Jump to content
Smigol.

Plusik za rade - kupno komputera

Recommended Posts

Hej! Nie jestem specem od komputerów dlatego proszę was o pomoc. Czy to co złożyłem, śledząc internet, trzyma się kupy? Jak nie to co muszę zmienić. I który zestaw jest "lepszy"  (linki poniżej)

Za każdą chęć pomocy daję plus, jednak dobrze by było, gdyby udzielali się Ci którzy znają się na rzeczy :)

(Komputer oczywiście potrzebny, żeby gierkać trochę na soplicy ;))

Edited by Smigol.
  • Lubie to! 1

2 godziny temu, Smigol. napisał:

Hej! Nie jestem specem od komputerów dlatego proszę was o pomoc. Czy to co złożyłem, śledząc internet, trzyma się kupy? Jak nie to co muszę zmienić. I który zestaw jest "lepszy"  (linki poniżej)

Za każdą chęć pomocy daję plus, jednak dobrze by było, gdyby udzielali się Ci którzy znają się na rzeczy :)

(Komputer oczywiście potrzebny, żeby gierkać trochę na soplicy ;))

Podaj budżet a coś się wymyśli bo jeden jak i drugi zestaw do d*py :v  w szczególności ten z FX'em.

• Lubie to! 1

Oj, poprawione, przepraszam. Było okej, ale zacząłem się przyglądać i usunąłem przypadkowo te rzeczy, które są w obu zestawach te same.

Budżet 3000 całe pudło, nie licząc monitora bo na to mam oddzielnie.

Jeżeli składasz budżetowy PC, to poczekaj troszkę, targi ces już za tydzień, AMD ma prezentować nowe procesory i karty graficzne w dobrych cenach.

Aktualnie jest najgorszy moment na kupno PC

Edited by VenomRex
  • Lubie to! 1

O, no dobra, dzięki wielkie za info. Po tygodniu się odezwę w takim razie. 

Można zamknąć ;D      (  A jak ktoś by złożył coś ładnego na daną chwile to poproszę na priv <3 )

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.