Skocz do zawartości
Lord Whytti

[MODERATOR] Whytti v2

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Staż w sieci: 2 lata

I. Co Cię skłoniło do napisania podania?

Pomimo, że sieć upadła i to dość mocno, to jednak jest jeszcze szansa na podniesienie jej. Warto jej pomóc, bo przecież jest to jedna z najlepszych, najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych sieci w Polsce. Moderatorów nie ma za wiele, a każda para rąk się przyda. Może i na forum za wiele nie ma do ogarniania, ale zapewne potrzebne są zmiany, pomysły, a przede wszystkim pomoc obecnej administracji. 

II. Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?

Aktualnie uczę się. Jestem uczniem klasy drugiej Technikum Informatycznego. Interesuję się grafiką komputerową oraz (już w mniejszym stopniu niż kiedyś) koszykówką. Jestem osobą, która potrafi się dogadać z każdym. Pomimo moich małych konfliktów między kilkoma użytkownikami, to potrafię z nimi normalnie pogadać. Aktualnie jestem dość rozpoznawalną osobą na sieci i pomimo jakiejś tam "przeszłości" mogę stwierdzić, że zmieniłem się, a według mnie i paru innych osób wydoroślałem, choć inni mówią inaczej, z czym po części się zgodzę. Dodatkowo jestem w stanie stwierdzić, że potrafię poświęcić się jakiejś rzeczy w bardzo wielkim stopniu, co może potwierdzić obecna oraz była administracja Deathruna, z którego zrezygnowałem. Kończąc odpowiedź na ten punkt chciałbym dodać, że nie chcę być moderatorem jedynie po to, aby sobie mieć kolorek, ale żeby naprawdę pomóc obecnej administracji.

III. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować?

Na forum na pewno przydałoby się więcej konkursów, z jakimiś lepszymi nagrodami niż VIP/Premium. Jeśli chodzi o regulamin, to za wiele raczej nie trzeba zmieniać, gdyż i tak na sieci się za wiele nie dzieje. Raczej przydałoby się wprowadzić poprawki jak: poprawa kolorku itd.

IV. Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci?

Moim największym osiągnięciem było stanowisko [email protected] Deathruna CS:GO. Oprócz tego posiadam rangę Admina TS3, Grafika. Posiadałem również rangę Redaktora.

V. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum?

Praktycznie co chwilę w szkole wchodzę na forum na telefonie. Po zajęciach na komputerze też robię to dosyć często, co daje mi częstą możliwość "monitorowania" forum. Jeżelibym miał stwierdzić ile czasu jestem w stanie poświęcić na zajmowanie się nim, to śmiało mogę stwierdzić, że nawet 4 godziny. Ktoś mógłby spytać: "W jaki sposób?". Zapewne w zajmowanie się forum wchodzi także organizacja konkursów, zebrania; nie tylko dawanie warnów i usuwanie postów. Na pewno są dni, gdzie trzeba posiedzieć więcej, a także takie gdzie mniej.

Aktualne wymagania na Moderatora:

• wysoka kultura osobista +
  • umiejętności pracy w zespole +
  • dyspozycyjność pod względem czasu +
  • dobra znajomość ortografii i interpunkcji +
  • minimum 3 miesięczny staż na forum +
  • doświadczenie w moderowaniu forum +
  • minimum 150 postów na forum +
  • zauważalna aktywność w różnych działach +
  • zerowy poziom ostrzeżeń +
  • brak multikont na forum +
  • brak poważnych przewinień w sieci +
  • posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci +
  • posiadanie sprawnego mikrofonu na potrzeby komunikacji +

Dodatkowe atuty:

• posiadanie rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a CS:GO +
  • znajomość obsługi amxbans/sourcebans +
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera +
  • wrzucenie 5 plików do systemu Download -
  • wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum +
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego +
Edytowane przez Lord Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem skłonny dać na tak: 
- aktywny,
- staż w sieci.

Cos tam trollował, ale wyrósł xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+Staż

+Tak jak napisałeś, potrafisz się poświęcić rzeczy w wysokim stopniu. Dopóki nie zrobisz jednego, nie robisz drugiego. 

+Aktywność

I z uśmiechem na twarzy daję na TAK!

P.S. Widzę twoją osobę na owym stanowisku ;)

Edytowane przez V3nomX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

-aktywny

-stara się

-staż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+ aktywny

+ pomocny

+ znany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum zbyt wiele się nie dzieje... moderatorzy nie mają praktycznie nic do roboty poza rutynowym zamykaniem reklam i sporadycznie pojawiających się tematów. 

Jeżeli uważasz, że jesteś na siłach by głownie próbować rozkręcić w jakiś sposób forum czy tam dany dział  i przy okazji je moderować to jestem na tak. 

A co do aktywności to tak średnio z tym u Ciebie :D Ostatnie posty 5 października nie licząc tych które dodałeś przy pisaniu podanka ale podtrzymuje mój głos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze byłeś pracowity i konsekwentny w działaniach

Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz zamiar wisieć na randze Moderator w taki sposób, jaki robiłeś to z "Redaktorem", to z góry jestem na nie.

Twoja osoba jest dość kontrowersyjna. Byłeś na randze [email protected] serwera DR CS:GO przez dłuższy czas i nagle zrezygnowałeś (dla zwykłego gracza wygląda to tak, że popłakałeś się z powodu braku awansu na opiekuna). Jakiśtam kontakt z Tobą miałem, pomagałem przy obcych Ci rzeczach a ty odwzajemniałeś to i także mi pomagałeś (nawet wczoraj na ts :D). Jest jedno ale. Czasami twoje decyzje/działania są zbyt.... pochopne i niezbyt przemyślane. Próbujesz przedobrzyć niektóre sprawy, co jest czasem problematyczne.

Na tą chwilę na nie. Pokaż, że zależy Tobie na tej randze w jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak bo ma 17 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łatwo ulegasz prowokacjom i podejmujesz zbyt pochopne decyzje. Mam wrażenie, że w pewnych sytuacjach nie jestes w stanie przyznać się do błędu. Obawiam się, że będziesz nadużywać możliwości wynikających z rangi moderatora. Zgadzam się, że trzeba konkursów z innymi nagrodami niż vip i premium, ale trzeba też mieć coś, co sfinansuje te inne nagrody. Mimo Twojego stażu na forum, podzielam zdanie streepiego i równiez jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię się wypowiadać w takich tematach, ale jak zrobiłem A u Shomka, to zrobię B i tutaj. Według mojej opinii nie dorosłeś, ale mogę się mylić. Jak było już wymienione wyżej przez Panią Olę  co cytuję: "Łatwo ulegasz prowokacjom i podejmujesz zbyt pochopne decyzje. Mam wrażenie, że w pewnych sytuacjach nie jesteś w stanie przyznać się do błędu.", to z tą opinią się zgadzam. Nie wypowiadam się w inne działy bo nie uczestniczyłem w nich i nie wiem co tam robiłeś. Wypowiem się natomiast na temat tsa i jeszcze jednej kwestii. Na tsie masz admina już jakiś czas. Sądzę, że akurat swoje obowiązki spełniasz dobrze, ale chodzi o Twoje "foszki" i inne podobne temu sprawy. Po prostu zachowywałeś się w wielu sytuacjach jak wielkie dziecko, któremu wyrwano smoczek albo ulubioną zabawkę. Nie będę się wypowiadał za innych, ale ja powiem prosto i otwarcie, że przez Twój charakter nigdy nie poprosiłbym Cie o pomoc w jakimś evencie, zabawie itp, po prostu bym się z Tobą nie potrafił dogadać, bo nie trawie ludzi o takim zachowaniu jak Twoje. Oczywiście jeśli byłoby to ostatecznością i narzucone z góry, to bym się tego musiał podjąć, ale zaciskając zapewne cały czas zęby. Mianowicie następna jest kwestia serwera DR CS GO. Miałem zaszczyt być Opiekunem tego serwera około 24h (uhehe). Spłakałeś się tak mocno o to, że aż podniósł się poziom wody w Wiśle. Pisałeś po ludziach co to się odpier.... itp. Chciałeś pisać skargi na Enzo itp itd. Po prostu tak jak napisał Strupek.. Miałeś i nadal masz ból d*py, że nie dostałeś Opiekuna DRA, że aż zrezygnowałeś. Na mnie też waliłeś po kątach jak leciało w tamtym czasie, a ja po prostu pomogłem i się stało. Nie chciałem Ci odbierać stołka bo nie zależało mi na tym, poza tym miałem swój stołek. Ostateczną rzeczą która mnie do Ciebie zraziła było złamanie regulaminu sieci i wyniesienie informacji z pokoju adminów serwera DR. Mimo "krótkiego okresu" posiadania rangi, zdążyłem przejrzeć pokój i widziałem co widziałem. Mam dowody i świadka, że podczas tej afery wyniosłeś info z pokoju. Zakańczając moją wypowiedź powiem tylko tyle, że nie wyobrażam sobie byś mógł pełnić stanowisko jednej z najwyższych rang sieci. To chyba tyle. Pozdrawiam i czekam na hejty.

Edytowane przez vMateo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+Staż

+Tak jak napisałeś, potrafisz się poświęcić rzeczy w wysokim stopniu. Dopóki nie zrobisz jednego, nie robisz drugiego. 

+Aktywność

TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długo się stara o tą rangę, spełnia wymagania. 

Jestem na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie

- powody są podane wyżej, nie ma nic dodać, nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za to, już osobiście już powinieneś wylecieć na zbity pysk, że wszystkich rang jakie posiadasz.

Za promowanie oszustwa, oczywiście, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

-Staż

- Stara się o tą rangę

- Wyrósł już.

- Podoła temu stanowisku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi