Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: dobryjaknutella
Steam ID: 
STEAM_1:1:439185301
Data/godzina bana:

01-07-19 21:42

Mapa: am_text
Nick Admina: Jacozor

Powód bana: triger
Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190107-2236-am_text.dem.zip
Opis sytuacji: Grałem na dużym m_yaw i się kręciłem i strzelałem banie, ktoś pomyślał że mam czity i admin mnie zbanował.

Edytowane przez dobryjaknutella

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byoby miło gdybyś podrzucił demko, bo wzór jest niekompletny. Takie rzeczy powinieneś wypełniać, bo to nie nam zależy na tym żebyś dostał UB skoro admin stwierdził, że coś masz.
Nie mów, że dowodów nie ma, bo dowody zawsze są :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cześć :)
Faktycznie zdarzyło się..
Oglądałem Ciebie większość rund początkowo nic ciekawego nie pokazywałeś ale jakimiś tam sposobem zachęciłeś mnie, abym pozostał i oglądał...
Mapy mijały... i mijały...  Aż do pewnego momentu...  zacząłeś dziwnie machać myszką, uznałem to za porostu zwyczajny zmienik dpi.. uznałem, że się przyjrzę jak zachowuje się twoja postać z (3.os)
Efekt był zadowalający :)  Machając myszką nawet przykładowo; 12K (dpi) nie jesteś wstanie równo machać 180C (na sekundę) i celować za "konturem" - gościem po ścianie. 
na mapie "w/w" wymienioną  am_text. Zauważyłem już zaraz na początku dema, że strasznie strzęsie ci się celownik tak to wyglądało jakbyś (ustawił sobie spinbota) ale źle go skonfigurował.
Dlatego nie strzelałeś jak typowy "spinbot" a jak mniej zaawansowany gracz który (próbuje ukryć wh). 
Najlepszym wyborem byłoby obejrzenie (wszystkich demek na których jesteś) i zauważyć można - że początkowo grasz jak zwyczajny gość ale stopniowo z rundy na rundę coraz więcej zaczynasz wiedzieć, coraz lepiej zaczynasz strzelać.. aż dochodzisz do momentu gdzie (przez 2 mapy) zaczynasz dziwnie machać myszką (gdy z 3os) twoja postać po prostu stoi w miejscu.
Zakładam, że nie masz aż tak sprawności gdyż samego "movmentu" nie posiadasz.
Dlatego dałem ci bana za "trigera" jednakże po obejrzeniu demek wszystkich z Twoim udziałem. Uznałbym, że należy ci się ban za wh. 
Myślę, że nie ma tutaj co rozpisywać demek.. a nawet bezpośredniego dema na którym dostałeś "bana".
Na załączonym demku, widać twoje maniery.

#EDIT

BAN JEST NAJBARDZIEJ SŁUSZNY, JEŚLI SIĘ MYLĘ OBEJRZY TO INNY ADMIN.

Pozdrawiam.

Edytowane przez jacozor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień Dobry Wieczór Państwu 2:20 w demku, aim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, jacozor napisał:

Cześć :)
Faktycznie zdarzyło się..
Oglądałem Ciebie większość rund początkowo nic ciekawego nie pokazywałeś ale jakimiś tam sposobem zachęciłeś mnie, abym pozostał i oglądał...
Mapy mijały... i mijały...  Aż do pewnego momentu...  zacząłeś dziwnie machać myszką, uznałem to za porostu zwyczajny zmienik dpi.. uznałem, że się przyjrzę jak zachowuje się twoja postać z (3.os)
Efekt był zadowalający :)  Machając myszką nawet przykładowo; 12K (dpi) nie jesteś wstanie równo machać 180C (na sekundę) i celować za "konturem" - gościem po ścianie. 
na mapie "w/w" wymienioną  am_text. Zauważyłem już zaraz na początku dema, że strasznie strzęsie ci się celownik tak to wyglądało jakbyś (ustawił sobie spinbota) ale źle go skonfigurował.
Dlatego nie strzelałeś jak typowy "spinbot" a jak mniej zaawansowany gracz który (próbuje ukryć wh). 
Najlepszym wyborem byłoby obejrzenie (wszystkich demek na których jesteś) i zauważyć można - że początkowo grasz jak zwyczajny gość ale stopniowo z rundy na rundę coraz więcej zaczynasz wiedzieć, coraz lepiej zaczynasz strzelać.. aż dochodzisz do momentu gdzie (przez 2 mapy) zaczynasz dziwnie machać myszką (gdy z 3os) twoja postać po prostu stoi w miejscu.
Zakładam, że nie masz aż tak sprawności gdyż samego "movmentu" nie posiadasz.
Dlatego dałem ci bana za "trigera" jednakże po obejrzeniu demek wszystkich z Twoim udziałem. Uznałbym, że należy ci się ban za wh. 
Myślę, że nie ma tutaj co rozpisywać demek.. a nawet bezpośredniego dema na którym dostałeś "bana".
Na załączonym demku, widać twoje maniery.

#EDIT

BAN JEST NAJBARDZIEJ SŁUSZNY, JEŚLI SIĘ MYLĘ OBEJRZY TO INNY ADMIN.

Pozdrawiam.

BAN JEST NAJBARDZIEJ NIESŁUSZNY

Jestem wstanie równo machać 180C (na sekundę) i celować za "konturem" - gościem po ścianie (bez używania niedozwolonych wspomagaczy, programów zewnętrznych, ingerujących w pliki gry itd.)

Z rundy na rundę coraz więcej zaczynałem wiedzieć, coraz lepiej zaczynałem strzelać ponieważ się rozgrzewałem i trenowałem swoje umiejętności.

Wspomniałeś o tym że należy mi się ban za WH, chciałbym wiedzieć skąd wzięły się takie podejrzenia.

Edytowane przez dobryjaknutella

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Wysoki napisał:

Dzień Dobry Wieczór Państwu 2:20 w demku, aim.

Nie to nie jest aim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewidentnie używasz wspomagaczy i totalnie nie potrafisz się z tym kryć. Swoją drogą ciekawa historia banów za haxy na innych serwerach (niby nie powinno mnie to obchodzić ale cóż, u nas też już raczej nie pograsz). Dla mnie ban powinien zostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Ania! napisał:

Ewidentnie używasz wspomagaczy i totalnie nie potrafisz się z tym kryć. Swoją drogą ciekawa historia banów za haxy na innych serwerach (niby nie powinno mnie to obchodzić ale cóż, u nas też już raczej nie pograsz). Dla mnie ban powinien zostać.

ta ciekawa historia na każdym serwie gadają tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dobryjaknutella napisał:

ta ciekawa historia na każdym serwie gadają tak samo

Skoro gadają to coś jest na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u