Skocz do zawartości
hakiyo

ZBANOWANYunban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kekkei

Nick admina: streepy @Streepy

Rodzaj kary: permban

Data i godzina: ------------

Mapa: --------------

Powód bana: permban

Opis sytuacji: Witaj drogi Streepiuszu, piszę do Ciebie po raz kolejny, jak dobrze już wiesz chodzi tu o prośbę o odbanowanie mnie, jak dobrze też wiesz jestem graczem tego serwera od kilku lat, my również znamy się nie od dziś, czasem mieliśmy lepszy, a czasem gorszy kontakt, mieliśmy już temu podobne sprzeczki ale potrafiliśmy się pogodzić, mianowicie proszę Cię o szansę, ponieważ wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy popełniamy błędy, bez błędów nie byłoby rozwiązań i nie potrafilibyśmy dostrzec co musimy w sobie zmienić, jestem w stanie zaoferować Ci swoją kulturę osobistą, zacząłem nowe, lepsze życie i nie chcę mieć nikogo za wroga, prosiłbym o zakopanie sporu i zapomnienie, że takowy w ogóle był, mamy tylko jedno życie i nie jest ono zbyt długie, dlatego wykorzystajmy je jak najlepiej, bez wrogów, lecz z przyjaciółmi.
Pozdrawiam Ciebie oraz cały JailBreak za którym juz strasznie się stęsknilem!
~Kekkei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie osoby jak Ty, które dostały już swoją drugą szansę i ją zmarnowały w ponad przeciętny sposób poprzez odpalanie się na zorganizowanym przez Ciebie turnieju sieciowym, odwalanie na serwerze oraz działanie na niekorzyść sieci/serwera są u mnie permanentnie przekreślone.

Ban zostaje. Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u