Jump to content
pradu.

Problem z połączeniem się na serwer (tylko tp)

Recommended Posts

Specyfikacja (pytanie / problem): Problem z połączeniem się na serwer (tylko na serwer TP)
Opis: Jak włączam cs'a to odrazu wczytuje mi sie jakaś mapa, której wogóle nie włączałem i nie chce mi sie włączyć (to inny problem, ale fajnie by było jakby ktoś wiedział jak to naprawić.) A ten problem z serwerem TP to taki, że jak go wczytuje to wyskakuje takie coś: You have been disconnected from the server. Reason: Kicked :"Dropped due to slot reservation'', a mam slot wykupiony albo You have been disconnected from the server. Reason: Kicked :"You have no entry to the server..." Bardziej chodzi mi o ten drugi komunikat, który mi wyskakuje, bo przez niego nie moge wejść na serwer  

@Vonki, pisałem z @Dupsk0 i napisał mi, że mam wykupiony slot do 11.02 albo 12.02.

Edited by pradu.

Z tym wczytywaniem jakies mapy po wejsciu do gry to wlacza sie ten serwer - Viat**m.ru

EDIT# Jutro spróbuje zrobić to i  dam znać.

Edited by pradu.

Witam,

Jeśli jesteś osobą posiadającą jakiekolwiek uprawnienia na serwerze, skontaktuj się z administracją odnośnie hasła. " setinfo _pw "

Jeśli jesteś osobą "standardową" biorąc pod uwagę wymiar Twojego problemu rozpatrywałbym dokumenty tekstowy pod nazwą "users.ini"

Nie wszedłeś umyślnie/umyślnie na jakiś "rumuński serwer"? One zazwyczaj przypisują różne dziwne komendy do Twoich prywatnych ustawień.

Przede wszystkim przeinstaluj steama, kopiując tylko i wyłącznie Twój userconfig.cfg

Wgraj wszystko na nowo, jeśli problem dalej występuje napisz proszę w tym temacie z przyjemnością Ci pomogę!

A więc tak @OWNER1337 wszystko co napisałem nie poskutkowało i nadal wszystko nie działa :/ 

Problem mam z tym You have been disconnected from the server. 
Reason: Kicked:"You have no entry to the server..." 

Czekam na dalsze odpowiedzi, z góry dziękuje 

Edited by pradu.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.