Jump to content
OWNER1337

INSULAJNER

Recommended Posts

Twój Nick: insulajner

Staż gry w CS'a: 13 lat
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 10

Umiejętność oceniania demek w skali od 1 do 5: 5
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: nie
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Posiadałem na około 10 sieciach administratora, byłem również głównym administratorem takich sieci jak hashjama.
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Przede wszystkim ład i porządek. Całe doświadczenie zebrana poprzez poznawanie ludzi, ich stosunek do gry przeinaczyć w zaangażowanie do sieci.
Jak długo jesteś w naszej sieci: Ponad rok czasu!
Posiadasz mikrofon: Obowiązkowo!
Płatność [sMS/PRZELEW]: Tak!
Link do PS/GT:
Twoje Imię: Paweł

Steam Id: 0:0:4477962
Brak WARNA: brak
ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): Nie rozumiem tego pytania. Zazwyczaj wykupując slota, kodowanie strony nie wymagało ode mnie rejestracji.

Pozwolę sobie (z całym szacunkiem dla obowiązującego wzoru) powiedzieć coś o sobie. (bardzo brakuje mi tutaj tego pytania).

Mam na imię Paweł, mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Swoją przygodę z CS'em zacząłem w 2005 roku. Z początku wydawało się to być chwilową grą na zabicie czasu. Nikt nie pomyślał, że zajmie mi to kolejne prawie 15 lat.

Do roku 2009 zacząłem totalnie amatorsko podejmować się tego wyzwania. Następnie w roku 2009 podjąłem bardziej kontrowersyjne kroki i pozwoliłem sobie na udział w wielu ligach. Będąc między innymi na turniejach lanowych poznając nowych graczy, utożsamiając się z coraz to większą publiką zacząłem grać sukcesywniej i bardziej zaangażowanie. W roku 2010 przystąpiłem do społeczności ESL jak i zostałem administratorem na cybersport.pl. oraz allplay.pl

Podczas administrowania poznałem wielu ludzi, zacząłem sukcesywniej grać ESL'a, poznawać nowe twarze i uczyć się współdziałać. W roku 2012 osiągnąłem swoje pierwsze TOP w Polsce.

Posiadałem drużyny takie jak:

top1 2vs2 awp  PL

top1 5vs5  PL

Byłem byłym graczem teamu ALSENTEAM. HAJCENTA eSPORT (top 1 5vs5 pl), (dobra koniec dk., top 2 5vs5 pl). Byłem również reprezentantem miasta Wrocław w ów czas rozgrywanych turniejach międzymiastowych.

W roku 2009 podczas rządów czuKa na portalu blacklisted.pl podjąłem się nienagannej opinii. Zacząłem zdobywać to coraz większe doświadczenie odnośnie kontrolowania rozgrywki i nagradzania graczy nieuczciwych banem, który to widniał na wszystkich serwerach współpracujących z tą siecią. Było to koło 85% w ów czas.

W roku 2012 zostałem głównym sędzią na portalu blacklisted.pl. Swoją rekrutację na sędziów przeprowadzaliśmy na podstawie oceny dem z gier. Zostało wysłane 5 dem do rekruta. Z pośród 5 dem, 4 były spalone, 1 było czyste. W tych czasach nikt nie umiał sobie poradzić -  z wymogami, których wymagała kadra. (stąd wziął się upadek portalu blacklisted.pl gdyby ktoś był ciekawy, 5% graczy zna na to pytanie odpowiedź)

Swoją przygodę na portalu blacklisted.pl skończyłem na zbanowaniu około 1,500 kont, które do tej pory widnieją jako zbanowane na portalu blacklisted.pl na sieci BANID

Stąd wziął się nowy konkurent, oraz nowy zarząd który majątkiem przejął portal nie mając pojęcia o ocenie dem.  (dużo osób nie wie w ogóle o tym).

Portal blacklisted.pl upadł. zaczęła się era forumowej administracji danej sieci do weryfikowania graczy.

Po czasach gdy wszedł CS:GO zakończyłem swoją karierę z CS'em, szukając serwerów, które konkurują na lepszy byt!

Po jakimś czasie wzięła się SOPLICA!

Chcę Wam przekazać to wszystko co działo się od roku 2005!

Mam jeszcze dużo do powiedzenia odnośnie mojej kariery na CB, AP, ESL ale to jest historia z przed 9 lat. Gdyby ktoś był zainteresowany to pytać!

"Przedstaw się I podaj RN"

XDDDD

100% A nawet 300% na tak , jedyny słuszny kandydat na ten czas , co będę więcej mówić,  dobrze go znacie :)

Czy dobrze go znam? Nie :)

Twoje podanie mnie zaciekawilo.Mysle ze jestes bardzo dobrym kandydatem,ale postaraj sie  o to ,abym czesciej widziala Cie na serwerze.Jestem sklonna dac Ci szanse.

Nie znam kolegi. Co za tym idzie:
Prowadzenie w grze -
Godziny przegrane na servie na -
Uzywanie mikrofonu (nie wiem) na -
Kultura (nie wiem) na -
Czy sie nadajesz na admina (nie wiem) na -

Jezeli poprawilbys znaczaco powyzsze i dostrzege, ze zalezy ci na serverze oraz ze jestes wartosciowa osoba na stanowisko admina, bede sklonny przychylic sie do twojego podanie.

Poki co jestem na NIE.

Ja byłbym nawet przychylny ze względu na ocenę demek, ktoś taki by się nam przydał.

Póki co jestem bez zdania.

Jestem na nie

- tak jak napisał Alvaro - nic dodać, nic ująć

- poprawisz to co trzeba bede sklonny dac ci na tak

Pograj z nami trochę i daj się poznać ludziom :) 

poki co odrzucam podanie aczkolwiek kandydat z Ciebie dobry, nadrób trochę godzin i pokaz ze będziesz z nami chwile :) 

pozdrawiam 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.