Jump to content
Luqx

ZBANOWANYUb Luqx

Recommended Posts

Nick*: Luqx
Data bana*: 

01-13-19 23:31

Mapa*: de_mirage (była zmiana na cache, ale na warmupie juz dostałem bana)
Nick admina*:Baniszed 25.12.19
Powód bana*: Wallhack
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: Tu już sprawa do Admina o demko
Opis sytuacji*: Grałem jak codzień na serwerze, więc czekam na demko. Trochę w Te karabiny strzelam, bez jakiegoś szału ale czasem ładnie wejdzie. Bez zbędnego biadolenia, czekam na rozpiskę demka kogoś Kto się na tym zna i w Countera potrafi grać, Pozdrawiam :D

edit: dorzucam sid, link do demka i steama STEAM_1:1:109614962, http://www.sourcebans.cs-soplica.com/mdc/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:109614962&advType=steamid&Submithttps://steamcommunity.com/id/Luqxiwnl/

Edited by Luqx

dla mnie walisz na wh ze tak powiem zaraz sobie obejze demko tez ale smierdzisz mi tyle ode mnie

Teraz, Number Two napisał:

dla mnie walisz na wh ze tak powiem zaraz sobie obejze demko tez ale smierdzisz mi tyle ode mnie

To, że czasem wejdzie ktoś Kto troszkę w Karabiny gra i lubi sobie tryhardować na ffa nie znaczy, ze gra na WH, ale nie ma problemu, po to jest demko żeby oceniać :D

Link do demka http://s.sourcetv.pl/srv25134/auto0-20190113-214638-2114603369-de_mirage-_PL__cs-SopliCa.com__Mirage_Dust2_Cache__128_TR__SKINS_GLOVES_KNIVES__FFA__gameME_.de

Mirage 

Runda: 4 Na pewniaka idzie sobie mida bez sprawdzania przez terro i widzi ze z pałacu wraca typek a nastepny czeka wpatrzony z rampy .

7: Trochę dwa dziwne kille z connecta .

8: Moze i fartowny kill przez smoka ale poźniej skanowanie modelu przeciwnika z okna przez ścianę tak trochę nie fajne. (jeszcze z dgla)

13: Jest atak terro na b zabił jednego z bsa a po dwóch następnych jedzie celownikiem przez ścianę bsa.

14: Tu trzeba zobaczyć jego kille w zwolnionym tempie bo jak dla mnie to triggerbot.

Cache http://s.sourcetv.pl/srv25134/auto0-20190113-223130-1691122656-de_cache-_PL__cs-SopliCa.com__Mirage_Dust2_Cache__128_TR__SKINS_GLOVES_KNIVES__FFA__gameME_.dem.zip

Runda

3: Jest w wentylu i widzi dwóch z terro celował w tego po lewej a zabił tego po prawej (program sam zadecydował)

7: Tu widać ze ten "program" też czasem może się pomylić i zaczyna strzelać do swojego z teamu który był na wózku . (7 runda 1.30 na demku)

Polecam zobaczyć całe demka bo ja wybrałem tylko najbardziej interesujące momenty . 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

No w końcu, to teraz czas na moją odpowiedź co do 1 demka

Runda 4: Skracanie mida to raczej normalna akcja na FFA to była pierwsza runda ja miałem tylko deagla, skróciłem nie było nikogo i nikogo nie słyszałem. Pałac kroki (głuchy by usłyszał), po takim fragu i bombie przed TV to było pewne, że ktoś będzie na rampie prosty pre check, nic nadzwyczajnego. (oczywiście dla niekumatych którzy będą rzucać hasłami, strzeliłeś zanim wychyliłeś.. Demka są w 32 tickach, na serwerze ze 128.. dzieje się po prostu to co widzicie. Był to pre check, ale nie strzeliłbym gdybym go nie zobaczył (nie mylić z pre firem) Wniosek wychylilem, widziałem, strzelilem demko zlagowane.

Dodam jeszcze do 4 rundy pewną notkę, później zostałem w ciekawym clutchu kto był na serwerze i widział na własne oczy, teraz może to porównać z demkiem i zrozumieć jaka jest ogromna różnica ;) btw bind akurat tym razem był przypadkowy, ale byłem w sytuacji kiedy nie miałem nawet jak go wyłączyć :D

Runda 7: Skan, tutaj nawet chłop z WH by nie strzelił, bo ty wyglądało obv, stał smoke strzeliłem i z Gotim się śmiałem. Drugi usłyszałem typa pre fire fast zoom nawet w niego nie celowałem w żaden sposób, strzał "na 12stą"

Runda 8: 1 frag normalny, 2 radar + info, 3 Widzę typa, strzelam w niego dostaje. szukam broni dostaje auga, miałem się wcelować w zakręt? Normalne skoro go widziałem to lecę z prefem, nie wiem czego tutaj doszukujesz ;)

Runda 13: I poraz kolejny pierwszy strzał wystarczy obejrzec w Slow mo i wierzyc dalej w Aimlocki, czy triggery Demko zlagowane, ale widać gdzie wraca celownik i nie, nie wraca na głowy. czyste flicki w głowy, celownik wraca do pozycji standardu wychodzi kolejny to samo. Celownik się nie blokuje. I tak idzie po bsie, ale nie po modelu, znowu czysto, wystarczy odpalić demko wolniej ;)

Runda 14: Przynajmiej kilka razy na mape strzelam w ten sposób (jeżeli mam słaby resp patrze łącznik) też czysto, normalny pref (jeżeli ktoś ma smoka to jest to lag, tam smoke'a nie było ;d) Dalej normalny clutch, byłoby ładne gdyby nieudany flick w ostatniego gościa. Jeżeli widzisz tutaj triggera to nie wiem Kto Ci dał admina ;D też czysto nawet na siłę nie da się przyczepić(z wyjątkiem pierwszego fraga na dobrą sprawę)

Jeżeli za tego Mirka chcesz mnie banować to sprawdz z przed tygodnia poprzednie, tam pewnie co 2 frag jest z Triggerem, albo Aimbotem. Jedna z moich normalniejszych gierek :D

Teraz Cache i zacznę od 7 rundy, jak już bardzo chcesz wiedzieć to nie Cheat się nie myli w takich przypadkach, albo by się mylił cały czas, albo wcale. Jeżeli nie wiesz jak działają cheaty nie próbuj czegoś tłumaczyć. Każdy gracz ma swoje ID, czy to external czy internal czyta co chwilę id gracza, jeżeli ten jest z Twojej drużyny, a masz ff wyłączone program nie zadziała na Twoim(Znam Rosolka bardzo dobrze, pozdro dla kumatych)

7 runda: Pierwszy frag norma, Main słychać kroki poszedł skan ale to nawet blisko nie było.  i UWaga tłumaczę strzał w swojego. 

Droga Administracjo Sieci, jeżeli wasz admin nie wie, że istnieje komenda jak "+cl_show_team_equipment" dzięki której uwaga! Widzimy przez wszystkie ściany Nick, Bronie, oraz taką fajną strzałeczkę naszych kolegów z drużyny to coś jest nie tak (btw cholernie przydatna komenda, polecam możecie się przynajmniej domyslać gdzie dokładnie jest rywal, albo nie rzucać swoim nade'y w nogi (jak try hardujecie czasem i tak strzelicie w swojego) Wychylałem mid i cofnąłem, kolega strzelał w Maina w taki sposób go zaczepiłem. Widziałem go, i nawet nie trafiałem dokładnie w niego, więc Twój cudowny Mit z Aimbotem strzelającym w Kolegę zostaje obelony (pizgam srogo)

3 runda: Flick z ręki, gdybym miał program i Aimbot, bądź Aimlock to strzeliło by w typa który był bliżej celownika przez fov drogi kolego. Flick normalny, bez fajerwerków po raz kolejny jeżeli za coś takiego daje się bana to gratuluję xd

Teraz parę słów od Siebie, wydawałeś się normalny. Zbanowałeś mnie, jednak rzekomo miałeś demo, zapytałem się nawet na którą etc wszystko fajnie. 

Gram w Cs:go jakoś od 2013 roku (przerwe mialem w 2k14) w poprzednie wersje też sporo strzelałem. Różne demka z różnych wersji latały po sieciach i innych cudach. Nigdy nie widziałem tak ch*jowego demka, poważnie. tutaj nawet nie ma zbyt wielu skanów (Z wyjątkiem jednej rundy na Mirku gdzie wpadły aż 2 strzelałem na wprost bez jakiegokolwiek ruchu a Aimbot którym tak męczysz wykonał by chociażby minimalny)

nie ma mierzenia przez ściany w model (prócz 1 akcji gdzie typa widziałem i 2 akcji gdzie w zwolnionym widać, że wcale modelowo nie było)

Więc ten jak chcecie to możemy bawić się dalej i mogę poczekać na kolejne 2/3 demka ale niech to tym razem nie będzie coś w stylu "Strzelił w swojego program mu się zepsuł" (Admin nie zna podstawowych komend, śmiech na sali) albo "Wyleciał wcelowany blisko(żebym chociaż był idealnie wcelowany), ale strzelił w drugiego! To z pewnością program" bo to śmieszne. 

Nigdy się nie uważałem za boga tej gry, ponieważ jak grałem coś na poważnie po prostu dostawałem po d*pie, nawet na Mmach potrafię zassać, taki mam styl gry. Czasem zabiję 10(Mirek clutch) czasem jebne spraya życia z Auga(4 runda cache) 

ale za takie demka się banów nie rozdaje. Niech to Oceni i rozpisze Ktoś Kto się na grze zna, bo rozpiska tego Admina to mało zabawny żart. Niestety tak jak gra. 

@Sajsek @Bardarbunga i paru innych adminów mieli ze mną styczność. Ludzie dzisiaj byłem po 3 dniach imprezy skacowany i za***any mułem. Obejrzyjcie demka przed weekendem, jeżeli to były programy. To chyba na tamtych demkach stwierdzicie, że jestem "fucking KQLY" pozdro.

Edited by Luqx
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

9 godzin temu, Luqx napisał:

Był to pre check, ale nie strzeliłbym gdybym go nie zobaczył (nie mylić z pre firem) Wniosek wychylilem, widziałem, strzelilem demko zlagowane.

runda 4: No policzylem sobie ticki i wychodzi ze twoj czas reakcji to jakies 0,07 sekundy, nawet jak na pre check to troche inhuman reaction :D Jak na pre-fire to luz, ale skoro sam stwierdzasz ze strzeliles bo zauwazyles, a zrobiles to tak szybko ze jestem pewien ze nie ma osoby na swiecie ktora bylaby w stanie tak szybko strzelic :D

runda 7: no pierwszy kill moze i fart, drugi...

runda 13: 3 kill tez taki szybki troche

runda 14: tak samo niektore kille to takie ze ja na speedzie 0,5 wolniej bym strzelil, a pozniej juz w miare ''normalne'' kille, bo tez czas reakcji jeden z lepszych, no ale wiadomo skill, doswiadczenie.

Wh to sie nie dopatrzylem ani aim-a, ale jakis trigger to chyba jest grany, szczególnie że nigdy sie nie mylisz jak już jesteś wcelowany, plus w niktorych sutuacjach czas reackcji na poziomie 0,1 sekundy, co jest czasem troche nierealnym :D a zaraz w kolejnej sytuacji juz strzaly w miare normalne... 

No mialem stycznosc ale nigdy nie mialem okazji Cie poogladac ani demek, bo zawsze jak jestem na serwie to robisz maks 40 fragow, a pozniej dochodza mnie sluchy ze tu po 60 jest krecone :D Nie mam też watpliwosci ze cos tam strzelac potrafisz :P Ale takich killi to by sie prosi nie powstydzili.

Podejrzanych akcji bylo wiecej dlatego dzis/jutro postaram sie znalesc wiecej demek i sobie je jeszcze poogladac :) Bo wiadomo ''dobry dzien'' troche ''farta'', czy gra na ''słuch'', więc na podstawie tych demek jeszcze sie wstrzymam. Plus zobaczymy co inni admini mają do powiedzenia :) 

PS. te puszczanie bindow to bylo smieszne jak sie mialo moze 14lat, wiec milo by bylo jakbys tego nie robil, plus nie wyzywaj tak ludzi :) 

Na tickach czasu reakcji nie policzysz xdd bo jest to niemożliwe. Musiałbyś wiedzieć ile mam Hz, oraz Fpsów, żeby było to w miarę miarodajne, mój czas reakcji nie jest lepszy niż 0,23-0.25 ms (robiliśmy sobie nie tak dawno testy) i ma się to nijak do strzelania w CS:Go. Bardzo często strzelam szybko czasami nawet w powietrze, nie będę tego tłumaczyć bo każdy kapnięty gracz co ma styl adhd jak JA zrozumie ;d ale jak wyliczyłeś ten czas reakcji 0.07 sekundy to troszkę śmiechłem. Po pierwsze tak Ticki są widoczne w demku, ale. Strzał słychać/widać szybciej niżeli był oddany (przez co jest lag i nie widzę gościa, a tu cyk nagle pod celownikiem) 

Mówiłem już, niech ktoś wrzuci tutaj porządne demko i niech ktoś ma o tym jakiekolwiek pojęcie, bo jak jeszcze ktoś napisze że tutaj miałem inhuman reaction i pokaże jaki cudowny był z Fizyki, że na Tickach wylicza czas to jebne o ścianę ze śmiechu xdd Czekam na demko, jeżeli komuś się nie chce to może być brak UB, bo widzę że tutaj same ynteligenty i gwiazdy xd

Dobra widze, że dyskusja będzie cięzka skoro twierdzisz, że to ile ma hz monitor jest w stanie tak wpłynąć na czas reakcji ze z mniej niz 0,1s robi ci sie 0,23-0,25s to jestes smieszny :D A po co mi wiedziec ile tych fps-ów i co to ma niby zmienić to nawet nwm. Chybe ze masz ich 7, ale zakladam ze ponizej 200 nie masz, a to wplywu nie ma zadnego.

26 minut temu, Luqx napisał:

Mówiłem już, niech ktoś wrzuci tutaj porządne demko i niech ktoś ma o tym jakiekolwiek pojęcie, bo jak jeszcze ktoś napisze że tutaj miałem inhuman reaction i pokaże jaki cudowny był z Fizyki, że na Tickach wylicza czas to jebne o ścianę ze śmiechu xdd Czekam na demko, jeżeli komuś się nie chce to może być brak UB, bo widzę że tutaj same ynteligenty i gwiazdy xd

Chcialem odbyć normalna wymiane zdan, ale jak masz sobie w ten sposob drwić to nie ma to sensu. Jak nie umiesz poslugujac sie tickami wyliczyc czasu to polecam nadrobic MATEMATYKE w takim razie, bo patrze troche sie zapomnialo :) Chociaz jak ty takie rzeczy na fizyce liczyles to moze inaczej wychodzi xD

23 minuty temu, Luqx napisał:

Strzał słychać/widać szybciej niżeli był oddany (przez co jest lag i nie widzę gościa, a tu cyk nagle pod celownikiem) 

Widac strzal szybciej niz byl oddany xDDDD ??? To co gra sobie zgaduje że teraz strzelisz i oddaje strzal czy jak to dziala, bo chyba nie kumam xD Nawet nie wiem jak to zdanie skomentowac tbh. 

3 minuty temu, Bardarbunga napisał:

Dobra widze, że dyskusja będzie cięzka skoro twierdzisz, że to ile ma hz monitor jest w stanie tak wpłynąć na czas reakcji ze z mniej niz 0,1s robi ci sie 0,23-0,25s to jestes smieszny :D A po co mi wiedziec ile tych fps-ów i co to ma niby zmienić to nawet nwm. Chybe ze masz ich 7, ale zakladam ze ponizej 200 nie masz, a to wplywu nie ma zadnego.

Chcialem odbyć normalna wymiane zdan, ale jak masz sobie w ten sposob drwić to nie ma to sensu. Jak nie umiesz poslugujac sie tickami wyliczyc czasu to polecam nadrobic MATEMATYKE w takim razie, bo patrze troche sie zapomnialo :) Chociaz jak ty takie rzeczy na fizyce liczyles to moze inaczej wychodzi xD

Widac strzal szybciej niz byl oddany xDDDD ??? To co gra sobie zgaduje że teraz strzelisz i oddaje strzal czy jak to dziala, bo chyba nie kumam xD Nawet nie wiem jak to zdanie skomentowac tbh. 

SKoro nie kumasz to się nie wypowiadaj co do ostatniego zdania :D Idąc Twoim tokiem rozumowania, czas reakcji jest rzeczywisty. Zwróc uwagę na to, że Tick na demku to 32, na serwerze 128 to też ma znaczenie(bardzo duże) nagraj demko w tych samych miejscach strzelając tak samo na serwerze 64 tick i 128 tick, później obejrzyj demka z tych dwóch serwerów i wtedy wróć i skomentuj jeszcze raz. Każde demko będzie zlagowane w momencie strzału, chyba że demka zaczną mieć chociaż te 64 tick na co bym nie liczył.

Edited by Luqx

Kilka dni wstecz, na prosbe jednego z adminow bylo sprawdzone to demko.

demko

Zerknalem, rozpisalem, zaciekawilo mnie kilka akcji. 

Cytat

1:40? - przypadkowy flick ?

1:56 - wychyla mu typ na triggerr i nie trafia, caly model = instant hs

2:08 - 1/4 speed celownik dopiero po strzale znajduje sie na miejscu glowy // nastepnie wchodzi na bsa na pewniaka, moze poszlo info na voice chacie, nie wsluchiwalem sie

3:15 - Skad w ogole pomysl, ze przeciwnik mialby byc wcelowany z gali skoro zakret byl kryty przez 2 osoby w oknie ? Do tego momentu nie zwracal w ogole uwagi na connect

4:03 - Moze pol pixela postaci wyszlo [ 1/4 speed proponuje]

4:30 - Stoi twardo do 4:44, nastepnie enemy w koncu nie wytrzymuje i sprawdza rampe - strzal i znowu dopiero leci celownik na srodek ciala

5:15 - Moze luckyshot

7:17 - ?????

11:44 - pixel przeciwnika wszedl w wzije, instant shot

I jeszcze ktos podejrzewal cos w 18 rundzie.

Cytat

Obejrzalem 18 runde, to co mowil przez mikro Jim Beam - zwykle szukanie na sile

1 kill Adams - rzucal wczesniej takiego samego one-way smoke'a, wiec nic dziwnego

2 kill Sajsek - Ten one-way w oknie jest stary jak mirage, przeczucie ?

Co najwyzej mozna sie przyczepic do tego, ze last enemy nie bylo nawet slychac, jak wchodzil do connecta czy cokolwiek robil na midzie

Jednak dalej twierdze, ze po tej 12 minucie wylaczyl.

Jak juz ktos bedzie sie zabieral to polecam czesto korzystac z 1/4 speeda, na normal speedzie nie wiele mozna zobaczyc.

Odniesiesz sie?

3 minuty temu, BlackT napisał:

Kilka dni wstecz, na prosbe jednego z adminow bylo sprawdzone to demko.

demko

Zerknalem, rozpisalem, zaciekawilo mnie kilka akcji. 

I jeszcze ktos podejrzewal cos w 18 rundzie.

Odniesiesz sie?

jasne, skończę pracę i zedytuje Post ;)

32 tickrate a 128 tickrate, na jednym oddajesz strzal, drugi skoro ma 4krotnie mniej tickow maksymalnie 4 ticki do przodu/tylu zobaczysz, uslyszysz strzal. Co daje i tak smiesznie male wartosci i w najgorszym wypadku reakcje na poziomie jakichs 0,13s. Co dalej jest praktycznie niemozliwe. Proste matematyczne dzialania, wiec jak twoim jedynym argumentem na obrone ma byc to, że my sie nie znamy i ze demko jest zlagowane. To mozesz sie nie odnosic juz do tego co Black wrzucil :D

2 minuty temu, Bardarbunga napisał:

32 tickrate a 128 tickrate, na jednym oddajesz strzal, drugi skoro ma 4krotnie mniej tickow maksymalnie 4 ticki do przodu/tylu zobaczysz, uslyszysz strzal. Co daje i tak smiesznie male wartosci i w najgorszym wypadku reakcje na poziomie jakichs 0,13s. Co dalej jest praktycznie niemozliwe. Proste matematyczne dzialania, wiec jak twoim jedynym argumentem na obrone ma byc to, że my sie nie znamy i ze demko jest zlagowane. To mozesz sie nie odnosic juz do tego co Black wrzucil :D

jeżeli jeden prefire to dla Ciebie powód do Bana, jeszcze w tak prostej pozycji to również możesz się nie odnosić :D

12 godzin temu, Luqx napisał:

że ktoś będzie na rampie prosty pre check, nic nadzwyczajnego. (oczywiście dla niekumatych którzy będą rzucać hasłami, strzeliłeś zanim wychyliłeś.. Demka są w 32 tickach, na serwerze ze 128.. dzieje się po prostu to co widzicie. Był to pre check, ale nie strzeliłbym gdybym go nie zobaczył (nie mylić z pre firem) Wniosek wychylilem, widziałem, strzelilem demko zlagowane.

''NIE MYLIC Z PRE FIREM'', trzymaj sie jednej wersji chociaz wariacie, nie ulatwiaj nam roboty :D I czytaj ze zrozumieniem to co pisalem wyzej. 

Teraz, Bardarbunga napisał:

''NIE MYLIC Z PRE FIREM'', trzymaj sie jednej wersji chociaz wariacie, nie ulatwiaj nam roboty :D I czytaj ze zrozumieniem to co pisalem wyzej. 

Nie dodałem cudzysłowa, ale teraz jest już całkiem zabawnie po słowach będziesz mnie "osądzał"? Hmm czyli okej napiszę i powiem, że jestem odjebany jak ta lala i powiem co mam to już demka nie mają znaczenia? Co za pojebana Administracja xD

24 minuty temu, Luqx napisał:

ale teraz jest już całkiem zabawnie po słowach będziesz mnie "osądzał"?

To nie jest ''osadzanie'' po slowach, poprostu z tej samej akcji tlumaczysz sie na dwa rozne sposoby to chyba cos nie halo.. trzymaj sie chociaz tej samej wersji. I grzeczniej troche sie wyrażaj, to kulturalna dyskusja :)

Lepiej ?

Edited by Bardarbunga

13 minut temu, Bardarbunga napisał:

To nie jest ''osadzanie'' po slowach, poprostu z tej samej akcji tlumaczysz sie na dwa rozne sposoby to chyba cos nie halo.. trzymaj sie chociaz tej samej wersji. I grzeczniej troche sie wyrażaj, to kulturalna rozmowa :)

nie. To nie jestes kulturalna rozmowa, tylko dyskusja i wykrzykiwanie swoich racji. Ja będę mówić swoje, Ty swoje. Gdzie Ty się doszukujesz rozmowy.

edit: Nie, bo dalej to bez sensu ;d

Edited by Luqx

Właśnie demka zostały sprawdzone. Dumnie podziwiałem Twojego ,,skilla" o ile tak to można nazwać.

Moim zdaniem jesteś odpalony i tyle. @baniszed wraz z @BlackT ładnie rozpisali demka :)

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Edited by Radek5142

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...