Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam

Znajomość języków programowania: Java, Python, C/C++. Inne języki: PHP, SQL,  JS + (Angular)

Twoje doświadczenie: Moje doświadczenie odnośnie serwerów to m.in. edycja pluginów, konfigurowanie serwerów. Stworzyłem stronę z serwer statystykami graczy za pomocą sql. Byłem [email protected] serwera BHOP, @technicznym oraz posiadałem kilka swoich serwerów. Aktualnie jestem studentem informatyki na specjalności inżyniera oprogramowania oraz pracuje jako web/fullstack developer. 

Jak Twoja praca mogłaby odmienić sieć: Chciałbym dołożyć wszelkich starań aby pomóc wyższej administracji w pracach nad serwerami naszej sieci i nie tylko.

Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony: Uważam ,że moimi najmocniejszym stronami jest punktualność, trzymanie się deadline'u oraz zaangażowanie - jak zacznę pisać jakiś kod to nie skończę dopóki nie będzie perfekcyjny #justITthings, choroba zawodowa. Najsłabsze strony to na pewno za długie siedzenie na komputerze oraz denerwuje mnie niewywiązywanie się z obowiązków.

Steam: https://steamcommunity.com/id/manslo/

• Znajomość obsługi ftp i konsoli 
  • Dyspozycyjność pod względem czasu 
  • Minimum półroczny staż na forum (brak wymogu rangi) 
  • Brak punktów ostrzeżeń jak i większych przewinień w sieci 
  • Brak blokad VAC 
  • Mile widziany sprawny mikrofon 
  • Umiejętność pracy w grupie 
  • Znajomość Sourcemod'a (mile widziana dodatkowo znajomość AMXX'a) ✔/X
  • Posiadanie doświadczenia pracy z serwerami 
  • Edycja pluginów jak i ich pisanie ✔/X
  • Obsługa MySQL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy kandydat na to miejsce to jak wyprowadził bhopa na szczyt to było coś jak Mojżesz wyprowadzil ludzi z ziemi egipskiej.  

No nic dodać nic ująć ogarnia stara się i ma chęci. 

Wielkie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam, że dobrze ogarnia sprawy związane z serwerem, lecz po tej akcji z ,,nową siecią" (która nie wypaliła) jestem zdecydowanie na Nie.

- W sprawach serwerowych soplica potrzebuje ludzi z zaufaniem, ponieważ nie możemy być pewni, że po raz kolejny nie wywinie podobnego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

-doświadczenie

Chociaż z tą siecią to tak nie wypadałoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak.

-doświadczenie

-był u nas adminem technicznym

Co do sieci. Sieć nie wypaliła, ale z pewnych źródeł wiem, że wobec naszej sieci zachował jakąś lojalność i nie chciał soplicy robić pod górkę. Jak najbardziej można mu zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę historie związane z Twoją osobą, wkład na plus przy serwerach i na minus obca sieć, uważam, że nie powinieneś być obdarowany w jakikolwiek sposób zaufaniem po tym incydencie ;) Szczere nie.

Edytowane przez J4ssir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, gość wie co i jak z czym się je, ma duże doświadczenie a wydaje mi się że każda pomoc się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm umiejętności na plus jednakże zdrada to zdrada :< Serce moje łkało gdy Widziałem twój nick na tamtej sieci. Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdrada nie zdrada, ale z mojej perspektywy pomocy trzeba, zwłaszcza od osoby, która zna się na tym co robi.  Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy tu piszą o jakichś zdradach... Do sądu zgłoście sprawę o rozwód albo od razu alimenty...

Pomocne ręce się przydadzą, a tym bardziej jeśli się znają na tym co robią. Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imo na tak, doswiadczeniem pomoze streepyemu 8)

Edytowane przez LaweK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

posiadał już tą rangę

doświadczony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

nie znam osoby bardziej ogarniętej w tych sprawach od niego

doswiadczenie 

wywiązuje sie z obietnic (robi to szybko)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpierw coś odnośnie negatywnych opinii, które mogliśmy tutaj zauważyć. Mimo "zdrady" była to jedyna osoba, z którą dalej dało się normalnie porozmawiać, która nie robiła soplicy pod górkę, a w razie potrzeby pomocy, myślę że nawet by pomogła. Była to też osoba, która że tak powiem uspokoiła trochę pewne "przedszkole". Od rozmowy ze mną, a @manslo poczynania wcześniej wspomnianego "przedszkola" ucichły. 

Myślę też, że szukał czegoś gdzie mógł działać, bo niestety na Adminie Technicznym nastawionym na web niestety nie dostawał zleceń tak, więc po prostu wisiał na kolorku, z którego sam zrezygnował jeszcze przed odejściem.

Nie wykorzystał też swoich dostępów przed odejściem do zadziałania na szkodę soplicy, w przeciwieństwie do innego osobnika.

Tak, więc w mojej opinii nie zszargał zaufania. Po prostu poszedł za osobami, z którymi wraz tworzył bhopa.

Na pewno będzie miał trochę ciężej niż inni kandydaci na to stanowisko, ale też nie będę złośliwy w zadaniach w okresie testowym.

W mojej opinii przyda się dodatkowa para rąk do pracy.

Tak, więc w ostatecznym rozrachunku akceptuję podanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również chciałbym dodać, że w mojej opinii, @manslo zasługuję na szansę. Bywało różnie, ale każdy z nas ma jakaś wpadkę na swoim koncie. Autora podania cenie za duże chęci do pracy i pozytywne nastawienie do rzeczywistości. Oby jego działania wpłynęły pozytywnie na rozwój Soplicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla opinii publicznej osobiście dodam od siebie, że był bardzo komunikatywną osobą i chętną do pracy. Nigdy niczego nie odwalił, a z sieci odszedł po likwidacji rangi admina technicznego, co za tym szło zdjęcia mu posiadanej wywczas rangi. Danie mu 2 szansy, może wpłynąć pozytywnie dla sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u