Skocz do zawartości
Maciek z klanu

failed to Create D3D Device

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Pomóżcie staremu kumplowi. Kupiłem dzisiaj nową kartę graficzną GeForce GT 1030. Podpiąłem, zainstalowałem sterowniki i po włączeniu cs:go wyskakuje error - failed to Create D3D Device.

Próbowałem już wszystkich chyba możliwych sposobów z yt i pomocy steam przede wszystkim sposoby:

1) wpisywanie w opcjach uruchamiania -w 1680 -h 1050

2) wpisywanie w opcjach uruchamiania -w 1680 -h 1050 -window -novid -high -threads 4 -nojoy +cl_forcepreload 1 -nod3d9ex

3) wpisywanie innych rozdzielczości do opcji uruchamiania

4) wpisywanie -dxlevel 90 do opcji uruchamiania

i wiele innych sposobów. Nawet odinstalowałem i zainstalowałem cs na nowo. Macie jakieś inne pomysły co może być nie tak, bo już nie mam siły.

Plz <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po próbuj z nowszymi jak i starszymi sterownikami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na typowy błąd spowodowany starym kodem z wcześniejszych sterowników. Polecam 'czystą' instalację setwoników graficznych.
Pobierz i użyj DDU, a następnie zainstaluj odpowiedni steroniki bez instalacji Nvidia Experience. Hyperlinki do wesji Win7 32-bit | Win7 64-bit | Win10 32-bit | Win10 64-bit

Daj znać jak poszło, to będziemy dalej kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi