Jump to content
Zenek Martyniuk ;)

[Podanie] BuUu aKa Zenek ;)

Recommended Posts

Nick na serwerze: BuUu aKa Zenek ;)

Imię: Adrian
Znajomość SourceMod:  Nie pamiętam jaka była skala, ale chyba coś tam się znam :)
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: ok. 3500h
Link do Twojego GameMe: BuUu aKa Zenek ;)
Link do Twojego profilu Steam: BuUu aKa Zenek ;)
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt: Steam/ TS3
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 10
Na serwerze grywam w godzinach: Wieczornych

Co tu dużo pisać, nie jestem pewny czy będę wyrabiał normy ze względu na spory nawał pracy, aczkolwiek postaram się w miarę możliwości. Składam podanie tylko i wyłącznie dlatego, iż jestem przywiązany do tego serwera, chce aby panował porządek i nie lubię patrzeć jak 3 spinboty latają w jednym momencie a nie ma do kogo napisać bo wszyscy zajęci.
Ps. Sesje słabe bo grywałem tez na drugim koncie (smurf, nie chciało mi się przelogowywać) link:DR. DEATH

znany nam wszystkim byly admin. nigdy nie mialem z nim problemow. to ogarniety gosc. sesje slabe ale rozumiem Cie w 100 % bo sam zapewne nie wyrabiam godzin ze wzgledu na moj wyjazd do pracy i mniej czasu na gre. ja osobiscie jestem na TAK

Edited by msk Zbych1

Co tu dużo pisać... były admin każdemu znany, ogarnia co i jak tylko czasami za bardzo spinasz dubge :D

Na TAK :) 

Jestem na tak :)

+doświadczenie, znajomość komend, regulaminu, czat, kultura

Przydasz nam się, mam nadzieję że na dłużej zostaniesz :DD 

Na tak

-były admin

-kultura

-sesje

Miły, doświadczony były admin, sesje poprawisz, jestem na tak.

Im więcej ogarniętych ludzi tym lepiej :) Sesje bardzo słabe, gdyby jeszcze byłą ciągłość to spoko, ale jej też nie ma (6sesji w grudniu 3h, 7 w styczniu 5h).
Jak dla mnie to trochę za mało, ale wyłamywać się nie będę i dam TAK

Te on zrezygnował? :O
a ja myśoł ze on dalej siedzi z nami :O
Jak najbardziej na tak !
powody podane wyżej + zaawansowany były admin

Byłeś adminem, dawałeś sobie radę. Aktywność pewnie poprawisz. Ja bym chciał abyś tylko nie rozdawał mutów/gagów po pierwszym lepszym złamaniu regulaminu, bo takie sytuację się zdarzały w Twoim przypadku. Także luźniejsza a guma ;).

Na tak

Cóż wiele do pisania nie mam gdyż pozostali napisali wszytko. Sesje, sesje i tylko sesje, lepiej mniej a częściej, takie jest moje zdanie. Oczywiście na TAK

Dobra myślę że nie ma co przeciągać. Nie było z Tobą problemów. Więc daję ci szansę z nadzieją że dasz radę wyrobić te parę godzin miesięcznie. Obecnie każde ręce do banowania są na wagę złota :P 

Przyjęty. Zgłoś się do mnie na PW/steam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.