Skocz do zawartości
LaweK

Spotkanie społeczności soplicy z wyższą administracją

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może wyższa administracja zorganizowałaby jakieś spotkanie ze społecznością soplicy na tsie/discordzie. Jak widać sieć nie stoi aktualnie najlepiej, bo graczy zamiast przybywać to chyba uchodzi. Ludzi by się pewnie kilku jak nie kilkunastu znalazło co by miało pytania, a być może jakieś ciekawe pomysły, które by jakoś Wam pomogły w tym kierunku. Oczywiście to tylko propozycja ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł fajny, ale przede wszystkim aby sieć ruszyła, to potrzebni są ludzie w wyższej administracji, bo widać tylko streepiego i vonkiego.

@Myszaty.

Za wiele to, to nie daje. Nawet jeśli by się zrobiło głosowanie, to ile osób będzie oddawało głos? 7-8? Wystarczy spojrzeć tutaj: 

i tutaj:

Edytowane przez Lord Whytti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu by nie, jestem za, ważne by ustalić termin, aby najwięcej osób się stawiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moje oko to wszystko się rozchodzi o reklamę, przyznam się, że nie wiem jak efektywne są reklamy  setti dla serwerów CS:GO, lecz bez tego to może być ciężko, graczy trochę ubyło, serwerów przybywa a większość i tak gra MM a część dodatkowo gra faceity, więc wspomaganie serwerów wspomnianą reklamą na pewno ułatwiłoby zapełnienie serwerów. Dodatkowo można kłaść większy nacisk na oddawanie dziennych głosów na serwery, które są umieszczone na liście cs setti, im więcej głosów tym wyższe pozycjonowanie, sprawa jest darmowa a zawsze coś wspomoże.  Jeżeli chodzi natomiast o forumowiczów to bardziej celowałbym nadal w serwery 1.6, jakieś Only DD2 lub GO:MOD, który jest najpopularniejszym obecnie modem a odpowiednio zrobiony bądź kupiony gotowiec zacznie na siebie zarabiać, skiny/klucze/skrzynie/operacje/vipy/svipy/admin możliwości zarobku na nim jest sporo, dodatkowo mając tyle płatnych elementów można robić jakieś dodatkowe eventy wyróżniając przy tym swój serwer, wiem jak to działa z własnego doświadczenia na poprzedniej mojej sieci. Lecz jeżeli mowa o serwerach 1.6 to w gre wchodzi już większa kasa, 60-100zł miesięcznie a nawet i więcej. 

Taka moja subiektywna opinia na ten temat :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram Mysztaya :P

Niech wypowie się - @Lost liub @Vonki i ustali dzień, godzinę albo chociaż przybliżoną datę tego spotkania.  Warto coś takiego zorganizować i to jak najszybciej. 

C z y l i p o  s t a r e m u 

Edytowane przez Darxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"mamy od tego forum" - w tym zwrocie do autora chodziło mi o to, że nie potrzebujemy organizować otwartego spotkania z ludzmi i dawac komuś pożywkę do agresji - juz raz zrobilismy takie spotkanie i przypomnijcie sobie jak sie skonczylo :) - tylko że propozycje mozna skladac konkretnie na forum, a my je bedziemy rozpatrywać czy nawet mozemy takową skonsultowac z autorem/autorami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam paczkę dalej go moda dla 1.6 która jest dosyć rozbudowana, ale bez inwestycji kogoś w reklamę to nie ma to szans, a pieniądze są większe niż myślisz. W pierwszym miesiącu by to miało ręce i nogi potrzebne by było minimum 100zł na tydzień, najlepiej 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na masterboost reklama nie musi być od razu ze wstawką 9zł za dzień, 3-4zł ,90-120miesięcznie, pierwszy tydzień fakt, można podnieść stawkę ale potem obniżać, sam GO:MOD jest popularny, można dodatkowo ułatwić sprawę i ustawić only DD2, wiem z doświadczenia jak to potrafi pomóc a potem można coś dodać 3/4 mapy. Jeżeli modyfikacja umożliwia nam zmiane skinów to jeszcze lepiej, co 3-4 miesiące resety skinów wraz z ich nowym wyglądem, taki manewr potrafi zasilić nieźle portfel :D. Jeżeli dobrze pamiętam, to setti chyba oferuje zniżki przy obecnym banerze na forum ale tego nie jestem pewien, Soplica ma swoją historię i jeżeli ktoś z wyższą rangą skontaktowałby się z setti w sprawie zniżek to zapewne coś by utargował na 1.6. Jeżeli chodzi o reklamę dla CS:GO to setti oferuje dodatkowe zniżki, dla sieci, youtuberów, jeżeli chodzi o drugą opcję to macie tu streamerów więc można by to pod to podciągnąć, ale oczywiście wszystko do uzgodnienia byłoby z setti. Możecie spróbować coś w tej kwestii zrobić, chociaż opytać się setti o zniżki, trzeba coś robić, bo jak to mówią "nic się nie zmienia od na d*pie siedzenia". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklama serwerów GO na setti jest nieopłacalna i pozycjonuje serwer tylko w ich wewnętrznym programie, także jeśli chodzi o reklamy serwerów csgo, trzeba przemyśleć inne sposoby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Myszaty. niestety Masterboost nie jest obecnie skuteczny tak jak kiedyś. Dlatego też jeśli nie jesteś gdzieś na górze ich listy to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Tak samo dodając groupboost musisz mieć stawkę minimum Masterboosta 5zł. Na groupboostie na spokojnie schodzi 50zł na dzień. Niestety nie jest kolorowo tak jak mogłoby się wydawać.

Przez chwilę gomod był nawet obecny w sieci, ale wraz z końcem reklamy zaczął od razu padać. A niestety serwer nie generował takiej gotówki by opłacić siebie, a zarazem swojej reklamy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierw ja bym dobił serwery które już leżą i nie chcą się podnieść wtedy więcej hajsu będzie w kieszeni na inne manewry niż utrzymywanie pustych serwerów :v I ratowałbym to co jeszcze się trzyma ;) Z tego co pamiętam to na CS:GO z reklamami zawsze było ciężko :v W 1.6 robiła efekty przykładowo jeszcze jak PB żyło i była reklama przez bodajże dwa dni? to serwer momentami pełny. @Vonki Ja bym celował w Only DD2 czy dobre FFA które nadal się trzymają w 1.6 niż już powoli opadające z popularności GO Mody (szkoła się zaczęła he he) które bardziej przypominają GTA San Andreas w setką modów crashujących Windowsa xD (Pozdro dla kumatych). Ale żeby ruszyć z czymkolwiek na sieci potrzeba "pinindzy" albo sponsora :v przynajmniej takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez kasy będzie ciężko, setti(1.6) nie jest już tak efektowne jak było to kiedyś, przede wszystkim przez spadek graczy , więc stawki automatycznie są wyższe, ale nie są one aż tak kolosalne, wiem z doświadczenia sprzed 5-6 miesięcy, wszystko zależy od modyfikacji, unikalna czy kupiona, jak bardzo rozbudowana, czy występują jakieś bugi. Zawsze ktoś z reklamy wbije pograć, nawet na najniższej stawce ale sęk w tym jest taki aby takiego gracza zatrzymać na dłużej, mod musi w jakimś stopniu skupić jego uwagę na jakimś elemencie, który mu się spodoba, trzeba "zarzucić przynętę aby rybka złapała haczyk". Stały gracz serwera jest najważniejszym elementem na sieci, wbije na forum, będzie aktywny, kupi jakiegoś vipa/svipa, złoży podanie pomoże w jakimś stopniu przy rozwoju sieci.

4 godziny temu, GTA. napisał:

Pierw ja bym dobił serwery które już leżą i nie chcą się podnieść wtedy więcej hajsu będzie w kieszeni na inne manewry niż utrzymywanie pustych serwerów :v I ratowałbym to co jeszcze się trzyma ;) Z tego co pamiętam to na CS:GO z reklamami zawsze było ciężko :v W 1.6 robiła efekty przykładowo jeszcze jak PB żyło i była reklama przez bodajże dwa dni? to serwer momentami pełny. @Vonki Ja bym celował w Only DD2 czy dobre FFA które nadal się trzymają w 1.6 niż już powoli opadające z popularności GO Mody (szkoła się zaczęła he he) które bardziej przypominają GTA San Andreas w setką modów crashujących Windowsa xD (Pozdro dla kumatych). Ale żeby ruszyć z czymkolwiek na sieci potrzeba "pinindzy" albo sponsora :v przynajmniej takie moje zdanie.

Only DD2 jest popularny, chodź nie tak bardzo dochodowy ale w sumie też i nie generuje wysokich kosztów a z takiego moda łatwo o ogarniętych graczy jak i stałych forumowiczów, większa szansa, żezłoży podanie o admina, dla mnie to podstawowy mod na sieci. Jest naprawdę opłacalny i nie tylko pod kątem pieniędzy. Co do GO:MODa to, jest to w chwili obecnej najbardziej dochodowy mod, większość graczy to dzieci, które z łatwością łapią się na haczyk skinów/operacji, one bez namysłu ładują w to kasę i maniaczą o ile mod jest perełka :D. Nie traktuję tego jak "wyłudzanie" kasy od małolatów,broń Boże i nikomu nie każe ładować kasy, no ale jest jak jest a do rynku trzeba się przystosować, by godnie prosperować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.10.2018 o 21:09, Lost napisał:

"mamy od tego forum" - w tym zwrocie do autora chodziło mi o to, że nie potrzebujemy organizować otwartego spotkania z ludzmi i dawac komuś pożywkę do agresji - juz raz zrobilismy takie spotkanie i przypomnijcie sobie jak sie skonczylo :) - tylko że propozycje mozna skladac konkretnie na forum, a my je bedziemy rozpatrywać czy nawet mozemy takową skonsultowac z autorem/autorami.

XD no i karwa sie dziwisz czemu ta sieć upada jak takie coś odpieprzasz, we pal gume czlowieku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, LOREK. napisał:

XD no i karwa sie dziwisz czemu ta sieć upada jak takie coś odpieprzasz, we pal gume czlowieku 

Dobrze prawi, Lost wyjebałeś ch*ja na sieć i dalej pniesz w gnój. Cały temat ma sens ale jak sam właściciel wykłada ch*ja to nie ma sensu. Wszystko robią za ciebie przy serwerach i tylko liczysz na pieniążki.

Pozdrawiam Sylwek

No i chciałem dodać, że sytuacja serwerów to nie jest wina tego, że w CS'a trochę mniej osób gra, bo wciąż osiąga pół miliona graczy dziennie, tylko tego że @Lost przestał dbać o swoje zabawki.

Edytowane przez VenomRex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dodać, jako zorganizowana spółka sami dministracjii JB wypowiem sie, że chlopacy maja racje. Na ta chwilę bany na sieć, czy dwgtady dla nas malo da groźne, skoro ta sieć jest na końcówie. Wypowiedzi tym, że mamy od tego forum I nie ma potrzeby organizować takiego spotkania jest żałosna.  Bo Co? Bo ktoś powiedział prawdę o Tobie I o tym, że sprawy forum dla Cię ie zeszły na drugi plan? O ile to była konstruktywna krytyka zamiast wziąć ja do siebie i dążyć do tego, żeby to wszystko się poprawiało, a nie leciało dalej w ta wielką kupe przysłowiowego gó*wna. Takze w gdybym był Toba I wiedzialbum, że sieć przynosi jakies tam zyski peobowalbym te sieć rozgłośnic I zacząć "na nowo" I próbować ściągać nowych I starych graczy na serwery. A teraz nie foszkamy sie, nie dąsamy, a co najważniejsze, nie ukrawamy administracjii za słowa keytyki I DZIAŁAMY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to po staremu, każdy zaczyna pierd*lić że coś ma tam przygotowane, że w sumie nie jest źle i nikt nic nie robi. Na wszystko trzeba wiecznie czekać. Ludzie spier*alają ale nie, to przecież przez to że "cs umiera" XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pieprzycie, zero konkretów, same ogólniki.

Nie chciałem mówić wprost w poprzednim poście ale dyskusja taka nie ma sensu bo główne źródła problemów są inne, a o nich nie macie pojęcia.

Nie wiem co możecie mi zarzucić w kwestii JB i AWP gdzie opiekunowie mają dostępy FTP i mogą tam robić wszelkie zmiany. Więc jeśli macie coś w tej kwestii do mnie to w skrócie - w dupie byliście i gówno widzieliście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

stat4u