Skocz do zawartości
DodgeR

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadłem na pomysł aby wprowadzić tzw. White Listę. Na czym miałoby to polegać?
-Gracze No-Prime mogą wchodzić na serwer po opłacie np. 15 zł

Dlaczego ten pomysł nie jest bez sensu?

-Nie każdy chce wydawać 50zł na prime, a po 2 wbicie 21 lvl bez rage na mm'ach to "hardkor".

Czym uzasadniam swoj pomysł?

Tym co wyzej, a oprócz tego dodatkowe wpływy na serwer, co pozwoli się rozwijać o np. Nowe pluginy.

Edytowane przez DodgeR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DodgeR 15zł za wbicie na serwer, gdzie serwerów only mirage jest 129031902783901. To tylko by pociągnęło ten serwer na dno :d Nikt przy zdrowym rozsądku nie zapłaci 15zł, żeby sobie chwilę pograć na serwerze, gdzie może wejść na inny za darmo

37 minut temu, DodgeR napisał:

Widzisz, to jest twoje zdanie. Może ktoś, kto grał na Soplicy na AWP chcialby wejsc na mirka pograc?

To co za problem, sieć ta sama, mają prawo wbić na każdy serwer XD Totalnie bezsens to co napisałeś tak samo jak ta propozycja XD

Edytowane przez LaweK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, LaweK napisał:

@DodgeR 15zł za wbicie na serwer, gdzie serwerów only mirage jest 129031902783901. To tylko by pociągnęło ten serwer na dno :d Nikt przy zdrowym rozsądku nie zapłaci 15zł, żeby sobie chwilę pograć na serwerze, gdzie może wejść na inny za darmo

Widzisz, to jest twoje zdanie. Może ktoś, kto grał na Soplicy na AWP chcialby wejsc na mirka pograc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł bez sensu, Lawek uargumentował. 

Ja mam za to coś lepszego... DodgeR wylatuje z forum z permem za pisanie głupot na lewo i prawo z dożywotnim zakazem tworzenia multikont. 

Serio gościu, jak nie masz nic ciekawszego do roboty to idź walnij baranka w ścianę, bo ja rozumiem jakieś trollowe prośby o ub, ja rozumiem spamowanie glupotami na shoutboxie, ja rozumiem trollowanie na serwerach... ale żeby kolokwialnie mówiąc pieprzyć głupoty na temat osoby której staramy się pomóc, aby mogła normalnie funkcjonować, to już naprawdę trzeba mieć nierówno w głowie. Niestety los nie wybiera i słuch na który nie zasługujesz dał Tobie zamiast jemu. 

Szanuj to co masz, bo będąc kim jesteś w końcu spadniesz z rowerka... a ludzie jeszcze Cie skopią jak będziesz leżał w potrzebie. 

Edytowane przez Shrimp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer jak na razie bardzo dobrze sobie radzi, więc po co robić jakieś opłaty dla non-prime? Będzie chciał taki osobnik pograć to wbije 21lvl i pogra. Wydaje mi się, że Ty chcesz sobie po prostu potrollować na innym koncie...

Następnym razem przemyśl swoje "propozycje" 50razy zanim je tu wstawisz.

Edytowane przez KeoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XDDDDDDDDDDD

na nie, propozycja do wywalenia, tak jak lawek napisał nikt nie zapłaci 15 zł za pogranie na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam lepszy pomysł

fIxKrAX.png

Temat zamykam z wiadomych powodów, no chyba że Opiekun ma odmienne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Streepy napisał:

Mam lepszy pomysł

fIxKrAX.png

Temat zamykam z wiadomych powodów, no chyba że Opiekun ma odmienne zdanie.

Idealnie podsumowal.... Moze wprowadzmy jak premier "podatek lojalnościowy"...  #ZrównoważonyRozwójSoplicy :) to takie teraz modne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u