Skocz do zawartości
Porshe911

[Admin] porshe91'1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick na serwerze: Porshe91'1

Imię: Tomasz
Znajomość SourceMod: Do przypomnienia, mialem juz tu admina(sam oszedlem)
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1600+
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/944004
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198018441067
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt: mail
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 10
Na serwerze grywam w godzinach: Z nietypowych to piatek od rana no i weekendy wieczorem. Czesto kiedy nie ma zadnego admina, stad to podanie.

Dlaczego skladam to podanie: Spora ilosc sytuacji kiedy nie bylo admina. Czemu nie nie napisales skargi?  Nie chcialo mi sie, za duzo tego bylo. A pisalem nie raz. Proby z adminami tez zakonczone fiaskiem, ze wzgledu ze wielu juz nie ma admina, ktorych mam na steam.
Otwarte konflikty z adminami: Byla tam pewna skarga w przeszlosci, admin wciaz widze jest. Mimo, ze opiekun sie ze mna nie zgodzil, nadal uwazam ze mialem racje, ale nie mam zamiaru tego tematu podnosic, ani wdawac sie w zadne nie potrzebne dyskusje, czy klotnie.
Dlaczego ja: Moze jakas nowa mapke zrobie dla serwera :clapping:ale nie obiecuje.
Dlaczego mam Game Ban'a na koncie: Winny sie tlumaczy, dlatego nie bede, pragne w kazdym razie tylko zazanaczyc, ze Game Ban'a nie dostaje sie tylko za uzywanie zerwnetrznego software'u jak to jest w przypadku Vac Ban'a.

edit 1.
A co do znajomosci regulaminu to skadalem skarge za jego nie przestrzeganie przez admina, takze studiowalem go dosyc solidnie 8)
Edytowane przez Porshe911
edit 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czat neutralny

Sesje kiepskie 

Kilka razy widziałem na serwerze

Na nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Siema. Przeszłość pozostawmy przeszłości.  Regulamin 10? - żartujesz nikt tak go dobrze nie zna, nawet @Ania! Podanie składamy nie dlatego iż chcemy karać ludzi  gdyż nie ma nikogo innego na serwerze, składamy je aby coś w ten serwer wnieść, przyczynić się w jakimś stopniu do jego rozwoju, fajnie że napisałeś ze może zrobisz jakaś nową mapkę, ale nie obiecujesz, to tak jakbyśmy powiedzieli Ci ,dostaniesz admina ale kiedyś tam i nie obiecujemy kiedy....

Reasumując , albo coś dasz albo nie, po co pisać może... zbędny spam nic nie wnosi

Nie mniej widać Cię na serwerze, kłopotów nigdy nie było jestem więc na TAK

Edytowane przez Selpicsid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Selpicsid napisał:
Spoiler

Siema. Przeszłość pozostawmy przeszłości.  Regulamin 10? - żartujesz nikt tak go dobrze nie zna, nawet @Ania! Podanie składamy nie dlatego iż chcemy karać ludzi  gdyż nie ma nikogo innego na serwerze, składamy je aby coś w ten serwer wnieść, przyczynić się w jakimś stopniu do jego rozwoju, fajnie że napisałeś ze może zrobisz jakaś nową mapkę, ale nie obiecujesz, to tak jakbyśmy powiedzieli Ci ,dostaniesz admina ale kiedyś tam i nie obiecujemy kiedy....

Reasumując , albo coś dasz albo nie, po co pisać może... zbędny spam nic nie wnosi

Nie mniej widać Cię na serwerze, kłopotów nigdy nie było jestem więc na TAK

Witam. Nie powininem sie pewnie wypowiadac w swoim podaniu, aczkolwiek zaintrygowales mnie.

Cytat

składamy je aby coś w ten serwer wnieść, przyczynić się w jakimś stopniu do jego rozwoju

Przyklad pierwszej z reki, am_breakout ostatni od tej chwili. Jak bedzie porzadek to i bedzie rozwoj, nikt nie chce grac kiedy takie sytuacje dzieje sie na serwerze.

A co do nowej mapy to nie obiecuje, bo juz to raz tu zrobilem, ale mialem za duzo obowiazkow i sie musialem tlumaczyc. so ;]

Na wypowiedzi odpowiadamy edytując temat.

Edytowane przez YaNoSiK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widuję Cię często na serwerze, masz spoko sesje, czat ok, SB czysty, regulamin znasz. Z tego co widzę będziesz w stanie siedzieć na serwie w "szczytowych" porach czyli piątek i weekend, mam nadzieję że nie wyłącznie.

Minus taki że nie odzywasz się - albo mi umknęło, albo to były bardziej jakieś odgłosy niż rozmowa ;D

Obecnie jestem na tak z dużym kredytem zaufania. Przydasz się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, Porshe911 napisał:

Dlaczego ja: Moze jakas nowa mapke zrobie dla serwera :clapping:ale nie obiecuje.

To możesz zrobić nie mając admina. Także umiejętność tworzenia mapek nie jest żadną kartą przetargową do otrzymania stanowiska admina.

Kolejną kwestią jest wypowiadanie się w swoim podaniu. Znajomość regulaminu serwera na 10, a co z regulaminem sieci? Nie obowiązuje? Wystarczyło użyć opcji edytuj.

Osobiście Cię nie kojarzę. Możliwe, że w ostatnim tygodniu się mijaliśmy ale patrząc na Twoje (tragiczne) sesje to przez brak aktywności.

Do czatu nie mogę się przyczepić bo prawie go nie ma...

Daj się lepiej poznać. Na nie.

P.S. Wyjaśnij mi na pw na jaką grę masz blokadę i za co(najlepiej podeślij ss'a z tej gry z widoczną blokadą).

Edytowane przez Wie Wiur aS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Blokada na grę powyżej 365dni nie jest dla Nas żadną blokadą.
2. Za wszelką cenę chcesz udowodnić swoją racje, nawet teraz. 
3. Sesje średnie, a i z płynnością nie jest najlepiej.
4. Jeśli chodzi o mapy to nie musisz nic robić, bo katalog ma ich ponad 40, no chyba, że będzie wybitnie dobra xD

Porshe911: Czemu nie nie napisales skargi?  Nie chcialo mi sie, za duzo tego bylo
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że bardzo dużo zmieniło się od czasów kiedy miałeś admina, teraz admin ma swoje obowiązki, m.in. musisz wpisywać do specjalnego tematu: 
- przedłużenia banów, ponieważ admin nie może dawać permów,
- jako młodszy admin w tym samym temacie musisz wpisywać coś na wzór skargi, ponieważ nie może banować,
- itp.
 Wiec nastawienie "nie chce mi się" nie jest dobre. Zastanów sie czy podołasz jako admin :)

Mnie mocno blokuje to, że jesteś "niemową" na serwerze, jednak jesteś lojalnym graczem i jestem skłonny dać małe TAK - z bardzo dużym kredytem zaufania, tylko za lojalność co do serwera/sieci.

PS. Sorki za tak ułomny cytat, jednak nie wiem z jakiego powodu nie mogę cytować z opcji forum XD
@Selpicsid no nie wiem czy nikt nie zna na 10, znajomość to nie recytacja xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście Ciebie nie znam, możliwe ze się mijamy :D
Czat masz niemrawy :negative:
Chciałbym abyś dał się lepiej poznać pozostałym i nawet mi :) 
P.S Mówisz, że mało adminów jest w różnych godzinach najczęściej w godzinach (późnych i rannych) siedzą na steam  2-3 adminów w tym na serwerze zależności od 2 do nawet 4 adminów, więc z tym się nie zgodzę. Co fakt i faktycznie mogło się tak zdarzyć, że "danego" dnia było inaczej ale przecież nie jesteśmy robotami :preved:
Póki co jestem na NIE 

pokaz ze ci zależy, daj sobie więcej czasu, popraw sesje oraz płynność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witaj po długich latach :D

W miarę rozpoznawalny, były admin, kulturalny. Sesje do podkręcenia i mówienie na serwerze. Wczoraj się pytałem Ciebie czy to napewno "stary porshe" a Ty nic nie mówiłeś.

Nie przypominam sobie aby były z Tobą problemy, więc dam skromne TAK z limitem zaufania- okres próbny wszystko pokaże. :P

Edytowane przez YaNoSiK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kojarze cie totalnie, nie widzialem zebys byl kiedykolwiek kiedy ja gralem.

A tak ogółem sesje mierne, czas jest jaki jest jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie widywalam Cię na serwie, a jak grałeś w tym samym czasie to Cie nie pamietam bo sie pewnie nie odzywales. A sesje no nie ma co sie oszukiwać sa slabe...

Jestem na NIE

Edytowane przez Wonder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też cię nie kojarzę z serwera. Opinie są o Tobie są różne. Popraw sesje, zacznij się komunikować i złóż podanie za dwa tygodnie. Podanie na ten moment odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u