Jump to content
Sign in to follow this  
LaweK

skrocenie bana lawek

Recommended Posts

Nick*: lawek
Data bana*: 10-11.01.2019r
Mapa*: de_dust2/de_mirage
Nick admina*: Bardarbunga
Powód bana*: uporczywe trolowanie, nie stosowanie sie do polecen administracji
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: http://s.sourcetv.pl/srv25134/auto0-20190111-000541-120117771-de_mirage-_PL__cs-SopliCa.com__Mirage_Inferno_Cache__128_TR__SKINS_GLOVES_KNIVES__FFA__gameME_.dem.zip
http://s.sourcetv.pl/srv25134/auto0-20190110-232849-1622969777-de_dust2-_PL__cs-SopliCa.com__Mirage_Inferno_Cache__128_TR__SKINS_GLOVES_KNIVES__FFA__gameME_.dem.zip

Opis sytuacji*: Sytuacja wyglądała tak: Zaczęła się mapa, pierwsza runda minęła, ok. Zaczęła się druga runda, w której sobie biegałem po mapie z piłką nie wykonując przy tym celów mapy. Runda trzecia podobnie jak druga (do tego czasu nie dostałem żadnego upomnienia). Następnie w rundzie 6 zacząłem podobnie, przy czym opuscilem normalnie respa przed 1:00, w tym wypadku chyba to było 1:20~~ i normalnie grałem wykonując cele mapy.  Następna runda chwile poskakałem sobie na respie bodajże do 1:20, bo rozmawiałem wtedy z kimś na tsie i nie skupiłem się na grze, więc wedle regulaminu mogłem na typ respie znajdować się do 1:00.

Cytat

5. Serwer jest podpięty pod zasady "Free For All", w związku z czym zachowania typu rashowanie oraz kampienie jest dozwolone. Gracz jednak powinien starać się wykonywać cele mapy. Admin nie ma prawa pośpieszać osób do podłożenia bomby przed 1:00. Dopiero gdy czas upłynie, może zeslayować nagminnie kampiące osoby, które ewidentnie nie savują broni, a grają na fragi. Jeśli ma bombę a nie ma zamiaru jej podłożyć, powinien ją od razu oddać kolegom z drużyny.

No i gdy bomba została zaplantowana o dziwo w okolicach ~~1:20, dostałem kicka z powodem "trol".
Tych kicków ofc nie było 2-5, a więcej.
Za zgodą @Streepy link do wszystkich kicków, które miały miejsce później przez okres 2 map:

http://www.wklejto.pl/704583

No i jak już do końca tej mapy dostałem 10 kicków, tak też wraaz z początkiem kolejnej mapy, dostałem tych kicków kolenje 50 bez wyjaśnień ze strony Bardarbungi.

Później akurat znalazło mi się coś co musiałem zrobić, więc po prostu wyszedłem z serwera.
Ostatecznie dostałem bana na 2 tygodnie, jednakże 2 tygodnie, za to co napisałem jest trochę xd.

Edited by LaweK

bylem wtedy na serwerze dostawales te kicki poniewaz cos bylo nie tak i nie moglismy dac ci bana nawet na 30min trolowales chodzac po respie tt z pilka wiele razy i nie pisz ze nie dostales ostrzezenia bo sam widzialem jak Bardarbunga dal ci ostrzezenie ale ty nadal trolowales tyle ode mnie....

Teraz, Number Two napisał:

bylem wtedy na serwerze dostawales te kicki poniewaz cos bylo nie tak i nie moglismy dac ci bana nawet na 30min trolowales chodzac po respie tt z pilka wiele razy i nie pisz ze nie dostales ostrzezenia bo sam widzialem jak Bardarbunga dal ci ostrzezenie ale ty nadal trolowales tyle ode mnie....

Przejrzałem demko caluśkie, nie widzę tam żadnego ostrzeżenia tak samo nie widziałem tego ostrzeżenia podczas gry na serwerze. A to, że nie działała Wam konsola i że nie mogliście mnie zbanować to skąd ja miałem wiedzieć skoro mowiliście o tym w swoim kółku wzajemnej adoracji? c: Sorry, ale nie widzę o czym gadacie na tsie albo [email protected] 

3 minuty temu, Number Two napisał:

rolowales chodzac po respie tt z pilka wiele razy

Rozpisałem Ci wszystkjie sytuacje gdzie z tą piłką biegałem :))))))))) 

Za trollowanie dostałeś bana ;) Wielokrotnie byłeś już upominany, ale jak widać nic to nie dało więc trzeba było nałożyć kare.

Skrócić bana ? Oczywiście że tak! Wszyscy admini z MDC czekają, aż tylko wrócisz i będziesz znowu trollował.

http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/1770702

Ban zostaje. Jeśli masz jakieś swoje ,,ale" do tej decyzji odwołaj się @Streepy'ego.

/close

Edited by Radek5142

Gracz odwołał się od kary.

W ciągu 24h ponownie przeanaluzuję sprawę.

Sprawa jest bardzo zawiła oraz skrywa w sobie nutkę jakiś starych nienawiści czymś spowodowanych, a przynamniej tak ja to widzę.

Lawek bawił się na respie piłką przez kilka rund(czemu to robił na serwerze???), po czym został ostrzegany oraz kickowany (zamiast banowania, sourcebansy off) wielokrotnie przez administratorów. Generalnie, to pierwszy raz widziałem taką falę kicków. Ciekawi mnie czy gdyby to był ktoś inny niż lawek, to takowe kicki także by się pojawiały.

Wracając do tematu. Miałeś bana na miesiąc, po twoim odwołaniu się na ts3 oraz "wyjaśnieniu" z [email protected] kara została zmniejszona do 2 tyg, co było moją propozycją.

Taka kara też zostanie. Jesteś świeżo po banie, i już coś odwalałeś.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...