Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Czas przywrócić czasy świetności naszego serwera. Potrzeba osoby, która ogarnie co trzeba i rozkręci serwer na pełne obroty. Nie trzeba być bardzo aktywnym graczem na serwerze, aby startować w konkursie.

Kto chętny niech odezwie się pod spodem wg wzoru:

Nick w grze:
Imię
Ilość rozegranych godzin w CS:GO:
Link do Twojego GameMe:
Link do Twojego profilu Steam:
Posiadasz działający mikrofon:
Znajomość regulaminu serwera 1-10:
Na serwerze grywam w godzinach:
Co Ci się podoba na serwerze:
Co Ci się nie podoba na serwerze:
Trzy propozycje najbardziej pilnych zmian:
Dlaczego akurat Ty:

Skala znajomości SourceMod:
1 - nie wiesz co to SourceMod
2 - wiesz mniej więcej co to SourceMod, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
3 - orientujesz się w Menu Admina
4 - umiesz sprawnie korzystać z Menu Admina
5 - umiesz sprawnie korzystać z Menu Admina oraz znasz kilka dodatkowych komend np.: umiesz tworzyć głosowania
6 - umiesz sprawnie korzystać z Menu Admina oraz znasz dużo dodatkowych komend
7 - umiesz sprawnie korzystać z Menu Admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. Do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.
8 - umiesz sprawnie korzystać z Menu Admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. Do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy i masz małe doświadczenie w edycji pluginów oraz ich konfiguracji
9 - umiesz sprawnie korzystać z Menu Admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. Do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy i masz spore doświadczenie w edycji pluginów
10 - umiesz sprawnie korzystać z Menu Admina oraz znasz dużo dodatkowych komend. Do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz pisać nowe pluginy

Czas do zgłaszania się: 12.01.2019

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nick w grze: OmenO
Imię Dominik
Znajomość SourceMod (skala poniżej): 5-6
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: Powyżej 1500
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2711029
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198870322234/
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 4-6 ale jestem wstanie się więcej poduczyć :)
Na serwerze grywam w godzinach: W ogóle nie grywałem nigdy prawie na tym serwerze.
Co Ci się podoba na serwerze: Jest wszystko okej.
Co Ci się nie podoba na serwerze:  Z czego zauważyłem częsta mała aktywność , i to chyba wszystko na obecną chwilę.
Trzy propozycje najbardziej pilnych zmian: Zdecyowanie ożywić ten dział i serwer, zoorganizować rekrutacje na admina, Conajmniej 1 konkurs na każdy miesiąc + nagrody np do Top 5. I na samym początku  wprowadzające konkursy do zachęcenia ludnośći do grania na serwerze.
Dlaczego akurat Ty: Ponieważ jestem osobą Aktywną, pracowitą, przykładam się żawsze do swojej pracy, jestem wstanie w 100% przyłożyć się do tego stanowiska. Lubie innym pomagać, gdyż ktoś ma jakiś problem to wtedy staram się pomóc tak jak umiem i to wszystko.

Mam już w miarę długi staż na obecnej tu sieci i chciałbym w końcu coś lepszego  osiągnąć niż Uploader lub Admin różnych serwerów na tej sieci ( Nie Ukrywam ) 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Meurian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nick w grze: j4ss
Imię: Sebastian
Znajomość SourceMod: 7
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1630h
Link do Twojego GameMe:
http://soplica.gameme.com/playerinfo/249248
Link do Twojego profilu Steam:
https://steamcommunity.com/id/j4ssir/ 
Posiadasz działający mikrofon: tak
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 10
Na serwerze grywam w godzinach: Głównie rozgrzewka przed rozgrywkami rankingowymi;
Co Ci się podoba na serwerze: Dynamiczna rozgrywka;
Co Ci się nie podoba na serwerze: Mała ilość graczy – niska aktywność;
Trzy propozycje najbardziej pilnych zmian: promowanie serwera w każdej postaci, rekrutacja większej ilości aktywnych adminów w celu szybkiej eliminacji graczy, którzy grają na wszelkiej maści wspomagaczach, przeorganizowanie działu na forum, wprowadzenie konkursów zachęcających do częstszego grania (ilość godzin, ilość punktów, najdłuższa sesja w grze); finalnie zbudowanie dobrego community deathmatch.
Dlaczego akurat Ty: Były Junior Admin DeathRun (dwukrotnie – 2014;2016), przygotowywany na opiekuna serwera przez Hasta. Dzięki niemu liznąłem trochę na temat pluginów i ich implementacji do ftp serwera. Skory do dalszego rozwoju i nauki wszystkiego związanego z SourceMod i ftp. Chętny do aktywnej pomocy przy rozwijaniu i rozbudowaniu serwera. Aktualnie Admin TeamSpeak 3, co za tym idzie posiadam dużo wolnego czasu (wysoka aktywność).

Edytowane przez J4ssir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick w grze: izcoN
Imię: Damian
Znajomość SourceMod (skala poniżej): 8 
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 2600+
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2188816
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/izcoNOfficial
Posiadasz działający mikrofon: tak
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8
Na serwerze grywam w godzinach: Aktualnie nie grywam ze względu na sytuację serwera.
Co Ci się podoba na serwerze: Tego punktu nie uzupełniam, ponieważ nie ma aktualnie żadnej rzeczy, która "podoba" mi się na serwerze.
Co Ci się nie podoba na serwerze: Brak administracji (1 admin), mała aktywność graczy, małe zaangażowanie administracji tego serwera.
Trzy propozycje najbardziej pilnych zmian: Pierwszą rzeczą jaką chciałbym zrobić to zrekrutować nowe osoby na admina, nowi admini=granie administracji na serwerze=gracze na serwerze=większe pozycjonowanie się serwera=nowi gracze.  Drugą rzeczą to urozmaicenie rozgrywki na serwerze (dodanie skinów, kos itp). Skiny=przyciąganie graczy. Trzecią rzeczą to byłoby organizowanie konkursów, żeby przyciągnąć jeszcze więcej osób na serwer. 
Dlaczego akurat Ty?:  Były [email protected] Sieci. Były support serwera Only AWP gdzie pomagałem @olaokej w przywróceniu tego serwera do łask, co jak widać udało się. Chciałbym pomóc wrócić także temu serwerowi na topke tak jak było to w przypadku AWP.  Jestem osobą, która łatwo się nie poddaje, co pomoże temu serwerowi w powrocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za zgłoszenia.

W najbliższych dniach pojawią się dalsze informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u