Jump to content
papcio02

ODBANOWANYProśba o unbana

Recommended Posts

Nick:papcio02
SteamID:STEAM_0:1:151316260
Data bana:18,01,2019
Mapa:awp_lego2Tower
Nick admina:Nieznam
Powód bana:Kampienie na wieży
Screeny/demko:Admin niezrobił SS ani demo
Opis sytuacji:Podczas gry kilka osób było niezadowolonych ,że ja oraz kilku innych graczy
wchodzimy na wieże(bardzo dużą wieże w sensie szeroką) ponieważ był z niej dobry widok i łatwo się z niej zabijało co się innym niepodobało. 
W pewnym momencie jeden z graczy powiedział ,że jak by miał admina to by nas zbanował. Nie minęły 2 minuty a dostałem bana za kampienie 
chociaż nie kampiłem. To ,że wchodziłem na wieże gdzie miałem przewagę nad graczami na dole to nie jest kampienie 
(niestałem w jednym miejscu ukryty) w zasadzie to cały czas byłem w ruchu).Admin nie był tutaj sprawiedliwy i widocznie sam nie rozróżnia  

przyjęcia korzystnej pozycji od kampienia.Pozdrawiam papcio02

Napisałeś prośbę o unbana o gidznie 21:11, gdzie ban Twój trwał do godziny 20:58. Z tego co mi wiadomo siedziałeś na wieży kilka rund z rzędu i trwało to całe rundy w dodatku stałeś przez dłuższy czas wcelowany w drabinkę. 
Fakt, heh mógł Cię ostrzec, dać kicka i zbanować najwyżej, a więc został upomniany, a Twój ban się skończył zanim napisałeś prośbe o unbana.

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...