Skocz do zawartości
pradu.

Problem z połączeniem się na serwer (tylko tp)

Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja (pytanie / problem): Problem z połączeniem się na serwer (tylko na serwer TP)
Opis: Jak włączam cs'a to odrazu wczytuje mi sie jakaś mapa, której wogóle nie włączałem i nie chce mi sie włączyć (to inny problem, ale fajnie by było jakby ktoś wiedział jak to naprawić.) A ten problem z serwerem TP to taki, że jak go wczytuje to wyskakuje takie coś: You have been disconnected from the server. Reason: Kicked :"Dropped due to slot reservation'', a mam slot wykupiony albo You have been disconnected from the server. Reason: Kicked :"You have no entry to the server..." Bardziej chodzi mi o ten drugi komunikat, który mi wyskakuje, bo przez niego nie moge wejść na serwer  

@Vonki, pisałem z @Dupsk0 i napisał mi, że mam wykupiony slot do 11.02 albo 12.02.

Edytowane przez pradu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój sid? Może Twoja usługa już wygasła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym wczytywaniem jakies mapy po wejsciu do gry to wlacza sie ten serwer - Viat**m.ru

EDIT# Jutro spróbuje zrobić to i  dam znać.

Edytowane przez pradu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jeśli jesteś osobą posiadającą jakiekolwiek uprawnienia na serwerze, skontaktuj się z administracją odnośnie hasła. " setinfo _pw "

Jeśli jesteś osobą "standardową" biorąc pod uwagę wymiar Twojego problemu rozpatrywałbym dokumenty tekstowy pod nazwą "users.ini"

Nie wszedłeś umyślnie/umyślnie na jakiś "rumuński serwer"? One zazwyczaj przypisują różne dziwne komendy do Twoich prywatnych ustawień.

Przede wszystkim przeinstaluj steama, kopiując tylko i wyłącznie Twój userconfig.cfg

Wgraj wszystko na nowo, jeśli problem dalej występuje napisz proszę w tym temacie z przyjemnością Ci pomogę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak @OWNER1337 wszystko co napisałem nie poskutkowało i nadal wszystko nie działa :/ 

Problem mam z tym You have been disconnected from the server. 
Reason: Kicked:"You have no entry to the server..." 

Czekam na dalsze odpowiedzi, z góry dziękuje 

Edytowane przez pradu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawione, zamek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.