Jump to content
Patology

Serwer jeszcze żyje?

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Wracam sobie z wakacji, coś bym postrzelał, a tu klops, niespodzianka, niedowierzanie moje... ktoś jeszcze się na serwerze pojawia, czy to już umarło??

Chyba z raz coś się jeszcze udało rozkręcić, ale cudem...

Pozdrawiam

Pato

Poczyniliśmy starania o zmianę hostingu, aby pozbyć się problemów technicznych, miejmy nadzieję że jeszcze nie wszystko strscone ...

Dobra czyli problem pojawił się w wakacje, został nagłośniony 1 września, a aktualnie mamy koniec września i w tym kierunku nie zostało nic poruszone? Z tego co wiem to jeszcze testowego serwera nie ma ale mniejsza o to. Pasiak sam sieci nie zdoła uratować, a reszta rezygnuje i ma wszystko w piździe za przeproszeniem. Jeśli nadal nic nie możecie zrobić to domyślam się, że wszystko zależy od siły wyższej? W takim razie moja uwaga jest prosta, koleś ma wszystko w d*pie, bo ta sytuacja nie jest poruszana pierwszy raz. Ludzie opuścili Soplice nie z samego względu na zły hosting i lagi, tylko wyczuli, że ktoś tam wysoko ma wyjebane. Nie jestem jakimś specjalistą w dziedzinie zarządzania siecią serwerów cs ale chyba łatwo jest się domyśleć, że ktoś musi mieć z tego jakiś zysk, bo przecież nie wydawałby kilka stówek miesięcznie na utrzymanie serwerów tak o dla graczy żeby sobie spędzili fajnie czas. Mam jeszcze drugą opcje; sieć utrzymuje się z samych serwerów cs go, bo mało kto kupował slota na Soplicy, a składka adminów nie jest obowiązkowa. Więc podsumowując drugą opcje to po co ciągnąć coś cały czas jak nie ma z tego żadnego dochodu? No nie wiem, może ze względu na to, że jest to jedyny serwer Team Play w Polsce i społeczność na serwerze wynosiła kilkaset osób? W każdym bądź razie jeśli to czytasz to ogarnij temat gościu, bo jest ciągnięty już sporo miesięcy jak i nawet może k**wa nie rok.  Dodałem swoją kropke nad i tylko dlatego, by dołożyć swoją cegiełkę w ratowaniu serwera. Szanowną Moderację bardzo proszę o NIE USUWANIE tego postu ze względu na ilość wulgaryzmów i za bezpośredni przekaz.

Pjona!

• Lubie to! 2

Sprawa ze zmiana hostingu jest w rękach Losta- czekamy aż załatwi coś z 1s1k niestety bez tego nie możemy działać sami :( 

• Lubie to! 1

Rozumiem, pisząc o sile wyższej miałem na myśli właśnie tego gościa ale nie chciałem wyjść z banem :sarcastichand:

Nie jest tak że nie robimy nic. W pokoju @ cały czas debata na ten temat, ale. Niestety, jak powiedział Michał, wszystko leży w rękach Losta... :(

Yo yo! pacion bezbłednie określił sytuacje. Trzeba było wczesniej dzialac skoro x osob narzekało na lagi od skurwiałej pukawki. Byłoby zacnie rozbujac jeszcze serwa :)Aczkolwiek Podejrzewam że aktualnie nawet zmiana hostingu nic wam nie da :). A no tak, zanim i tak nastąpi zmiana hostingu to juz te pare osob łacznie ze mną zrezygnuje z prób rozkrecenia serwa. Także moim skromnym zdaniem to już koniec serwera tp. Pozdrawiam

• Lubie to! 1

Wiem ze gracze zgłaszali takie prośby i próbowaliśmy nakłonić do zmiany hostingu, niestety jak była jeszcze odpowiednia pora na zmianę hostingu ( byli stali gracze i serwer był pełen przez wiekszosc dnia i nocy) nie dostaliśmy na to zgody, a już wtedy było widać spadek graczy na serwie (ilość połączeń w ciągu dnia na serwer). Przykro mi ze tak się stało no ale niestety nie jest to wina nasza ( administracji TP). 

Wszelkie rozmowy na temat czyja to wina a czyja to nie jest sa zbedne i do niczego nie prowadza. Bylo, minelo, serwer stoi pusty i nie zapowiada sie na to, iz bedziemy miely nowy w najblizszym czasie.

I teraz czytam tutejsze wypowiedzi, i szczerze nie rozumiem te bajki ze strony administracji. Co tu jest do zrobienia, co tu jest do debatowania? Trzeba sypnac kasa i tyle, krotka pilka. Juz kilka razy i to nawet dawno napisalem do was, ze sa wsrod nas gracze, ktorzy chetnie wespra serwer (nowy) finansowo. W odpowiedzi dostalem, ze kasa jest. Teraz czytam, ze wladza aka Lost kisi kase i czeka na jakas lukratywna umowe, zanim postawi nowy serwer.

Powiedzcie mi jezeli sie myle, ale ja odbieram te wahania Losta, poniewaz dla niego soplica to interes i on juz nie widzi przyszlosci dla 1.6 TP. Nie oplaca mu sie. Dla mnie jednak to przyjemnosc i ja chetnie wydam troche zielonego aby bylo gdzie grac. Sprawdzalem przed chwila strone 1s1k i publiczny serwer 900+FPS idzie za 38 zeta miesiecznie (19 slotow) plus minus HLTV. 

Zaplace z gory za 6 miesiecy i bedzie to okres probny czy faktycznie warto walczyc o TP 1.6. Lost nie bedzie stratny a na dodatek bedzie mial czas na ustalenie umowy ktora co najwyzej bedzie obowiazywac w przedluzeniu tych 6 miesiecy. A co najwazniejsze, my gracze bedziemy mieli serwer. Nie mam zadnych warunkow. Mozecie mnie dalej banowac jezeli zlamie regulamin i takie tam.

A ogarniecie serwera jest bardzo latwe. Ja sie rejestruje, kupuje serwer i przekazuje login + haslo. Albo jesli ktos inny ma juz login, daje mi haslo do niego, doladuje wirtualny portfel, ogarniamy serwer i sobie pozniej pozmieniacie hasla. Tu sie jeszcze mozna dogadac i to akurat najmniejszy problem. Najwazniejsze, ze administracja juz scisnie posladki i przestanie odkladac na pozniej "czekamy na to, czekamy na siamto".

Przekazcie to Lostowi albo niech lepiej sam to przeczyta i da nam pozwolenie na dzialanie w imieniu Soplicy.

Edited by Eren

Poruszyłeś problem finansowy i napisałeś, że wesprzesz serwer finansowo :D Daje 10min i będzie tutaj odpowiedź czerwonej rangi na forum :D

Nie potrzebujemy Twoich pieniędzy bo nie o pieniądze tutaj chodzi tylko o wybór jak najlepszego rozwiązania dla społeczności serwera.

Zasadniczo można by było przenieść serwer od ręki na 1s1k - ale spójrzcie chociaż trochę na naszą arenę CS:GO - serwer jest ddosowany od ponad 3 tygodni, tak że nie jest widoczny w przeglądarce gry.

W tym tygodniu przenosimy go na serwer dedykowany z lepszymi (ponoć) zabezpieczeniami przed takimi atakami - toteż myślałem ze sprawdzimy efektywność przy tych przenosinach i wybierzemy dobrą opcję dla TP, a nie wszystko na raz a potem podwójne zmiany IP etc.

Sprawa TP nie umarła, tak jak i areny, chętnie spotkam się z każdym z Was zainteresowanym dalszym losem i planem działania dla TP na teamspeaku w tym tygodniu, a nawet mogę i teraz. (Głównie do administracji serwera).

Zaoferowalem rozwiazanie tymczasowe i ta oferta dalej lezy. A czy skorzystacie to juz inna bajka.

Nie bede dalej ingerowal w sprawy wewnetrzne, jednak nie zapominajcie. Nie ma serwera, nie ma spolecznosci.

Edited by Eren

Trzeba dobrze wybrać hosting, bo to jedyna szansa, i dwie zmiany na pewno nie przejdą, dlatego trzeba na spokojnie z głową wszystko zrobić. Po zmianie ip przydadzą się aktywne osoby do rozkręcania serwera, rozsyłania ip i budowania atmosfery, aby ludzie chcieli pozostać na "nowym" TP.

• Lubie to! 1

Wczoraj o. 22:00 został zakupiony nowy serwer, więc lada dzień będziemy grali bez lagów. Support (@Vonki) będzie robił co w jego mocy, aby do niedzieli był aktywny - prosimy o wyrozumiałość :cheese:

• Lubie to! 2

Chętnie pomogę w rozkręceniu serwera jak i w innych kwestiach w których moge się przydać/pomoc. Wydaje mi się ze nie obejdzie się bez szukania nowych graczy. Możemy tez zrobić jakaś zrzutkę na duża reklamę serwera.

Edited by Toxic01
  • Lubie to! 2

/To co napisał @Toxic01, chętnie pomoge wam w rozkręcaniu serwera oraz szukaniu nowych ludzi, bo w tym to jestem dobry. Wiadomo dokładny dzień i godzinę otwarcia na nowo serwa?

Godzinę temu, pradu. napisał:

/To co napisał @Toxic01, chętnie pomoge wam w rozkręcaniu serwera oraz szukaniu nowych ludzi, bo w tym to jestem dobry. Wiadomo dokładny dzień i godzinę otwarcia na nowo serwa?

Nie znasz ani dnia ani godziny :)

• Lubie to! 1

Z tym szukaniem nowych graczy to bym się wstrzymał. Przychodzą takie Janusze CS-a i generalnie to psują zabawę swoim "ogarnięciem" (A raczej jego całkowitym brakiem) , soplica w 70 % procentach składa się ze stałych graczy, znamy swój styl gry , swoje możliwości,  wiadomo świeża krew też jest potrzebna ale to nie są czasy 1.6 więc skupmy się na tych graczach którzy mają tu wrócić i spędzać wspólnie czas. Uwierzcie mi jak klimat i poziom ostatniego TP w Polsce powróci to i stare lanowe mordy wrócą ponownie. 

A teraz zdania kierowane  do adminow (wszystkich , ogarniętych I tych mniej).

Szanujcie graczy (wszystkich) bo to w większości przez Wasze lubię/nie lubię starzy oporowcy się na soplice wy***ali. Cytuję słowa jednego z moich kumpli "pier**le grać z takimi eunuchami co nie rozróżniaja indywidualnej szybkiej akcji od gry FFA". Chcecie budować/remontować społeczność , zacznijcie pierw od samej podstawy czyli zarządu. 

Moim skromnym zdaniem jest zbyt dużo ADMINKOW którzy psują reputację serwera. 

Skoro ma to być ostatni TP w Polsce to niech to będzie PRIMA SORT. 

Tyle ode mnie i powodzenia w odbudowie. 

Ps. Eren jak tak szastasz kasa to przelej mi 100 zł na rachunki bo ja to 3.5 zł na h mam i nie daje rady ;(((

received_229510304580986.jpeg

Od siebie jeszcze dodam, ze warto byloby przemyslec sprawe "amnezji". Czyli odbanowac, jak nie wszystkich, to duza ilosc graczy ktorzy otrzymali perma za inne przekroczenia niz "haxy". 

PS. Majk, o ile to w ogole Twoje zdjecie, bo mam jednak nadzieje, ze nie jestes az takim przegrancem zeby robic screenshoty WLASNEGO snapchata, to wrzuc cokolwiek, zeby bylo wiadomo, iz to faktycznie Ty. Bo dziwi mnie troche ze nie stac Cie na dobrego PCeta a pozniej przez kilka miechow nawet na mikro do laptopa na ktorym grales. A w gaciach lezy jakies 1500 zeta. Mi np. 2 tygodnie temu sie zjebaly sluchawki steelseries 650 i poszedlem kupic nowe:

https://www.elgiganten.dk/product/pc-tablets/pc-gaming/SSARCTISPROGD/steelseries-arctis-pro-gaming-headset

steelseries.jpg

Edited by Eren
  • Lubie to! 1

Panowie chyba zagalopowali się troszkę i piszą trochę nie na temat... Bardzo proszę o pisanie postów wyłącznie na temat serwera. 

Edited by MarioWWA

45 minut temu, MarioWWA napisał:

Panowie chyba zagalopowali się troszkę i piszą trochę nie na temat... Bardzo proszę o pisanie postów wyłącznie na temat serwera. 

No to napisalem ^^

Zastanowcie sie nad "amnezja" i odbanujcie wszystkich albo chociaz wiekszosc graczy, ktorzy nie sa zbanowani za korzystanie ze wspomagaczy.

Przez łagodne traktowanie i amnezje też ludzie odeszli więc to jest słaby kierunek ...

Powiem Ci Eren , że mi teraz zainponowales. Wariacina z Ciebie sprzęty z górnej półki,  nie ma biedy. No ale trzeba czymś nadrabiać brak skilla ;) po co mi nowy PC? Żebyś zmarnował kolejne dni na analizę mojej gry i udowadnianie wszystkim , że to MAJK jest tym najgorszym odpalencem? 

#freeWALDEK #freetnt 

• Lubie to! 1

Majk prosiłem o coś? Na steam się drapać a nie tutaj, zwłaszcza, że temat jest zupełnie o czymś innym. Ostatni raz proszę. Następne posty będą usuwane. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.