Skocz do zawartości
Myszaty.

Kinguin vs EURONICS | ESEA MDL

Rekomendowane odpowiedzi

sUMPO4K.png

Jednym z ostatnich rywali teamu Kinguin podczas ESEA MDL był Niemiecki team EURONICS, zmierzyli się na mapie Mirage. Mecz zakończył się wynikiem 16:7 na korzyść Polskiego Kinguin, cała drużyna spisała się na medal, każdy z zawodników kończąc mecz posiadał na swoim koncie dodatnie KD (zabójstwa/śmierci). Najlepszym zawodnikiem został Polski reprezentant  Mikołaj 'mouz' Karolewski, który zdobył 25 zabójstw oraz 8 śmierci, natomiast najgorszymi statystykami mogą pochwalić się zawodnicy teamu EURONICS, Markus 'maRky' Reitenbach oraz Christian 'crisby' Schmitt uzyskali identyczne statystyki, 8 zabójstw oraz 20 zgonów. Obecnie w rankingu ESEA Polacy plasują się na drugiej pozycji z wynikiem 8 wygranych oraz 2 przegrane.

Skrót Meczu: 

Cytat

Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa bardzo dobrze rozpoczęła mecz na Mirage’u. Najpierw zwyciężyła w pierwszych dwóch rundach, a następnie po utracie czterech oczek zdobyła następne osiem punktów. Zawodnicy niemieckiej organizacji do samej zamiany stron zdołali zatriumfować jeszcze zaledwie jeden raz, przez co skończyli połówkę wynikiem 5:10.

Druga pistoletówka podobnie jak poprzednia wpadła na konto nadwiślańskich graczy. Biało-czerwoni po chwili zgarnęli również force’a i po jednej stracie kontynuowali swoją drogę ku zwycięstwu. Pingwiny po zaledwie jeszcze jednej porażce domknęły mecz i ostatecznie wygrały 16:7.

-http://cybersport.pl/165454/kinguin-lepsze-od-euronics-w-esea-mountain-dew-league/

Spoiler

---

Pełen Mecz: 

Spoiler

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u