Skocz do zawartości
LaweK

sajsek ten smokeł

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: lawek

Godzina i data zdarzenia: 16:18   31.12.18r

Mapa: mirage

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: sajsek ten smokeł

Jego IP/Steam ID:

Opis sytuacji: no sytuacja wyglada tak, ze na serwerze od kilku dobrych godzin gra sobie ziomek na wallu, a kochany sajsek ten smok wykazuje sie swoja ogromna inteligencja, gdzie zamiast pojsc na specta, zrobic cokolwiek, to zlewa sprawe i pyta sie tego ziomka co lata sobie na wallu na serwerze przez voice chat czy cheatuje XDD nastepnie pyta sie osoby, z ktora akurat gralem na serwezre o co mi chodzi, jednak problem w tym, ze on wie o co mi chodzi, a jak powiedzialem mu, ze ziomek sobie cheatuje na serwerze, to jego argumentem bylo "uzupelnij skarge" bo nie dalem linku do demka, gdzize mapa sie jeszcze nie zakonczyla, to linka do demka nie mialem, proste. Ale argument "uzupelnij skarge" gdzie ziomek nadal gra sobie na serwerze, a Sajsek o tym wie, bo pytal sie go czy jest odpalony (XDDDDDD) to tak średnio przystaje, gdzie nei bylem jedna osobe, ktora to zgłaszała. 

No i przed chwila jeszcze napisal, ze brak dowodow, gdzie wystarczy wejsc na specta i go sprawdzic XD ajajjjaj, n1 sajsek smoku

pomijając fakt, że w/w admin obrażał mnie wczoraj od inwalidów i dziecka z domu dziecka c:

no i w sumie dostaje bana na tydzien za to, ze admin nie jest zbytnio kompetentny i pozwala cheterom grac na serwerze 6_6

Dowody: demko, nadal trwa mapa

Świadkowie: olaokej
Edytowane przez LaweK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

''ten smok'' to Ja wariacie :) Ale po Tobie akurat nie spodziewam sie wiele, jednak miło by było jakbyś był wstanie rozrózniać osoby i wykazał sie jakąs inteligencją :) 

Czyli skarga dotyczy tego że nie był pewien czy cheatuje i nie chcial banować nie majac 100% pewności czy o co chodzi xD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1: NIE MUSZE IŚĆ NA SPEKTA ŻEBY WIDZIEĆ PERSPEKTYWĘ GRACZA KTÓREGO CHCE OBSERWOWAĆ, wiec widzę iq10

2: OGLĄDAŁEM TYPA, ZA MAŁO JAK DLA MNIE. CZEKAMY NA ZDANIE INNYCH ADMINÓW. NA SERWERZE TAKŻE BYŁ MIKI ALE PO CO GO INFORMOWAĆ? 

3: NIE BĘDĘ BANOWAŁ KAŻDEGO TYPA BO KTOŚ TAK CHCE, GDYBYM MIAŁ TO ROBIĆ TO ZA DENERWOWANIE LUDZI CAŁA TWOJA EKIPA DOSTAŁA BY PERMY. 

4: KOŃCZY SIĘ MAPA TO UZUPEŁNIASZ DEMKO I TYLE. 

5: ZAPYTAŁEM GOŚCIA BO NAPISAŁ NA [email protected] "CZY JEST JAKIŚ ADMIN" A JA ODPOWIEDZIAŁEM MU "A CO CHCESZ CHEATOWAC?" 

6: NA KOŃCU DOSTAŁEŚ BANA. BO MUTE NIE DZIAŁAŁO NA CIEBIE, PO CZYM STWIERDZIŁEŚ ŻE TRZEBA SIĘ SPŁAKAĆ NA FORUM. 

W KOLEJNYM POŚCIE NIE ZAPOMNIJ POCHWALIĆ SIĘ SWOIM NAJWIĘKSZYM OSIĄGNIĘCIEM ŻYCIOWYM NA FACEICIE. NIE POZDRAWIAM. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Bardarbunga napisał:

Czyli skarga dotyczy tego że nie był pewien czy cheatuje i nie chcial banować nie majac 100% pewności czy o co chodzi xD ?

Ciężko ocenić czy ktoś cheatuje czy nie pytając się tej osoby czy jest odpalona XD Mogę się mylić, jednakże po to chyba Sajsek ma tego admina, żeby w razie potrzeby (a była taka) wbił na tego specta i sprawdził tą osobę, zamiast mówić, że w skardze na tego gracza brakuje linka do demka, które mógł wziąć w 5 sekund, bo date etc. dostał kiedy to się działo i raczej kompetentny admin by nie pytał się osoby czy jest ona odpalona, lul c: Jakby tą osobę sprawdzał to nie widziałbym w tym żadnego problemu, jednak jak ziomek sobie gra tam od 2h na serwerze i chłop po prostu po wbiciu na serwer olewa tą sprawę to bitch please c: Jak kolega Sajsek ma problem z odróżnieniem osoby cheatującej to osoby grającej czysto, nie ma sprawy, mogę mu to demko rozpisać z dokładnymi tickami, jak nawet ma problem z wbiciem na specta XD W sumie nic by tu nie było takiego debilnego, gdyby nie sam fakt, że on się pyta tej osoby bezpośrednio czy cheatuje XD 

^ uspokój się bo Ci żyłka pęknie zaraz XD 

6 minut temu, Sajsek napisał:

1: NIE MUSZE IŚĆ NA SPEKTA ŻEBY WIDZIEĆ PERSPEKTYWĘ GRACZA KTÓREGO CHCE OBSERWOWAĆ, wiec widzę iq10

No nie musisz, ale wypada w momencie, gdy powiedzmy przez 90% rundy zyjesz.

7 minut temu, Sajsek napisał:

2: OGLĄDAŁEM TYPA, ZA MAŁO JAK DLA MNIE. CZEKAMY NA ZDANIE INNYCH ADMINÓW. NA SERWERZE TAKŻE BYŁ MIKI ALE PO CO GO INFORMOWAĆ? 

idk czy miki jest adminem czy nie, to po co mam go informować, ale zapomnialbym, pisalem o tym kilkukrotnie na [email protected] c:

7 minut temu, Sajsek napisał:

3: NIE BĘDĘ BANOWAŁ KAŻDEGO TYPA BO KTOŚ TAK CHCE, GDYBYM MIAŁ TO ROBIĆ TO ZA DENERWOWANIE LUDZI CAŁA TWOJA EKIPA DOSTAŁA BY PERMY. 

cala moja ekipa? Ja tu z zadna ekipa nie wbijam. Wbijam zeby sobie spokojnie pograć, a gdy widze takie sytuacje to sie noz w kieszeni otwiera :f

8 minut temu, Sajsek napisał:

4: KOŃCZY SIĘ MAPA TO UZUPEŁNIASZ DEMKO I TYLE. 

Równie dobrze mogłeś to demko sam wziąć z tabelki u góry, ale no 30 sekund z życia stracisz, sorki.

9 minut temu, Sajsek napisał:

5: ZAPYTAŁEM GOŚCIA BO NAPISAŁ NA [email protected] "CZY JEST JAKIŚ ADMIN" A JA ODPOWIEDZIAŁEM MU "A CO CHCESZ CHEATOWAC?" 

tego nie bylem do konca pewny, bad źródło.

10 minut temu, Sajsek napisał:

6: NA KOŃCU DOSTAŁEŚ BANA. BO MUTE NIE DZIAŁAŁO NA CIEBIE, PO CZYM STWIERDZIŁEŚ ŻE TRZEBA SIĘ SPŁAKAĆ NA FORUM. 

Pisanie skargi na niekompetentnego admina to chyba nie jest spłakanie się na forum? :f

10 minut temu, Sajsek napisał:

W KOLEJNYM POŚCIE NIE ZAPOMNIJ POCHWALIĆ SIĘ SWOIM NAJWIĘKSZYM OSIĄGNIĘCIEM ŻYCIOWYM NA FACEICIE. NIE POZDRAWIAM. 

Akurat to nie jest od tego post, żeby się czymkolwiek chwalić ://

Jeszcze tylko załączę tutaj 2 sski:

Dlaczego sądzisz, że jestem dzieckiem z domu dziecka i jeżdżę na wózku inwalidzkim nie znając mnie?
sajsek1.png

+ grożenie chyba komuś w internecie nie należy do rzeczy normalnych c:
sajsek2.png

Tyle ode mnie, besos :*

Edytowane przez LaweK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wchodzenie na spekta zmniejsza pewność "cheatera", dlatego mamy możliwość oglądania go z każdej perspektywy, nie musząc być z nim w teamie. 

ps: nie mógłbyś denerwować ludzi na swoim serwerze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas uciszyć tą bezsensowną kłótnię.

Ogólnie to bym zlał temat, ale jak widzę " chce to niech poda adres, przyjade mu wpierdole to bedzie final, zycie realne jest dla mnie wazniejsze niz faceit " to coś mnie ruszyło. Obie strony zawiniły, ale to nie powód do wyzywania się, prowokowania bądź grożenia komuś. Kaman, macie [email protected] serwerów, coś sobą reprezentujecie oraz jesteście (w teorii) wzorem dla graczy.

Temat zamykam dla opiekuna. Jeśli będzie potrzeba, sam ukaram każdą ze stron mniej lub bardziej surowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.12.2018 o 16:24, LaweK napisał:

No i przed chwila jeszcze napisal, ze brak dowodow, gdzie wystarczy wejsc na specta i go sprawdzic XD ajajjjaj

Wybacz, że muszę cię rozczarować, lecz na naszym serwerze nie trzeba wchodzić na żadnego speca, aby podejrzeć gracza, a wejście na specta zwiększa prawdopodobieństwo, że wył cheaty jeśli byś tego nie wiedział :)

W dniu 31.12.2018 o 16:24, LaweK napisał:

pomijając fakt, że w/w admin obrażał mnie wczoraj od inwalidów i dziecka z domu dziecka c: 

I napisała to osoba która sama obraża+prowokuje, hmm śmieszne 8)

W dniu 31.12.2018 o 16:48, LaweK napisał:

cala moja ekipa? Ja tu z zadna ekipa nie wbijam. Wbijam zeby sobie spokojnie pograć

Oczywiście że nie! Mógłbym wymienić kilku tutaj tych ,,ziomków'' z ekipy - ale czy warto ?  :taunt:

W dniu 31.12.2018 o 16:54, Bardarbunga napisał:

Skraga moim zdaniem śmieszna, prowokacyjna i na siłe

W dniu 31.12.2018 o 16:51, Sajsek napisał:

nie mógłbyś denerwować ludzi na swoim serwerze? 

Szczerze i ładnie Panowie napisaliście :drinks:

Ps: Prędzej czy później dostałbyś bana ode mnie również za ,,prowokacje'' - a tak poza tym może się czegoś nauczysz, lecz jak to się mówi ,,nie ma co liczyć na cuda'' :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u