Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick na serwerze: szefo 

Imię: Michał 
Znajomość SourceMod: 4 
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 2,6k
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1190292
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/1902akashi/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt: Forum, Steam.
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 9,5
Na serwerze grywam w godzinach: Najczęściej wieczorem, w nocy, nad ranem czasami siedzę sam i czekam aż ktoś wejdzie.

- Minimalny wiek: 18 lat. 
- Minimalna liczba przegranych godzin na serwerze: 25. 
- Minimalna liczba godziny w tyg: 7. 
- Posiadanie działającego mikrofonu oraz programu TeamSpeak3. 
- Niekaralność (brak bana/gaga/mute w przeszłości-czasami można przymknąć na to oko).  
- Wysoki poziom kultury osobistej oraz nienaganne zachowanie. a
- Rozpoznawalność wśród graczy. 
- Brak konfliktów z pozostałymi Adminami oraz graczami. 
- Brak ostrzeżeń na forum. 
- Znajomość Regulaminu Sieci, Forum oraz Serwera. 

Od siebie chciałbym dodać, że nie jest mi obce bycie adminem, na arenie gram od ponad 2lat, a 1,5 roku temu moje podanie zostało zaakceptowane. Niestety musiałem zrezygnować z powierzonej mi funkcji, z powodu wyjazdu za granicę.  Ostatnio zresetowałem sobie punkty dla tego gameme taki skromny. Jestem świadomy tego że moja kultura oraz zachowanie pozostawia wiele do życzenia, na pewno zmieniłbym się po uzyskaniu flag.
Proszę bądźcie łagodni, pozdrawiam cieplutko.
/selpicsid ale jak to wrócić po miesiącu jak ja wracam już po 6 miesięcach bo wtedy ostatnio składałem podanie, od tamtego czasu cały czas się poprawiam i nie świruje tyle...
Edytowane przez nasuke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię Cię,  nie ma z Toba większych problemów ale ...  cyt. ,,Jestem świadomy tego że moja kultura oraz zachowanie pozostawia wiele do życzenia, na pewno zmieniłbym się po uzyskaniu flag''  Czemu nie zmienić tego przed dostaniem flagi? postaraj sie i wróć jeszcze za miesiąc a będzie tak, w chwili obecnej jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja jestem na tak:

-znany gracz

-były admin z tego co mi wiadomo

tylko kulturka do poprawy :D 

Edytowane przez Shrimp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś dość często widywany na serwerze. Czasami zdarzało mi się słyszeć jak upominasz graczy jeżeli, któryś łamał regulamin oraz pomagasz nowym graczom. Jednak dalej zdarza Ci się zaczynać małe prowokacje czy  też wchodzenie w dyskusję(niepotrzebną).

Co do zmiany Twojego zachowania po otrzymaniu flagi to nie widzę innej opcji jak poprawa na lepsze. W innym przypadku możesz szybko polecieć ;). Ale w dużej części przypadków "niepokorny" gracz potrafił spokornieć.

Jestem na tak ze względu na to, że jest stosunkowo mało adminów, a serwer pomału wraca do stabilności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie podpadłeś, sesje masz spoko nie wiem dlaczego się do kultury czepiają ;) wiem jak bardzo Ci zależy dlatego jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK.

Ale czasami jak chcesz coś powiedziec to przemysl to dwa razy zanim powiesz to przez mikro.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak wyzej, znany gracz, mikro jest ja Cie pamietam grajacego na arenie od wielu wielu miesiecy. Ewa dala Ci dobra rade. mysl zanim cos powiesz :) mi osobiscie ten gracz nigdy nie zawinil i zawsze sie dogadywalismy. jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na moje :D
Składałeś już wiele razy podanko..
Jedyny minus jaki jest to czasem nie daj się sprowokować! :)
A z plusów? reszta napisali wszystko, a najważniejszym plusem jest to, żęee informujesz "nas" w czasie kiedy coś się dzieje na serwerze :)
Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że jesteś na tyle ogarnięty, że można ci dać szanse (pomijając fakt, że miałeś syndrom byłego admina). Miejmy nadzieję, że z tego wyrosłeś xD 
PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u