Jump to content
Cajdi

:D :D

Recommended Posts

Nick na serwerze: Cajdii

Imię: Mateusz
Znajomość SourceMod: 7
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 2500
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/206207 Nie wygląda to najlepiej ale nie zawsze się dało na serwerze grać jak sami wiemy :D Zresztą jak patrze sesje niektórych adminów to też najlepiej nie wygląda (chyba, że mają urlopy wypisane) :D
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197998622982
Posiadasz działający mikrofon?: Si
Kontakt: Steam
Znajomość regulaminu serwera 1-10:  7
Na serwerze grywam w godzinach: różnie 

Pozdrawiam :drinks: :laugh:

Miły, lubiany, szanowany. Pomocna dusza, świr paleta ogólnie w porządku.

Takiej osoby aktualnie brakuje na naszej ukochanej arenie.

jestem na TAK 

Podstawą jest "niekaralność", ty tego warunku nie spełniasz. Poza tym jakoś specjalnie Cię nie polubiłem gdy byłeś przez jakiś czas tu adminem.

Jestem na NIE.

Jestem na NIE zdecydowanie.

Nie przepadam za Toba po kilku akcjach a zreszta miales juz swoja szansę, a pisanie podania dla beki jest i tak bez sensu. A dwa wydaje mi sie że jakoś za bardzo Ci na tym nie zależy.

• Lubie to! 1

Cajdi, najpierw wytrzeźwiej :P Na razie jestem na nie, niesmak pozostał po ostatnim adminowaniu. Pokaż się z dobrej strony, pograj dłużej i złóż podanie za miesiąc

• Lubie to! 1

Wszystko spoko ale na NIE. Fajny z Ciebie chłopak i pożartować można, ale współpraca jest ciężka, Tobie najlepiej pracuje się w pojedynkę. Poza Tym jak napisała Ewa  podanie złożone dla beki.

na "minus" :

- karalność (nawet jako admin łapałeś kary)

- współpraca

- alko akcje

na "plus" :

- doświadczenie, umiejętności w grze

Edited by Selpicsid
  • Lubie to! 1

po pierwsze tak jak napisal Bawól "niekaralność" po drugi czasem odgrzewany kotlet jest nie do przetrawienia. Miales swoja szanse, wiele razy przymykalismy oczy na Twoje alko wybryki ( naprawde wiele razy) podczas trwania Twojej kadencji i mysle ,ze wszystkim sie to juz znudzilo i zniesmaczyło. Jestem na NIE

W dniu 19.03.2016 o 00:20, Walt napisał:

W nazwie tematu należy podać swój nick oraz przedrostek [ADMIN].

Nie zastosowałeś się do wzoru, więc sam rozumiesz, że muszę odrzucić podanie wbrew wszystkim opinią :loll:

Lubie cie jako człowieka i wiem, że gdybyś chciał to spiął byś d***, jednak nie jestem pewny czy chcesz.

Podanie odrzucam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.