Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:e-
Data bana:06.01.2019 - 17:14:08
Mapa: de_mirage
Powód bana: CZITER
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare): nie ma nagrane jeszcze
Opis sytuacji: gość coś do mnie mówił że dostawałem na innych serwerach bany i dlatego dostaje bana pozdrawiam a no i że mnie nie odbanuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagrania nie będzie. 

Dostałeś bana gdyż rozpoznałem Cie po głosie. Abyś nie myślał, że jestem adminem który uwziął się na bogu winnego gracza to zaczerpnąłem zdania innych. Twoją tożsamość potwierdzi 6 innych graczy. Odpalałeś się na serwerach oraz mixach, a imię Twe Michałek "mihu". :)  Doświadczenie w haxowaniu masz duże gdyż biorąc pod uwagę Twój młody wiek pobrałeś grę od razu z ESP, dlatego też nie uwierzę, że nagle z nudów zacząłeś grać czysto. Dostałem też info, że posiadasz ponad 10 kont z blokadami VAC. Ja znam tylko jedno ale to mi wystarczy (choć pewnie wyprzesz się każdego z nich).  

Pozdrów Vexiego, troszkę mi pomógł :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

"Rozpoznałem Cię po głosie" "Może to potwierdzić 6 osób" To jak kończymy tą pajacerke czy dalej będziesz pisał bez sensu. Chcesz mi powiedzieć że wywnioskowałeś to po tym jak mówiłem przez 3 sekundy info przez mikro gdzie w 1.6 audio jest co najwyżej 3bitowe. Przecież nawet się nie bałem mówić info przez mikro z początku myślałem że mówisz to do kogo innego, dopiero skapnąłem się że masz do mnie jakąś sprawe mówiąc "Ej e- poznaje twój głos". Gdybym był takim gościem to raczej bym podawał info przez say team a nie mówił przez micro. Podaj tutaj 10 kont tego ziomeczka szkoda tylko że argument "NO ROZPOZNAŁEM GO PO GŁOSIE" nie ma żadnego sensu więc podając tutaj 10 kont stracisz tylko czas.

Pozdrawiam jakiegoś wexiego.

EDIT: Teraz się zastanawiam bo nabrała mnie dziwna euforia i zadam Ci pytanie. Jak to jest kogoś zbanować i dać argumentacje która mieści się w jednym zdaniu, większość tego co napisałeś jest na poziomie Policji która przeprowadza śledźtwo w jakiejś Afrykańskiej wiosce, nie dość że mieliście w d*pie poprzedni temat i nie byłem chamem do tego stopnia żeby pisać wam wszędzie na PW "Sprawdźcie moje UB proszę" tylko cierpliwie czekałem to jeszcze człowieku mi piszesz ze rozpoznaje mnie jakieś 6 osób które pewnie wziąłeś z d*py i to jacyś twoi koledzy.

Edytowane przez expl0rer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opiszesz coś k**wa w tym temacie? Czy znowu będę czekał 2 dni na UB 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Słowem skrótu wasz admin jest upośledzony wymaga od mnie żebym dał mu nazwe konta które kupiłem od gościa za 2zł jest to tak zwane konto tymaczasowe gość robi ci konto udostepnia gierke i możesz grać straciłem to konto i nawet nic tam nie edytowałem bo wiedziałem że jest tymczasowe. Czaicie konto z j**anym symulatorem ciężarówek napisał mi że jak nie dam mu nazwy konta to nie dostane UB.

EDIT: równie dobrze mogłem nie mówić wogule że miałem takie konto 

EDIT: Dałem mu nazwe tego konta dalej spektrum autyzmu pozdrawiam

Edytowane przez expl0rer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje, że administracja nie będzie miała za złe jak się wypowiem w prośbie o UnBana - Jak tak to przepraszam ale no, muszę wtrącić parę groszy do owego tematu, jak coś przepraszam ;)

Więc tak zacznijmy od początku.

22 godziny temu, expl0rer napisał:

Teraz się zastanawiam bo nabrała mnie dziwna euforia i zadam Ci pytanie. Jak to jest kogoś zbanować i dać argumentacje która mieści się w jednym zdaniu

Odpowiedź co do zbanowania twojej osoby na serwerze nie musi być obszerna, powinna zawierać argumenty, które przemawiają za tym, że została ona nadana poprawie. - Ja nic nie mam do dodania do wypowiedzi Magika ((nie przez to, że go znam ))

Po co jest prowadzona dalsza dyskusja z tym panem? Jeżeli to naprawdę mihu i z tego co wiem to potwierdziła to jedna osoba z listy znajomych to dalsza dyskusja nie powinna być miejsca

NdW9RKi.png

Post pod postem chyba jest nagradzany Warnem - Edytujesz poprzednią wypowiedź dodając tam swoje zdanie, które chcesz dodać do tematu. - Robisz tylko syf w prośbie.

Może tak spokojniej z tymi wulgaryzmami? - Nie jesteś na podwórku w swojej "dzielnicy", trochę kultury człowieku

Na kogoś kto tak strzela to dobre błędy robisz :D "wogule"

yF5ylBc.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No tak tylko że nie dość że argument jest krótki to jeszcze nie ma sensu.

Widać kolejny człowiek z serii "Tutaj proszę macie screena który zupełnie nie odnosi się tematu, no wiecie niby mamy argument ale nie możemy go w żaden sposób połączyć z gościem który napisał odwołanko no ale jest to git" A no i oczywiście musiałeś na koniec wojowniczo umoralniać mnie i przytrzymać pozycję że jestem zwierzakiem "Patrzcie jak przeklina zły człowiek" wiesz jak dostajesz 2 bany z d*py do tego admin z którym prowadzisz dyskusje na pw odkrywa swoją mentalność jako ameba to nie dziw się że jestem wkurzony. A no i oczywiście musiałeś mnie jak to każdy polaczek w internecie zwrócić uwage na moją ORTOGRAFJLE żeby się upozycjonować bo twój gówno screen nic tutaj nie wnosi.

Pozdrawiam.

Edytowane przez expl0rer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak niby ten screen nic nie wnosi do owego tematu?

- jeden screen potwierdza twoją tożsamość

- drugi screen potwierdza twojego aktywnego bana za VacBana 

Zabraniam ci przeklinać? - Możesz to robić, ale nie wypada chyba w prośbie o UnBana przeklinać przez to twoja prośba może wpłynąć negatywnie na końcowy wniosek czy dostaniesz UB czy nie.. - Chyba to jest prosta logika czy to nie prawda?

Gdybym nie miał jakiś dowodów co do twojej osoby pewnie bym tego w tym temacie nie pisał tylko bym oglądał jak dalej taka sytuacja się potoczy i czy dostaniesz UB czy nie. // >> Koniec mojej wypowiedzi w tym temacie dot. twojej osoby. Nie chcę robić z tego tematu Offtopicu bo jest to tak szczerze nie potrzebne.. Jeżeli będę miał coś do dodania do twojej osoby poprę to jakimiś screenami (( jeżeli będę owe miał )) jak na razie to tyle z mojej strony.

Życzę miłego dnia! fragusiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednego warna na słownictwo dostałeś. Z tonu swoich wypowiedzi też nieco zejdź. To nie jest podwórko ani przedszkole. Aby uniknąć dalszej 'dramy' temat zamykam do rozpatrzenia [email protected] bądź [email protected] serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo osób potwierdziło mi Twoja tożsamość- mi to wystarcza plus dodatkowo Twoja podejrzana gra jak i świeży steam ;) 

Zamek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci: @Vonki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u