Jump to content
Sign in to follow this  
Kirje

Szkoda biadolić/ propozycja zmiany co by moderator sie nie czepiał ;v

Recommended Posts

Zróbcie coś do jasnego ziemniaka z tymi nominacjami albo zmieńcie podstawową mapę bo 3/4 map z aktualnej puli nie jest grana, a kiedy ja nominuje np Akaia to jakiś ziemniak nominuje GARAGE K***A GARAGE

JAK TEJ MAPY SIE GRAĆ NIE DA, a co najlepsze ONI JĄ WYBIERAJA xDDDDD Ja piernicze serio zróbcie jakąś nową podstawową mapę, albo nie wiem coś wymyślcie bo tych samych map się grać ciągle nie da ;v

Jest w tym kierunku coś robione. Mianowicie nie będzie można wybrać map ostatnio granych. Jak i pula map ulegnie lekkiej zmianie.

Ok no to jeszcze nadpiszę, że przydałby się też ten czas na wskrzeszenie jak kiedyś było 10 sekund początkowe. W sensie, że w ciągu pierwszych 10 sekund możesz się zrespić bo teraz połowa map ma tak spawn, że lekko naciśniesz "W" i jazda czekasz całą rundę modląc się aby drugi raz tego samego odruchowo nie zrobić.

To też jest w najbliższych planach jak i poprawa duszka by nie utrudniał rozgrywki innym. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.