Skocz do zawartości
Vonki

Przejście na gameME

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym nastąpiło przejście ze statystyk psychostats na gameME. Mam nadzieję, że będzie wam się przyjemnie z tego korzystało.

Nowe statystyki dostępne pod linkiem poniżej:

http://soplica.gameme.com/cstrike

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to bardzo zbędne, każdy będzie nabijał punkty zamiast grając typowo pod drużynę. Starsza wersja była lepsza, bo pokazywała tylko na stronie wyniki i mało kto do niej się przykładam. Idąc takim tokiem myślenia to może /top15? hehhhhhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, pacion napisał:

Jak dla mnie to bardzo zbędne, każdy będzie nabijał punkty zamiast grając typowo pod drużynę. Starsza wersja była lepsza, bo pokazywała tylko na stronie wyniki i mało kto do niej się przykładam. Idąc takim tokiem myślenia to może /top15? hehhhhhh

W psychostats toż też był ranking zależny od KDA, więc o co chodzi :P? Z tą różnicą, że tutaj nazywa się to po prostu punkty, a tam skillpoints :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS miało statystyki na stronie i mało kto przykładał do tego głowe, tutaj wszystko jest na czacie i niepotrzebnie go zaśmieca. Z tego co pamiętam to na serwerach w cs go tak jest, po co to przekładać? Zwykły serwer to najlepsze rozwiązanie i niepotrzebne jest zaśmiecanie zbędnymi pluginami. To tylko moje zdanie :P Poczekajmy na innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi jedynie przeszkadza ten zaśmiecony czat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam te statystyki są obojętne, tylko żeby tego chatu nie spamowały. Akurat należę do tych osób, które szukają infa po śmierci na chacie, a te punkciki wyświetlane na okrągło to trochę utrudniają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To można jeszcze zmienić, nie wiedzieliśmy jak zachowa się to na serwerze 1.6, a niestety psychostats ostatnimi czasy zaczęły się robić problematyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie opóźnienie ma po sesji ...no dany gracz gra i po ilu pokazuje, że grał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 6 godzin było off z powodu zniwelowania spamu na czacie, ale już wraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, czy jakieś problemy są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawka będzie potrzebna o ile będę miał testerów będzie w pełni sprawne na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi