Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Cytat

Nick: Trojan.
Steam ID:STEAM_1:0:80073213

Data/godzina bana: teraz
Mapa:Nie wiem
Nick Admina: Bawołek

Powód bana: Vac
Dowody: https://steamcommunity.com/profiles/76561198120412154
Opis sytuacji: 
10. Osoby posiadające krócej niż 365dni stałą blokadę nałożoną przez twórce gry na jakimkolwiek z kont traktowane są jakby czitowały na naszym serwerze (ban permanentny).

Cytat

Grasz nieczysto, widać że wiesz gdzie jest przeciwnik ale próbujesz kierować celownik w inną stronę. Utwierdziła mnie w tym szczególnie jedna akcja jak gracz cię baitował, nie zdążył wychylić zza ścianki a zacząłeś tam strzelać. 

Link do demka: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190106-1450-am_arena.dem.zip

Z góry przepraszam za mnożenie tematów.

Czy jednak mógłbym poprosić o rozpisanie demka zamiast czegoś takiego? Grałem czysto. Nie próbuje "kierować celownik" w inną stronę tylko celuje w inną strone. Na arenach tego typu i tak są tylko 2 albo 3 miejsca na których się trzeba skupić więc szybka reakcja to nic dziwnego. A tego z tym "baitowaniem" nigdzie odnaleźć nie mogłem. Czyli tak w skrócie mogę się dowiedzieć jakich i gdzie wspomagaczy używam? Bo jedyne co zauważyłem to, że admin banujący wszedł na spekta, zobaczył jak raz zabiłem, raz zginąłem i odrazu mnie zbanował (Ze względu na vaca z gry cod mw2 za mody 4 lata temu). A ja pozostaje zbanowany po wytłumaczeniu które pozostawia wiele niedomówień...

@Ania! @Streepy

Edytowane przez Trojan.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa w trakcie rozpatrywania.

Niebawem ktoś wypowie się w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, rozpisałam część demka, ponieważ nie ma sensu się produkować przy tak chamskim wallhacku

3:50 -  przeciwnik najpierw się nie ruszał na respie, szybko podbiegł w twoje prawo i od razu się wcelowałeś

potem zacząłeś się kryć

4:50 niedbale patrzyłeś w prawą stronę ponieważ wiedziałeś że przeciwnik jest po lewej i widać ze wzrokowo na tamtej stronie byłeś skupiony
kolejna runda identyczne zachowanie
6:05 - wcelowałeś się w lewo tam gdzie miał wychodził przeciwnik i nawet jak już wyszedł to szybko spojrzałeś na prawo żeby nie było że masz wh? xD
6:30 podobna akcja jak poprzednie

Dodatkowo udało mi się znaleźć twojego bana na innym serwie, wykryty przez konsole, powód: SMAC 0.8.6.0: ConVar fog_enable violation. Wiadomo, bany na innych sieciach nas nie obchodzą, to jest tylko taka ciekawostka..

imo ban powinien zostać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u