Skocz do zawartości
mokraryba

ODBANOWANYProśba o unbana

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: watermoron 
Steam ID: https://steamcommunity.com/id/industralizacja/

Data/godzina bana: 09.12.2018
Mapa: banana
Nick Admina: nie wiem kto, nie jest napisane, było pare adminów, w tym ania i szefo
Powód bana: ???
Dowody: ???
Opis sytuacji: no więc gram sobie na waszej arence grubo ponad rok, zawsze utrzymywałem się wysoko w rankingu, teraz jak ten cs jest za darmo to zaczely wbijac jakies nowe konta i któryś z adminów mnie zbanował bez powodu. Jak juz napisalem, gram tu ponad rok, wiec to nie jest nowe konto, nie wiem czy ten ban przez pomyłke czy jakis admin przegrywał i uznał, że mam cheaty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to nie wiem jak to wytłumaczyć. Dzień wcześniej tzn. 7.12 patrzyłem chwilę na Ciebie i stwierdziłem "dobry gracz".
Następnego jak widzisz dostałeś bana. Nie chcę mówić, że osoba np. szefo który siedział na speccie powiedział mi, że jesteś dopalony bo naprwadę nie pamiętam. Nie będę rozpisywał żadnego demka, bo z tego co obejrzałem nawet nie byłem z Tobą na arenie podczas tej rundy, a Ciebie po prostu zabili. Dlatego podejrzewam, że @nasuke(szefo) który był na speccie mógł powiedzieć mi, że coś masz, ale nie chcę nikogo obwiniać.

Za zaistniałą sytuację mogę tylko przeprosić, gracza mozna odbanować :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u