Jump to content
Sign in to follow this  
w r b

Prośba o ub

Recommended Posts

Nick*: w r b
Data bana*: 25.12.2018r.
Mapa*: cache
Nick admina*: server
Powód bana*: multihack "???"
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: http://s.sourcetv.pl/srv25134/auto0-20181225-152603-132001586-de_cache-_PL__cs-SopliCa.com__Mirage_Inferno_Cache__128_TR__SKINS_GLOVES_KNIVES__FFA__gameME_.dem.zip
Opis sytuacji*: Opiszę całą sytuację z mojej perspektywy. Wchodzę na server, tak jak zawsze. Grało mało osób, dołączyłem na server jako 3 gracz. Pierwsza rzecz, która przykuła moją uwagę, były rękawice (skin), które wyglądały inaczej niż zawsze. Myślę sobie.. jakiś błąd, model się nie wczytał, gram dalej. Ten "bug" występował tylko przy rękawiczkach, w innych broniach czy granatach model był ten sam. Kolejna rzecz, która mnie zdziwiła to widok przeciwników na radarze. Nie widziałem ich cały czas, tylko hmm.. wyglądało to tak, jakby radar aktualizował się co kilka sekund, czyli widzę gościa (kropkę na radarze) przed meinem, a po kilku sekundach ta osoba (kropka) jest już w meinie, w rogu po lewej stronie. I ostatnia sprawa, kilka osób (2 czy 3) powiedziało/napisało, że jestem niewidzialny. Tak, NIEWIDZIALNY. Nie wiem o co chodzi, nie wiem co jest grane, jestem pierwszy raz w takiej sytuacji. Chciałem wyjść z serwera, po czym ponownie dołączyć, aby sprawdzić, czy takowy bug dalej będzie występował, ale server mnie uprzedził i zbanował na 1wk (prawdopodobnie tydzień, aczkolwiek przed chwilą sprawdzałem listę banów i mój ban jest permanentny). Po wyrzuceniu mnie z gry dołączyłem na inne serwery społeczności, wszystko wyglądało tak jak zawsze, nie zauważyłem nic dziwnego. Mój opis ewidentnie wskazuje na "wallhacka", ale to niemożliwe, bo nic takiego nie mam na komputerze. Nigdy nie używałem cheat'ów do csgo, nie mam żadnego cheat'a do csgo na komputerze. Jedyny cheat, który posiadom na PC jest do gry " metin2 ", ale co ma metin2 do cs'a.. Pobrałem dziś demko, wrzuciłem do folderu csgo, chciałem je obejrzeć i przeanalizować, ale po wpisaniu w konsole playdemo "nazwa dema" ładowanie ucina się w 1/4 drogi i wyrzuca mnie do ekranu początkowego. 

Edited by w r b

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...