Skocz do zawartości
J4ssir

Dysk ssd m.2, pomóż za plusa!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam,

potrzebuję pomocy przy doborze dysku ssd m.2 pod mój laptop lenovo y-700. Ma ktoś jakieś fajne propozycje? budżet do 200-300 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko polskie strony czy amazon też wchodzi niemiecki w rachubę? Są teraz dobre promocje na ssd samsunga na niemieckim amazonie. Czy to zwykłe czy też NVMe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

860 Samsunga jest nowszy niż ten co podałeś w linku (850), a do tego tańszy :p

Ale cruciala Mx500 też dobrze sobie radzą, właśnie sprawiłem w grudniu dla dziewczyny na święta, tylko że na złącze sata. Oprogramowanie na stronie producenta intuicyjne. Łatwo zrobić kopię swojego starego dysku i wrzucić na nowy. W zasadzie wszystko robi się automatycznie. Wybierasz tylko dysk, z którego ma być zrobiona kopia i gdzie ma się znaleźć. 

No i troszkę tańsze, a zarazem nie są awaryjne jak np. Adata. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a np wd green sata 3 240 gb - 155 zł, zaznaczam ze zalezy mi tylko na szybszym włączaniu kompa i photoshopa 500/500 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem styczności akurat z dyskami ssd od WD. Poczytaj opinie czy nie pojawia się za często coś o awariach. Bo za około 180zł złapiesz 250gb cruciala mx500. Osobiście bym dopłacił. Tym bardziej patrząc teraz na porównanie ich działania, gdzie crucial jest w wielu zadaniach szybszy i do tego bliżej mu do zapisanych prędkości na papierze. WD niestety znaczące różnice od tego co napisane na papierze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, to będzie crucial, dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie zamykam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u