniku meczowym zapowiada się interesująca rywalizacja!

Jak będzie wyglądało typowanie? Niech to pozostanie tajemnicą. Przygotujemy interesujące nagrody (nie będą to brązowe paczki;))
KOLEKCJE PRZEDMIOTÓW
Masz koszulkę Algierii, Ghany, Kamerunu, Nigerii, WKS, Senegalu,Tunezji, Kongo, RPA, Egiptu, Maroko? Zbierz wszystkie koszulki z kontynentu Afryka tieru zwykłego.
Masz korki Blaugrana, Galacticos, Colchoneros? Zbierz wszystkie korki drużyn z Hiszpanii tieru epickiego.
To tylko przykładowe kolekcje! Chcemy wprowadzić do gry interesujące zestawy o zróżnicowanym poziomie trudności dla każdego!
ULEPSZANIE PRZEDMIOTÓW
Aktualnie każdy przedmiot w grze daje określony bonus umiejętności. Ulepszanie pozwoli zwiększyć umiejętności danego przedmiotu nawet o znaczną ilość tych um. Ulepszając przedmiot gracz będzie ponosił koszt w formie EURO.
BONUS SET PRZEDMIOTÓW
Uzbieranie setu przedmiotów danego tieru i założenie ich na naszego zawodnika będzie premiowane bonusem dodatkowych umiejętności.
TOP TYGODNIA POJEDYNKÓW
Ilość wygranych pojedynków ma znaczenie! Chcemy nagrodzić najlepszych pojedynkowiczów w danym tygodniu. Energia, Klucze Premium oraz dla zwycięzcy unikalny przedmiot, jakim będzie piłka! To dobry moment, żeby nadrobić zaległości w treningu tricków!
REPREZENTACJE
Wprowadzenie narodowości oraz rozgrywek międzynarodowych. Ranking reprezentacji oparty na osiągnięciach. Eliminacje oraz turniej główny ze specjalnymi nagrodami rozgrywany cyklicznie.
SYSTEM SKINÓW
Planujemy wprowadzić specjalne skiny, które będą zmieniać wygląd założonych na zawodnika przedmiotów bez wpływu na ich umiejętności. Spersonalizowane skiny dla zwycięzców Turnieju Mistrzów, Pucharu Krajowego, Top Tygodnia oraz Top Pojedynków! Skiny związane z eventami i wydarzeniami ze świata piłki nożnej!
ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI
Po osiągnięciu poziomu 100 danej umiejętności gracz będzie miał możliwość dalszego rozwoju postaci na specjalnych warunkach. Przykład: Odblokowanie 105 poziomu będzie musiało zostać poprzedzone wcześniejszym obniżeniem poziom danej umiejętności (tzw. pruning) do 95 poziomu. Po obniżeniu dalszy trening będzie możliwy aż do osiągnięcia 105 poziomu.

FORUM KLUBOWE
Wiemy jak ważna jest dobra komunikacja w drużynie między zawodnikami. Chcielibyśmy wprowadzić dla każdego klubu wbudowane forum, gdzie zarząd i zawodnicy mogliby dyskutować o ważnych dla nich kwestiach.

NOWE SETY PRZEDMIOTÓW
W grze dostępnych jest wiele różnych setów przedmiotów reprezentacji i klubów - w przyszłości planujemy zwiększyć ich ilość wprowadzając specjalne sety tematyczne i historyczne powiązane między sobą w kolekcje.
MECZ
Wprowadzimy podczas meczu kolorowanie sektorów boiska, w których aktualnie toczy się akcja oraz procentowe podsumowanie tych sektorów, w których najczęściej była piłka.

Chcemy rozbudować system komentarzy meczowych oraz zwiększyć ich różnorodność.
Mamy w planach dodanie nowych ustawień z cofniętymi i wysuniętymi zawodnikami oraz taktyki wpływające na grę danej linii.
OBÓZ PIŁKARSKI
Zespół ma możliwość wyjazdu na obóz krajowy lub zagraniczny w celu podniesienia swoich umiejętności. Opłata za obóz pobierana będzie z budżetu klubu.

Wkrótce kolejne informacje na temat zbliżających się zmian!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Administracja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×