Skocz do zawartości
Yoyo04

ODBANOWANYProśba o odbanowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Xayanix
SteamID: 76561198800627164
Data Bana: 2018-12-30
Mapa: Nie pamiętam nazwy wydaje mi się że jest to AWP koks  była to mapa pustynna przypominająca dusta
Nick admina: nie znany
Powód bana: Z tego co mi kumpel powiedział zostałem zbanowany za 'wallhacka'
Screny/Demko: Demko
Opis sytuacji: Z mojej perspektywny wyglądało to tak że widziałem gracza przez strojące pudła w kształcie piramidy więc postanowiłem go zabić  konkretnie nie wiem za jaką sytuacje należy mi się ten ban lecz jestem oburzony postawą administratora który mnie zbanował ponieważ była to może 3 runda na mapie i admin postanowił zbanować mnie odrazu za wh. Dodam że graczem sieci soplica jestem już długo a jako że chwilowo nie miałem dostępu do swojego głownego konta z powodu braku telefonu ( Steam Guard ) postanowiłem zalogować się na drugie konto oczywiście z kontem prime; '' XaYaniX '' na którym zostałem odrazu zbanowany. Również na koncie Xayanix gram na serwerach ( OnlyAWP soplica ) od jakiegoś ładnego tygodnia dlatego nie rozumiem powodu bana i zwracam się z prośbą o odbanowanie.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban niesłuszny. Zapraszam do ponownej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u