Skocz do zawartości
Pasiak88

Historia warnów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja propozycja dotyczy podglądu warnów użytkowników, w poprzedniej wersji forum była możliwość to przejrzenia historii warnów danego użytkownika, w tej jest brak możliwości co utrudnia np wypowiadanie się w podaniach o admina, moderatora czy inne stanowiska (chyba żę przeoczyłem tą opcję to temat do kosza :) ) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam.. to tylko Opiekun i wyżsi rangą mogą a nie [email protected] Serwera :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na poprzednim forum nie miałem jeszcze nawet j @  serwera, tylko admina a widziałem historię, chyba że zasłużeni wtedy mogli :)

A z tego co wiem to opiekun też nie widzi teraz tego :)

Swoją drogą gdzieś kiedyś Oks zrobił temat z rangami kto co może i co widzi, ale nie wiem gdzie to jest i czy aktualne :)

Edytowane przez Pasiak88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzę tylko info, że opiekunowie również nie widzą historii warnów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety uprawnienia na tej modyfikacji forum, działają trochę inaczej niż na poprzednim. Z tego co wiem, jedyną mi znaną opcją, jest możliwość ustawienia indywidualnych uprawnień na widoczność ostrzeżeń użytkowników, co za tym idzie można przypisać je indywidualnym osobom, w tym wypadku opiekunom. W weekend przyjże się się temu dokładnie i przeprowadzę test, przy pomocy jednego z opiekunów. Jeśli będzie też możliwość przywrócenia dawnych ustawień dla wszystkich to to zrobię, w innym wypadku jedynie opiekunowie i wyżej, będą posiadali takie uprawnienia.

8 godzin temu, Pasiak88 napisał:

Swoją drogą gdzieś kiedyś Oks zrobił temat z rangami kto co może i co widzi, ale nie wiem gdzie to jest i czy aktualne :)

Tabelka jest, jednak została ukryta, ponieważ nastąpiło sporo zmian przez modyfikacje. Po ustaleniu wszystkiego i aktualizacji powróci ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u