Jump to content
Sign in to follow this  
pacion

mapy

Recommended Posts

Co myślicie o podmienieniu w mapcycle zwykłych map na te świąteczno-śnieżne typu dd2 nuke itp. na okres do końca nowego roku albo i na ciutke dłużej jak się spodobają? Mam jeszcze jeden bonus, a mianowicie dodanie mapy de_lidl we "władanie" adminów. Jak by był full serwer to zamiast takiego cbble to można w sobote walnąć lidla. Będzie to jakiś nowy niestandard niestandardów :D

Choc Cie nie lubie... Jestem Za. 

Edited by Alvar0

Bez sensu na TP nigdy nie było tego typu map, może jeszcze choinkę dać zamiast paki ...

Chodziło mi tylko i wyłącznie o podmiane mapy tak aby nie było dodatkowych gówienek typu prezenty na respie czy inne bajery. Zwykły motyw śnieżny i ewentualnie padający śnieg na dworze :P

Lidl odpada, bo mapa z jednym bs-em. 

Motyw śniegu, czyli biały dd2 zamiast żółtego dd2 ( na 2-3 tygodnie ?) - jak najbardziej za. Nie wpłynie to na grę TP, a będzie miłą zmianą dla oka, pozwalającą jednak odczuć, że są święta. 

Zmiany w mapach z tego co pamiętam nigdy nie były popierane przez administrację serwera i nie zostało to nigdy zaakceptowane.. Tak jak powiedział Magik można podmienić mapy, takie które oferują śnieg aby odczuć święta.. (lepiej bez takich rzeczy na mapie jak choinki bo graczy potem w nich nie widać)

Święta święta i po świętach, mam nadzieje że poczuliście magię świąt w inny sposób niż na serwerze, a jesli nie to mam nadzieje ze nie zepsuliśmy wam świąt brakiem "śnieżnych" map ;) .

Co do lidla w sobotę wieczór, to jedynie do sklepu jak w piosence reklamowej.

Zamek

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.