Skocz do zawartości
Dajmax

[TS3] Odwołanie od bana Dajmax

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick na serwerze: Dajmax
Data/czas bana: 31.12.2018 22:43:54
Nick admina: izcoN
Powód bana: "elo"
Dowodywiadkowie: https://i.imgur.com/yc3YAAh.png
Opis sytuacji: Siedziałem sobie na ts3 rozmawiałem z kolegą i dostałem nagle bana z powodem "elo" to samo z kolegą... 
Edytowane przez Dajmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TChJtGR.png

Podszywanie się pod admina, plus rozmawianie z innymi użytkownikami ts o tym, że jesteście adminami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam zdanie izcona. Użytkownicy przyszli na centrum pomocy i powiedzieli nam, że Ty i twój kolega się podszywacie pod adminów. Powyższy screen wszystko potwierdza.

Edit 1:

47 minut temu, Dajmax napisał:

powiedzieliśmy że mamy admina

Przyznanie się do zarzutów.

47 minut temu, Dajmax napisał:

jeśli ktoś by się miał nabrać na to, że mamy admina to nie posiada za dużo IQ.

Gadałeś z 8/11 latkami, którzy ledwo z kanału na kanał przechodzą.

Edytowane przez Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy głupi może wejść na centrum pomocy i tak powiedzieć. Rozmawialiśmy z tymi ziomkami i zaczeli nas wyzywać to powiedzieliśmy że mamy admina po czym wyszli z tsa i podali swojego żebyśmy tam wbili. qOHKfjz.png  Oczywiście nie poszliśmy na ten serwer teamspeak ponieważ baliśmy się ataku ddos. Dodam że na serwerze mamy wielki napis "nie/zarejestrowany" przed nickiem, jeśli ktoś by się miał nabrać na to, że mamy admina to nie posiada za dużo IQ.

Kolega napisał że ma admina bo myślał że to jakaś osobą która nas wyzywała. Kto normalny by pisał do osób bez rangi zarejestrowany czy jest adminem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznałem się ze sprawą. Z jedynym mogę się zgodzić, kara może jest zbyt wysoka w tym przypadku, jednak sama interwencja przebiegła poprawnie. Podszywanie się pod administratora, to spore przewinienie i może być karane nawet banem permanentnym. Weźcie to kolegą to pod uwagę na przyszłość. Zamiast się podszywać, zgłoście fakt przeszkadzania wam administratorowi, a nie działajcie na własną rękę, gdyż może to prowadzić własnie do takiej sytuacji.

Ban zostanie skrócony do 7 dni. Po tym czasie wrócicie ponownie na serwer.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u