Jump to content
Sign in to follow this  
mokraryba

Prośba o unbana

Recommended Posts

Nick*: watermoron
Data bana*: 10.12.2018 00:55
Mapa*: de_inferno
Nick admina*: Sajsek
Powód bana*: cheat
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: http://s.sourcetv.pl/srv25134/auto0-20181210-004051-2069189485-de_inferno-_PL__cs-SopliCa.com__Mirage_Inferno_Cache__128_TR__SKINS_GLOVES_KNIVES__FFA__gameME_.dem.zip
Opis sytuacji*: miałem chyba 14/1, strzeliłem 3 głowy i dostałem bana xD Czy na tym serwerze nie można walić headów? Czy admina ranga na mm jest zbyt mała, żeby to ogarnąć? Śmieszna sytuacja.

Edited by mokraryba

uzupełnij prośbę o UB

Edited by Sajsek

czym mam to uzupełnić? xD Jak wywaliło mnie z serwera to nie było napisane kto mnie zbanował, nie było również powodu, tylko komunikat że jestem zbanowany na tym serwerze i mam odwiedzić forum. Nie wiem skąd demko wziąć, ale zakładam że skoro macie gotv, oraz podałem pełną godzinę bana, to da się to gdzieś znaleźć 

5 godzin temu, mokraryba napisał:

czym mam to uzupełnić? xD Jak wywaliło mnie z serwera to nie było napisane kto mnie zbanował, nie było również powodu, tylko komunikat że jestem zbanowany na tym serwerze i mam odwiedzić forum. Nie wiem skąd demko wziąć, ale zakładam że skoro macie gotv, oraz podałem pełną godzinę bana, to da się to gdzieś znaleźć 

Dokładnie, da się, ale jak widzę jakoś sobie poradziłeś :)

15 godzin temu, mokraryba napisał:

Opis sytuacji*: miałem chyba 14/1, strzeliłem 3 głowy i dostałem bana xD Czy na tym serwerze nie można walić headów? Czy admina ranga na mm jest zbyt mała, żeby to ogarnąć? Śmieszna sytuacja.

Nie jest to żadna śmieszna sytuacja, w natłoku cziterów jaki jest aktualnie powinieneś wykazać troche wyrozumiałosci :) I mam wrażenie, że drwienie z administratora nie pomoze w szybszym rozpatrzeniu prośby :) Mogłeś to sobie darowac.

Co do samego demka, nieczego szczególnego sie nie dopatrzyłem, pare dziwnych sytuacji, ale raczej takich przypadkowych. Ale poczekamy co powie @Sajsek. IMO z tego demka unban. 

PS. @SajsekTake your time :)

Edited by Bardarbunga
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

On 12/10/2018 at 4:12 PM, Bardarbunga said:

Nie jest to żadna śmieszna sytuacja, w natłoku cziterów jaki jest aktualnie powinieneś wykazać troche wyrozumiałosci :) I mam wrażenie, że drwienie z administratora nie pomoze w szybszym rozpatrzeniu prośby :) Mogłeś to sobie darowac.

No sorry, tak odebrałem te sytuację, po strzeleniu kilku głów nagle dostaje bana, a teraz jeszcze żaden admin nie odpisuje po paru dniach xd

Spokojnie, musimy wszystko dobrze przejrzeć. Demko z tego dnia i inne także. 

ahh te przed świnteczne obowiązki, odbanowany. 

pozdrawiam. 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...